Jump to content

120 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

המכירה לאוהדי הגועל שהם לא בעמותה התחילה כבר? אם לא מתי היא מתחילה?

אין פה תמיכה למי שרוצה לקנות כרטיס לדרבי, אם אתה רוצה לקנות תקנה תצא פראייר ולא סולידרי עם הקהל של מכבי שרוצה להזיז פה משהו שזועק!!!!! כל מי שיהיה בשער 11 בדרבי הוא לא אוהד מכבי נקודה!!!!!!

התחילה

לפי הפייסבוק של הפועל נשארו מספר כרטיסים לדרבי לשערים 13+8

לשער 8 110 שקל לשער 13 132

ובקופות לפי מה שהבנתי לוקחים עמלה

הייתי לפני שעה בבלומפילד, לשער 8 נגמרו הכרטיסים.

נשארו בודדים ל13/12 שעולים יותר יקר

***אנחנו קוראים לכולם לנסות ולשנות את ההחלטה ולהתחיל להפעיל לחצים על ההתאחדות והפועל.***

עמוד ההתאחדות בפייסבוק: http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts

עמוד הפועל: http://www.facebook....lAvivFC?fref=ts

הייתי לפני שעה בבלומפילד, לשער 8 נגמרו הכרטיסים.

נשארו בודדים ל13/12 שעולים יותר יקר

אל תקנו ומי שבטעות קנה שימכור את הכרטיסים, דרבי בלי הארגונים זה בלי אווירה לא כדאי לבזבז ולממן את האונס קטינות הגנב

אין פה תמיכה למי שרוצה לקנות כרטיס לדרבי, אם אתה רוצה לקנות תקנה תצא פראייר ולא סולידרי עם הקהל של מכבי שרוצה להזיז פה משהו שזועק!!!!! כל מי שיהיה בשער 11 בדרבי הוא לא אוהד מכבי נקודה!!!!!!

מה אתה רוצה? מי אמר שאני קונה כרטיס?

אם התחילה המכירה שלהם אז הם לא יוכלו להוריד את המחירים למה הם כבר התחילו למכור כרטיסים במחירים האלא..

זה מה שכתבתי בעמוד הפועל באינבוקס שלהם:

נעים מאוד, קוראים לי יובל וינשטיין. וכן, אני אוהד את מכבי תל אביב, רגע לפני שאתם מפסיקים לקרוא תנו לי לספר לכם שלפני שאני אוהד את מכבי, אני חייל! חייל בשירות קרבי! חייל שלא יושן כבר 3 ימים בערך כדי להגן עליכם! הנהלת הפועל תל אביב.

ביקשתי מהמפקד שלי בהתרגשות גדולה לחתום יום חופש על הדרבי, אבל בחיאת, מאיפה אני יביא את הכסף לכרטיסים?? אני מרוויח בקושי 700 שקל בחודש!

איפה הצדק החברתי שמר חיים רמון מדבר עליו? מה זה המחירים האלה?

בכל לשון של בקשה, תרדו מהעץ שטיפסתם עליו, ותוכיחו שאפשר גם אחרת!

השאלה אם המחירים ירדו באמצע ואז אתם תבואו למשחק אחרי שכבר הרבה אוהדים לא באו בגלל החרם. מקווה שלא תבואו למשחק הזה בכל מקרה על כל מצב שלא יהיה

כל הכבוד.

צריך לשים סוף גם לעמלת האינטרנט. באינטרנט צריך להיות לא מחיר זהה, אלא מחיר זול יותר. ההוצאות למכירה באינטרנט אפסיות לעומת בקופות.

you cant fool all the people all the time

מה אתה רוצה? מי אמר שאני קונה כרטיס?

אם התחילה המכירה שלהם אז הם לא יוכלו להוריד את המחירים למה הם כבר התחילו למכור כרטיסים במחירים האלא..

מה הקשר? המחירים לשער 11 לא חייבים להיות מתואמים למחירי שער 8/13 ולראיה בכל הדרבים הקודמים שער 11 היה במחיר שפוי ויותר זול ממחירי שערי 13/8

***אנחנו קוראים לכולם לנסות ולשנות את ההחלטה ולהתחיל להפעיל לחצים על ההתאחדות והפועל.***

עמוד ההתאחדות בפייסבוק: http://www.facebook....?ref=ts&fref=ts

עמוד הפועל: http://www.facebook....lAvivFC?fref=ts

ושוב, חשוב גם לשלוח להם הודעה במחלקת תלונות הציבור. לשים דגש על ההנחה שאוהדי הפועל מקבלים שזה אמור להיות לא חוקי. כי מבחינת גובה המחיר, זה לא ממש מעניין אותם כי אין להם מה לעשות עם זה.

http://football.org.il/Association/AboutAssociation/Pages/ContactUs.aspx

אפרופו שי מזרחי מעדכן בפייס שאבי לוזון לוחץ על רמון להוריד למחירים השפויים והקבועים 44/88

שאבי לוזון ילחץ בתור התחלה שזה יהיה המחירים בכל המשחקים. ביום המשחק זה יהיה 40 ו-80. הגיע הזמן שנחזור לשפיות

אפרופו שי מזרחי מעדכן בפייס שאבי לוזון לוחץ על רמון להוריד למחירים השפויים והקבועים 44/88

לוזון בקטע הזה בסדר. כמה פעמים הוא אמר שהוא ניסה לעשות מחירים אחידים וזולים בכל המגרשים בכל המשחקים, אבל בעלי הקבוצות הגדולות מתנגדים

מה הקשר? המחירים לשער 11 לא חייבים להיות מתואמים למחירי שער 8/13 ולראיה בכל הדרבים הקודמים שער 11 היה במחיר שפוי ויותר זול ממחירי שערי 13/8

סבבה אבל זה לא נראה הגיוני שאחרי שאוהדי הפועל שילמו מחירים כאלה גבוהים על כרטיס לדרבי, הנהלת הפועל יורידו מחירים לאוהדי מכבי.

כן, זו לא חארטה. לוזון פועל מאחורי הקלעים.

קיצור שם המשחק הוא לחץ.

תמשיכו ללחוץ את כלי התקשורת, בסוף נשיג את שלנו.

לוזון בקטע הזה בסדר. כמה פעמים הוא אמר שהוא ניסה לעשות מחירים אחידים וזולים בכל המגרשים בכל המשחקים, אבל בעלי הקבוצות הגדולות מתנגדים

אכן.

אני לא יודע אם להתאחדות יש מה לעשות בעניין.

בטח בנושא חד פעמי כמו הדרבי הקרוב.

בגלל זה חשוב שכשאתם כותבים פוסטים בפייסבוק של ההתאחדות, לא יעזור כלום אם תגידו שישנו מחירים.

הדבר היחיד שיכול לעזור זה לדרוש מחיר אחיד ל2 הקהלים. ושלא מעניין אותנו שיש להם עמותה

הפועל באמת בבעיה ככה זה נראה. מצד אחד הם לקחו מחירים לא אחידים וזו עבירה על התקנות שתגרום להם לעמוד לדין. לא יודע מה העונש במקרים כאלו, בטח קנס.

מצד שני הם כבר מכרו הרבה כרטיסים וחלקם אף ב-143 ש"ח לאוהדי הפועל. עכשיו אם הם מורידים מחירים הם חייבים להציע החזר כספי לכל אוהד שרכש במחיר מלא.

לדעתי המוצא היחידי זה לתת את אותה הנחה שמקבלים חברי העמותה של הפועל גם לאוהדי מכבי, לפי אחוז ההנחה מהמחיר המלא.

צריך להמשיך להפציץ את ההתאחדות ואת התקשורת בכל דרך.

אגב, מישהו יודע כמה עולה כרטיס לאחר הנחת חבר עמותה?

הפועל באמת בבעיה ככה זה נראה. מצד אחד הם לקחו מחירים לא אחידים וזו עבירה על התקנות שתגרום להם לעמוד לדין. לא יודע מה העונש במקרים כאלו, בטח קנס.

מצד שני הם כבר מכרו הרבה כרטיסים וחלקם אף ב-143 ש"ח לאוהדי הפועל. עכשיו אם הם מורידים מחירים הם חייבים להציע החזר כספי לכל אוהד שרכש במחיר מלא.

לדעתי המוצא היחידי זה לתת את אותה הנחה שמקבלים חברי העמותה של הפועל גם לאוהדי מכבי, לפי אחוז ההנחה מהמחיר המלא.

צריך להמשיך להפציץ את ההתאחדות ואת התקשורת בכל דרך.

אגב, מישהו יודע כמה עולה כרטיס לאחר הנחת חבר עמותה?

49.5/99 שער 8. 110 אחיד שער 13

הכי מאכזבים פה אלה אוהדי הפועל.

מההתאחדות קשה לצפות לעזרה.

מהנהלת הפועל אי אפשר לצפות לעזרה.

אבל אוהדי הפועל - אם להתעלם רגע מהשנאה העזה אליהם - הם בסופו של דבר אוהדי כדורגל, וכמעט לכל אחד מאיתנו יש חבר אחד, שניים או כמה אוהדי הפועל. הייתי מצפה לקצת סולידריות מצדם. ואם לא, אז לפחות ראייה לטווח קצת יותר ארוך מ- 9 ימים. הרי בעוד שלושה חודשים אנחנו מארחים אותם ואז נראה בפורום שלהם 40 נושאי התבכיינות על המחיר.

חבל מאד.

לנסות להגיע לחדשות הספורט ויציע העיתנונות שיצאו עליהם קצת...

פניתי ל-2 כתבים שם, לא קיבלתי תגובה. בכל מקרה הם ידברו על הנושא היום. ביקשתי שיבקשו גם את תגובתו של לוחם הצדק החברתי, חיים רמון.