Jump to content

גיוס שריון 25 בנובמבר

Recommended Posts

כן. אין ספק. סימן 4 זה תש עולם ואין מה להשוות בין הטנקים בשום מצב.

אתה יכול להיות מפונק וללכת לשם, ואתה גם יכול להיות שריונר אמיתי שמתמקצע באמת כמו שצריך על הטנק באמת ומכיר כל בורג וחלודה בו ומוביל את החיל למרות שאתה עם הטנק הכי מעפן ודפוק משלושתם.

האנשים הרבה יותר טובים ב7 בעיניי, המקצועיים ביותר בטנקים, וההווי שונה לגמרי.

עוד בטירונות מרגישים את זה, עם 7 הרבה יותר קשוחים והרבה יותר רעים מאשר עם שאר החטיבות בטירונות, עניין של מסורת. וזה בונה אותך כמו שצריך.

כן. אין ספק. סימן 4 זה תש עולם ואין מה להשוות בין הטנקים בשום מצב.

אתה יכול להיות מפונק וללכת לשם, ואתה גם יכול להיות שריונר אמיתי שמתמקצע באמת כמו שצריך על הטנק באמת ומכיר כל בורג וחלודה בו ומוביל את החיל למרות שאתה עם הטנק הכי מעפן ודפוק משלושתם.

האנשים הרבה יותר טובים ב7 בעיניי, המקצועיים ביותר בטנקים, וההווי שונה לגמרי.

עוד בטירונות מרגישים את זה, עם 7 הרבה יותר קשוחים והרבה יותר רעים מאשר עם שאר החטיבות בטירונות, עניין של מסורת. וזה בונה אותך כמו שצריך.

כן פשוט יש לי בסימן 4 כפתור טפ"ש ככה שלא צריך לטפל בכלל בטנק, כנ"ל כפתור טל"ת תא"ת /;

ברצינות עכשיו, לא נראה לך שקצת הגזמת?

ולפותח הדיון - סה"כ כמו שאמרו לך מבחנית הטנקים בחטיבה 401 תשתמש בטנקים הרבה יותר חדשים מבשאר החטיבות.

מבחינת האנשים באמת שאין לך מה לדאוג, לא משנה איפה תהייה יש הרבה חברה איכותיים בשריון.

ולא משנה באיזה לאיזה חטיבה תשובץ, אתה עומד לעבור טירונות בחורף בשיזפון, ככה שתביא איתך הרבה דברים חמים. (חם צוואר, כפפות טובות, גטקעס, כמה גופיות טרמיות).

שיהיה בהצלחה

תשמע עצה של מישהו שהיה לוחם בשריון ונשאר מילואימניק פעיל בשריון:

לך לכל חטיבה שיגידו לך. לא משנה 7, 188 או 401. ההוויי תלוי הרבה יותר בפלוגה אליה תגיע ובאנשים שיהיו איתך מאשר בשם של החטיבה או בטנק שלה. או שתיפול על אנשים טובים או שתיפול על אנשים טובים - אל תדאג לזה בקיצור. אני הייתי ב-188 ומאוד נהנתי ויש לי הרבה חברים ב-401 וב-7, ולכל אחד יש את השביזות והבאסה שלו ואת הדברים הטובים שהוא זוכר מהצבא.

מקצועית? כולם מקצועיים. אם הסגל שלך יהיה מקצועי- אתה תהיה מקצועי. בדרך כלל בשריון אין דאגה בקטע הזה.

וכמו שאמרו - תביא ציוד חם טוב. כשאני עשיתי את הטירונות שלי בשיזפון (6 שנים אחורה ועוד יום) היה לנו לילות בשטח שהיה לפנות בוקר קרח על האוהלים והאפודים. אז תדאג לכפפות טובות, לחולצה טרמית אחת טובה וגם חם-צוואר לא יזיק.

חוץ מזה? הכל טוב.

בהצלחה.

קיצר אתם אומרים לא כזה משנה החטיבה..

טיפים איך לצאת לפיקוד מהר? כנ?ל קצונה (הסבירו שאת המצטיינים לוקחים מוקדם לקצונה)

תודה

אחי זה לא משהו שאתה צריך לדאוג לו עכשיו, ואני מאמין שחייל כמוך שמתעניין בקצונה יקחו לקמ"ט ישיר בכל מקרה.

פשוט אל תהיה חייל בעייתי, ואל תדפוק את חברים שלך ויהיה בסדר.

תורג'י אתה מגעיל אותי כל פעם מחדש.

לא את.

אני מכיר אנשים מכל החטיבות, והחומר האנושי ב188 הוא הכי טוב.

האמת, כמו שאפשר בקלות לראות, כל אחד אומר אותו דבר על החטיבה שלו.

אור, פשוט כשתתגייס תראה לאיזה אנשים אתה מצליח להתחבר על ההתחלה, עוד בבקו"ם, בהסעה לשיזפון, בחלוקה ובהמתנה המעצבנת לפני השיבוצים לחטיבות ופלוגות.

תראה לאן רוב האנשים שאתה הכי מצליח להתחבר אליהם בזמן הקצר הזה רוצים ללכת, ולפי זה תסמן את הבחירה שלך.

גם תמיד אתה יכול לבקש לעבור אחרי שכבר שובצת.

בד"כ מתייחסים לבחירה או לבקשה שלך. באנו 3 חברים ביחד מהבית כשהתגייסנו שלושתינו רשמנו 7, 2 מאיתנו קיבלו 7 השלישי 188 והוא ביקש לעבור ל7, עמדו להעביר אותו ואז הוא נפצע ונפלט לגמרי.

אני רציתי לעבור לפלוגה שבה החבר השני שלי נמצא ונתנו לי את האופציה לעבור לשם אחרי שכבר הייתי בפלוגה שלי משהו כמו שבוע וחצי.

קיצר, תגיע, תראה את החומר האנושי שנמצא מסביבך ולפי זה תחליט במקום.

שיהיה בהצלחה אחי :flowers:

בסוף זה בכלל לא משנה, אני הייתי בחטיבה 7, ואין ספק שהמשמעת בסימן 2 יותר נוקשה מסימן 4, ושהעבודה יותר קשה.

אבל מצד שני מבחינת פעילות, לדעתי עדיף 7 או 401, רק הם מגיעים לעזה - שזו התעסוקה כרגע הכי מעניינת לשריונרים.

אבל חוץ מזה, לאן שלא תגיע בשריון - אתה תסבול, אבל עם זאת תנצור איתך רגעים לחיים. שיהיה בהצלחה נשמה!