Jump to content

132 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

ברור שהמחיר יקר, אם היה נשאר המחיר המקורי היתה מחאה לגיטימית לחלוטין!

השאלה אם במשחק כזה חשוב שווה ללחוץ על הגז במחאה שמתבשלת אצל הקהל כבר תקופה.

אם נהייה הוגנים גם מכבי לוקחת מחירים יקרים מאוד למי שאין מנוי.

השאלה הגדולה האם זה הזמן הנכון?

אני חושב שהחרם עדיין צריך להישאר

זה עדיין 125 ש"ח לכרטיס

אנחנו צריכים להציב רף (לפי דעתי של 100 לכרטיס לקבוצה ולדאוג שלא ימכרו דרך לאן) וכל מי שמעלה שקל מעל פשוט לא קונים

אנשים מתפלאים איך הגענו למחירים תלת ספרתיים, זה איך. זה תמיד "כולה עוד כמה שקלים", זה אף פעם לא יהיה הקפצות של עשרות שקלים כי זה באמת יגרור מחאות כמו המחאה הזו. הטריק הוא לחמם את הצפרדע לאט, וכשהיא מתחילה להזיע להקפיץ את הטמפרטורה רק כדי שהעלייה הבאה תהיה ירידה. ברור לי שבפועל אין גיבוי ממשי להחרמה במחירים הנוכחיים אבל אני מקווה שהשחקן יתמיד במהלך כי מתישהו צריך לשרטט קו.

אנשים מתפלאים איך הגענו למחירים תלת ספרתיים, זה איך. זה תמיד "כולה עוד כמה שקלים", זה אף פעם לא יהיה הקפצות של עשרות שקלים כי זה באמת יגרור מחאות כמו המחאה הזו. הטריק הוא לחמם את הצפרדע לאט, וכשהיא מתחילה להזיע להקפיץ את הטמפרטורה רק כדי שהעלייה הבאה תהיה ירידה. ברור לי שבפועל אין גיבוי ממשי להחרמה במחירים הנוכחיים אבל אני מקווה שהשחקן יתמיד במהלך כי מתישהו צריך לשרטט קו.

כל מילה.

למען ההגינות, עד כמה שידוע לי, מכבי היא זו שבוחרת למכור דרך לאן, מה שמוסיף את העמלה של ה-15 ש?ח.

זה לא משנה את העובדה ש-110 שח זה עדיין מחיר יקר, וגבוה מהמחיר הרגיל שהיו לוקחים בעבר (88 שח).

בקיצור שלא יעבדו עליכם

רמון הוריד 7 שקל

הוריד ב 22, כי המחיר הקודם היה ללא העמלה של לאן, כלומר 147 במקום 132, וכעת זה 125 ולא 110.

זה עדיין גבוה מדי.

בקיצור שלא יעבדו עליכם

רמון הוריד 7 שקל

הפועל הורידו את המחירים ב22 שקל, כשההבדל מהדרבי הקודם הוא של 22 שקל

השחקן ה12, תעשו את החושבים שלכם, אי אפשר להתייחס לזה אותו הדבר כי זה לא אותו הדבר

שמע, בכמה שורות סיכמת את המצב במשק בין היצרנים / בעלי העסקים לצרכן.

דעתי, חייבים להמשיך ולהחרים כי הורדת המחירים רק מראה לנו את הכח שלנו בתור קהל ואת היכולת שלנו לשנות ולהזיז דברים.

אני חושב שזאת הזדמנות מצויינת להמשיך ולהלחם על שלנו,בזמן שנושא המחירים סוף סוף זוכה לחשיפה גדולה.

כמו שבנתיים הלחץ עזר להוריד את המחיר בכמה שקלים, אני בטוח שאם נמשיך יהיה אפשר להשיג עוד דברים.

להגיד ש 55/110 שקל זה בסדר ,זה שוב להוריד את הראש ולחשוב שבאמת עשינו משהו.

המשך הלחץ יביא לנו עוד תוצאות-אל תורידו את הראש ותנו להם לעבוד עלינו!

המחיר היה 99 לכרטיס לפני עמלה של 15

אתה טועה נשמה.

יש מצב שקנית ל13 ושם באמת עלה 99.

לשער 11 שנה שעברה עלה 88 שקל (לפני ה15 עמלה). יש לי את הקבלה של ההזמנה מלאן עכשיו ביד.

אני בספק אם הורדת המחירים קשורה בכלל לחרם שלנו- אז אל תקפצו מעל הפופיק

אוהדי הפועל פנו לעמותה שלהם ואמרו שהמחירים גבוהים מידיי לשער 8 (מי שאין לו מנוי, כמובן), לכן הפועל הורידו את המחירים (כמובן שאי אפשר להוריד את המחירים ל8 בלי להוריד ל11)

אתה טועה נשמה.

לשער 11 שנה שעברה עלה 88 שקל (לפני ה15 עמלה). יש לי את הקבלה של ההזמנה מלאן עכשיו ביד.

אתה צודק זה עלה 103 שקל. ועכשיו עולה 125 שקל.

אבל זה דרבייייייייי טרוףףףףףףףףף

הנהלה מטומטמת יש להם,מצד אחד מגבילה כל מנוי לקנות אחד מצד שני אומרת שהיא חייבת כסף ובגלל זה היא מעלה מחירים, בקצב הזה ב8 ו13 יהיו קרחות.

אל תיפלו לתככסיס הזה, זה ידוע בכל חוק בסיס בשיווק

מעלים ומורידים ועדין המחיר גבוהה ממה שהיה גבוהה, כמו בדלק וכולם אוכלים את זה.

ביבי מעלה ב30 אבל אםאתה מוריד ב30 זה עדין לא אותו מחיר והוא אף גבוה יותר. אל תאכלו תבולשיט הזה.

אל תיפלו לתככסיס הזה, זה ידוע בכל חוק בסיס בשיווק

מעלים ומורידים ועדין המחיר גבוהה ממה שהיה גבוהה, כמו בדלק וכולם אוכלים את זה.

ביבי מעלה ב30 אבל אםאתה מוריד ב30 זה עדין לא אותו מחיר והוא אף גבוה יותר. אל תאכלו תבולשיט הזה.

שאלת המפתח היא מה המחיר ה"נכון" למוצר הזה שנקרא הליגה הישראלית.

לצערי התשובה היחידה, כמו בכל עסק, היא המחיר שאנשים מוכנים לשלם. רמון, גולדהאר, לוזון - כל בעל עסק מבין את זה ומנסה למקסם את זה. בקיצור - אם אנשים משלמים מחירים הזויים, כנראה שהם לא באמת הזויים (לא יודע, עוד כשהייתי בארץ היו לי סדרי עדיפויות בחיים שלא איפשרו לי להוציא כסף כזה על כדורגל ישראלי. אולי אנשים אחרים יכולים).

הדרבי מושך תשומת לב כי זה משחק שכולם מחכים לו, אבל הבעיה מתחילה

א. כשארגונים כמו ההתאחדות ומשרד הספורט לא דואגים לאזרח באמצעות חקיקה.

ב. כשמשלמים על גביע הטוטו, ועל משחקים זניחים מחירים הזויים.

ג. כשקבוצות (כן, כולל מכבי) וההתאחדות מעדיפות אצטדיון חצי-מלא (במחיר יקר) על פני אצטדיון מלא במחיר נגיש.

גם למכבי, גם להפועל, גם לאוהדי מכבי וגם לאוהדי הפועל, גם לעירייה וכמובן שגם להתאחדות-

לכולם יש אינטרס ברור שמכבי והפועל ישחקו סוף סוף באיצטדיון נורמלי. עבר זמנו של איצטדיון בלומפילד. חבל שאף אחד לא רואה את האינטרס המשותף הגדול שיש פה לכל כך הרבה גורמים.

הבעיה היא כמובן איצטדיון ר"ג שכל עוד הוא קיים נוצרת אשליה כאילו יש אלטרנטיבה נוספת לבלומפילד. בפועל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הועבר לשם משחק ליגה (מבחירה של הקבוצות, לא עקב שזרוע) למרות שכמעט בכל עונה התל אביביות מוכרות ביחד יותר מנויים ממספר המושבים בבלומפילד.

נתניה, פ"ת, ב"ש וחיפה כבר עקפו אותנו בסיבוב, ואנחנו עדיין משחקים באיצטדיון קטן שלא עונה לצרכים שלנו. זה כשל אמיתי.

אתה טועה נשמה.

אחרי בדיקה בהיסטוריית המייל, מתנצל אתה צודק

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.