Jump to content

132 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

אגב, לדעתי 110 זה המחיר המקורי בתכנון,

רמון העלה ל132 כדי שיוכל להוריד למחיר שרצה ושזה יראה בסדר.

אני בטוח שלא. מחיר מקורי אולי, אבל הוא העלה את זה בכדי לעשות עוד כמה שקלים. ברגע שהוא הבין שזה מצייר אותו באור שלילי (הוא רוצה לרוץ לכנסת הרי) ביחס לעמדותיו הפוליטיות וברגע שקיבל תגובת מצד 2 הקהלים וגם תקשורת הספורט (כבר התקשרו אליו לקבל תגובות על המחירים השערורייתים) אז הוא ירד מזה.

אפשרות שניה היא שהוא הבין שאסור לו למכור לאוהדי מכבי במחיר x ולאוהדי הפועל במחיר זול יותר. בכל מקרה אל תיתן לו קרדיט שהוא תכנן את זה מראש, הוא לא חכם מספיק.

אגב, לדעתי 110 זה המחיר המקורי בתכנון,

רמון העלה ל132 כדי שיוכל להוריד למחיר שרצה ושזה יראה בסדר.

אם כך זה התרגיל השיווקי הגרוע בהיסטוריה.

אף אחד לא היה כ"כ מתרעם על 110 מהתחלה. היו אומרים 10 שקל, דרבי, יאללה כוסעמק.

עכשיו נשארו אדי עצבים.

קיצר,

אתה מדבר שטויות - צר לי.

זה חוקי לדרוש 15 ש"ח עמלת אינרנט כאשר האופציה היחידה לרכישה היא דרך האינטרנט?

וזה חוקי לדרוש גם עמלה על הכרטיס עצמו וגם עמלת טיפול שביחד זה יוצא 25 ש"ח?

אפשרות שניה היא שהוא הבין שאסור לו למכור לאוהדי מכבי במחיר x ולאוהדי הפועל במחיר זול יותר.

עדיין יש הבדל במחיר בין כרטיס רגיל לחבר עמותה

שיטת מצליח קלאסי. נזרוק מחיר מופרך, יתפוס? עשינו קופה ויצרנו תקדים, לא יתפוס? ניתן "הנחה" ככה שהמחיר יהיה רק מופקע ונראה פתאום שפוי. מי שחיפש ניצחון צרכני מדומה יצא מרוצה ושלום על ישראל.

אני מבקש שהבא שיאמר "100 + 10" או "120 + 12" יורחק מהפורום,

מבחינתנו זה לא משנה אם 110 כולל עמלה של 10 ש"ח ללאן (כל עוד זה מובן מאליו שכל הכרטיסים יימכרו במכירה מוקדמת, ולא יהיה ניתן לקנות במחיר של 100 ש"ח בקופות ביום המשחק).

תכף תכתבו "10 + 20 + 20 + 10 + 10 + 20 + 10 + 10", כאשר החלוקה היא 10 על התשלום של טביב, 20 על הבננות של תמוז, 10 ו-10 ו-20 על קניית שני הקוונים והשופט (בהתאמה), עוד 10 על טישו לאבוקסיס ועוד 10 ללאן.

קחו ציטוטים קצת, אולי יכנס לכם משהו לראש..

הציטוטים מהפורום של השרמוטות, אפילו הן חושבות שזה מוגזם, גם אם מדובר על בסך הכל 10 שקל יותר.

ביזיון.

אני איני חבר עמותה ולא ניראה שבטווח הניראה לעיין אהיה חבר עמותה. לטעמי להיות חבר בעמותה שמשתמשת במנופים נגד אוהדים הוא דבר מביש.

כמובן שלא אגיע לדרבי ולאף משחק העונה אלא אם אקנה ניקוב במחיר הוגן.

לפרנס קבוצה ועמותה שמנוהלת על ידי גזלנים לא מתאים לי. אולי לאחרים.

ואני מקווה מאוד שמכבי ישחטו את אוהדי הפועל במחירי הכרטיסים לבדרבי הבא.

גם 110 זה בושה וחרפה. זה פשוט ביזיון.

מצוין

מקווה שגם אוהדים שלנו, כנ"ל מנויים, יצטרפו לחרם.

זו הזדמנות פז להפסיק את השחיטה באוהדים, היום זה להם - מחר זה לנו

חרם מוצדק.

היום זה הם מחר זה אנחנו

הם צודקים באלף אחוז.

מחירים מחרידים, ואני גם לא מבין בשביל מה? הרי ברור שזה בא לנו בסיבוב עוד שלושה חודשים...

אני מקווה מאד שלדרבי הזה לא יהיה ערך ספורטיבי, ושהוא ייגמר בתוצאה דו ספרתית למכבי. חרם של הזונה? זה מה שמעניין עכשיו? יש עניין הרבה יותר חשוב מזה, ומעכשיו צריכים להתעסק רק בו. לא בדיונים מקצועיים, לא במחירים, צריך לחשוב איך מפוצצים פה הכל בשביל שמשהו ישתנה. חייבים לעשות משהו שידברו עליו בכל העולם.

אתם מזלזלים יותר מדי באנשים

לא קשה לעלות על התרגיל של "להוריד ולהוזיל"

אם כולם פה הצליחו לקלוט את זה, תיהיו בטוחים ששאר האוהדים גם קלטו את זה, לא צריך להיות כזה גאון כדי לעלות על זה

לא הצליח לו, שיזדיין. (:

אם כך זה התרגיל השיווקי הגרוע בהיסטוריה.

אף אחד לא היה כ"כ מתרעם על 110 מהתחלה. היו אומרים 10 שקל, דרבי, יאללה כוסעמק.

בסדר, זה לא שכשהוא דחף את הלשון לפה של החיילת זה היה רעיון גאוני.

125 שקל על כרטיס לדרבי ואנשים עוד שואלים אם לבוא או לא לבוא.

ואני אגיד משהו, שאולי ישתמע כמו סתירה, אבל אין פה סתירה, כי אתם צריכים להבין שהכסף זה לא העיקרון פה. השורה התחתונה זה שהפועל ניסו לנצל את הקהל שלנו ולעשות עלינו קופה. וכן, 10 שקל מעל המחיר הרגיל זה גם מביא קריזה, למה מה קרה?!?

125 שקל על כרטיס לדרבי ואנשים עוד שואלים אם לבוא או לא לבוא.

ואני אגיד משהו, שאולי ישתמע כמו סתירה, אבל אין פה סתירה, כי אתם צריכים להבין שהכסף זה לא העיקרון פה. השורה התחתונה זה שהפועל ניסו לנצל את הקהל שלנו ולעשות עלינו קופה. וכן, 10 שקל מעל המחיר הרגיל זה גם מביא קריזה, למה מה קרה?!?

הלוואי שהיו חושבים כמוך כמה מאוהדי מכבי, כנס לפייסבוק ותראה תגובות של אנשים בהודעה של השחקן ובעמוד של מכבי, אנשים פשוט מוכנים שידרכו עליהם.

אני רוצה לברך אתכם השחקן ה-12 שלא חיכיתם ויצאתם בהודעה הזו. בשעתיים האחרונות היו הרבה דיבורים בתקשורת על המחירים השערוריתים ואף גם בקרב אוהדי הפועל.

דבר זה הביא לתגובה מיידית ומחירי הכרטיסים הוזלו במעט. אפשר להמשיך לדון על גובה המחיר עדיין ואם להחרים או לא, אבל בשורה התחתונה בפעולה שלכם הצליחה לעשות הרבה רעש וכל הכבוד לכם. תודה.

השחקן ה-12, אני מעריך מאוד את ההודעה הזריזה שלכם ואת הצעד האמיץ.

יש כרגע מאות אוהדי מכבי שהצטרפו, ושמעו על הוזלה דרך התקשורת, כולנו מחכים להודעה שלכם, הן פה והן בפייסבוק

כל החלטה שלכם, מבחינתי לפחות, תהיה מקובלת

תעשו את החושבים שלכם ותודיעו לכ"כ הרבה אנשים שנמצאים באוויר כרגע- מה קורה.

הורידו 22 שקל והגענו ל110. בואו לא נעבוד אחד על השני זה אותו המחיר פלוס כמה שקלים.

לדעתי יש לבטל את החרם, החזיר די התקפל

125 ( אין לך אפשרות אחרת ).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.