Jump to content

132 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

לא יכול להיות. מחיר כל הכרטיסים באיצטדיון חייב להיות אחיד אלא אם יש שינוי בתנאי הצפייה. כמו שיש הבדל בין 7 ל-13/2

לא יכול להיות ? זה בדיוק מה שהם עשו במסווה של מכירה לחברי העמותה המזדיינת שלהם ( מי שחבר עמותה יכול לקנות 2 כרטיסים במחיר של 50 לנוער, 90-100 למבוגר ), עכשיו יש להם איזה 9000 מנויים נגיד ? הם עשו חשבון שחבר עמותה שיקנה יתן תכרטיס לחבר שלו וככה זיינו רק אותנו.

השאלה שלי אם זה חוקי ? בדרבי הבא שאנחנו מארחים לכל אוהד מכבי עם מנוי המחירים הם 50 שקל מחיר אחיד ו-800 שקל לשער 5.

אתה שוכח שהמטרה העיקרית היא ששער 11 יהיה ריק, כי לא יקנו כרטיסים.

אם היציע יהיה ריק סתם כי שכנעו אנשים לא להכנס, לא רק שלא עשית כלום, אלא יותר גרוע.

גם הפועל קיבלה את הכסף שלה וגם היציע יהיה ריק מעידוד

לא.

המטרה היא לעורר מודעות, לגבש את הקהל סביב דבר מהותי, לפתח עקרונות ולא להיות תבוסתניים.

זו המטרה.

על 2 שקלים עלייה במחיר הקוטג' המדינה געשה.

אני מקווה שיהיה חצי מהרעש הזה על עלייה של 50 ש"ח במחיר כרטיס למשחק כדורגל באחת הליגות החלשות והזניחות בעולם כשהשכר במדינה הוא מהנמוך במדינות המפותחות (נניח שאנחנו נחשבים לכזאת...).

על מנת להבטיח כי הכרטיסים לדרבי הקרוב יגיעו לאוהדי הפועל בלבד, יזכו חברי עמותת 'האדומים' לקדימות והנחה ברכישת הכרטיסים למשחק אותו הפועל תארח.

הם חברי עמותה אחי זה לא לכל הקהל שלהם, חברי העמותה שלהם שילמו כסף ובגלל זה זוכים להנחה..

חברה אל תתנו לקומוניסטים להרוס לכם חשק/התלהבות.. לי זה רק מכניס עוד מוטיבציה לזיין אותם. סבבה השגת תמטרה מר רמון להרחיק אוהדי מכבי מהדרבי, אך למטבע יש 2 צדדים וגם האוהדים שלך לא שותפים לפשע הזה. מצפה מהשחקן להגיד איפה רואים תמשחק בזמן הקרוב..

הם חברי עמותה אחי זה לא לכל הקהל שלהם, חברי העמותה שלהם שילמו כסף ובגלל זה זוכים להנחה..

אתה רוצה להוריד תראש שלך עוד קצת ? מעניין תזין שלי שיש להם חברי עמותה, מה אני קשור לזה ? ועוד פעם, יש להם באיזור ה,9000 מנויים, עכשיו בוא נגיד שמתוכם יש הרבה חברים בעמותת הקוקסינלים הזאת, כל אחד קונה לחבר שלו וככה בעצם מצאו דרך מושלמת לזיין אותנו חזק.

אני לא מאמין שזה חוקי הדבר הזה.

שיזדיינו. מי שרוצה שילך. פראיירים לא מתים.

חוץ מזה ששופט יכול להפעיל את הראש ולהבין שיש יותר חברי עמותה מכרטיסים שמוצעים למכירה ושלמעשה זה מחיר יקר רק לאוהדי מכבי.

לדעתי יש פה קייס משפטי.

147 שקל לכרטיס אחד.

עזבו את הדיבורים של "חבל על המאמץ שלכם, במילא היציע יהיה מלא"

פשוט החלטה מבורכת ונכונה לאור האטימות של פושע המין.

המחיר שמוטבע על הכרטיס זה 49.5 ש"ח, זה לא שיש להם סיבסוד או שקר כלשהו, וכל חבר עמותה רשאי לקנות 2 כרטיסים

שורה תחתונה- דופק את אוהדי מכבי נטו, שיסבנו את זה איך שהם רוצים זה חוקי בכלל העסק הזה?

ביזיון בל יתואר.

אולי כבר תפסיקו הטענה המפגרת של "גם ככה היציע יהיה מלא"..

תפסיקו להיות סמרטוטים!!!!

מה הקשר סמרטוטים?

יש אנשים שלא קוראים בפורום ולא בפייסבוק, אנשים מבוגרים למשל

או סתם אנשים שלא מעניין אותם השטויות האלה ומשחקים אותה פנאטים שילכו לדרבי בכל מחיר כי

זה "מכבי או מוות".. לא חסר כאלה -_-

חברה אל תתנו לקומוניסטים להרוס לכם חשק/התלהבות.. לי זה רק מכניס עוד מוטיבציה לזיין אותם. סבבה השגת תמטרה מר רמון להרחיק אוהדי מכבי מהדרבי, אך למטבע יש 2 צדדים וגם האוהדים שלך לא שותפים לפשע הזה. מצפה מהשחקן להגיד איפה רואים תמשחק בזמן הקרוב..

לארגן מסך מאחורי שער 11 :yellow_cool1:

אתה רוצה להוריד תראש שלך עוד קצת ? מעניין תזין שלי שיש להם חברי עמותה, מה אני קשור לזה ? ועוד פעם, יש להם באיזור ה,9000 מנויים, עכשיו בוא נגיד שמתוכם יש הרבה חברים בעמותת הקוקסינלים הזאת, כל אחד קונה לחבר שלו וככה בעצם מצאו דרך מושלמת לזיין אותנו חזק.

אני לא מאמין שזה חוקי הדבר הזה.

מה אתה מזיין תמח תגיד לי אני כולה עונה על זה שזה חוקי. מה הקשר להתכופף?

אני נדפק מזה בדיוק כמוך אין לי אינטרס להצדיק את זה.

כמה שזה עצוב לשמוע הייתי משלם בערך פי 3 מזה לאיזה אוהד מכבי מנייאק שבא לטחון חייל קרבי שהצליח לארגן אפטר בנרות כדי לצאת לדרבי..

כמה שזה עצוב לשמוע הייתי משלם בערך פי 3 מזה לאיזה אוהד מכבי מנייאק שבא לטחון חייל קרבי שהצליח לארגן אפטר בנרות כדי לצאת לדרבי..

אז הגיע הזמן שתשנה את החשיבה הזאת, ושתבין שהגישה הזאת דופקת אותך ודופקת את מכבי לטווח הארוך.

את הקהל של מכבי לא לוקחים ברצינות כבר שנים.

עד שלא יהיה כאן מנהיג (ארגון או אדם) שיוביל ויסחוף את הקהל של מכבי (והקהל של מכבי זה לא רק שער 11) לפי אידיאולוגיה מסויימת וקו מחשבה בריא ונורמלי, ולא על בסיס צפייה בסרטונים ביוטיוב, היחס המזלזל שזכה לו הקהל שלנו בזכות רק יימשך ויחמיר.

בעבר היו בקהל אנשים כאלה, ולצערי שילמו מחיר לא קטן כל אחד בדרכו והחליטו שזה פשוט לא שווה, ובצדק.

לחכות למכה שתבוא ואז לצאת בהצהרות מפעם לפעם לא הובילו לשום דבר וכנראה שגם לא יובילו, וככל הנראה שהחרמה במשחק ספציפי שבו המחירים גבוהים במיוחד לא תוביל לשום דבר. בשביל להצליח במאבק מהסוג הזה צריך להקריב הרבה, גם את המשחקים שכרטיס אליהם עולה 40 ש"ח, ובעיקר מנהיג!

*שלא יובן לא נכון, ההודעה ממש לא מכוונת לשחקן ה-12, פשוט לא מצאתי מקום יותר ראוי להביע את דעתי.

מה הקשר סמרטוטים?

יש אנשים שלא קוראים בפורום ולא בפייסבוק, אנשים מבוגרים למשל

או סתם אנשים שלא מעניין אותם השטויות האלה ומשחקים אותה פנאטים שילכו לדרבי בכל מחיר כי

זה "מכבי או מוות".. לא חסר כאלה -_-

זה שהם לא קוראים בפורום עדיין לא משנה את העובדה שהם הולכים לשלם 147 שרל לכרטיס.

לא מעניין אותם? סמרטוטים!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.