Jump to content

132 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

אתם שוכחים שאנשים קונים מספסרים כרטיסים לדרבי אפילו ב700 שקל.

אז מה זה המחיר הזה בשבילהם?

זה לא משנה

זה אנשים בודדים שנתקעו באופן חד פעמי בלי כרטיס ומוכנים לשלם כאלה סכומים

אם כל היציע ישלם 150 שקל

אז בפלייאוף נגדם כל היציע ישלם 250 שקל (ובתקווה שזה יהיה משחק יותר חשוב מעכשיו אז מה לא תקנה?)

מה זה ייתן לנו שמכבי יחזירו להם חוץ מנקמה?

שנתניה אח"כ יתחילו איתנו מלחמה ויקחו מאיתנו גם מחירים פסיכים כי אוהדי מכבי בעונה מטורפת?

לשאר הקבוצות הקטנות זה משתלם פי מיליון מהפועל, כי למשחק החוץ שלהם מולנו הם לא מביאים קהל, ולמשחקי הבית שלהם מולנו אנחנו מביאים אלפים.

אתה מציע שנשב בשקט (מה נעשה? נלך להפגין מחוץ למשרדים של רמון?) ונשלים עם זה כי "יש אלפיים שילכו".

א. לא בטוח שיש אלפיים אוהדי מכבי שילכו.

ב. לפי הגישה שלך, מצב אוהדי הכדורגל בישראל ישאר בחרא. הרי תמיד נהיה נרקומנים.

יש גבול לכל תעלול. שתקנו על אלף ביזיונות שעשו לקהל, הפעם לא.

אני רק רוצה לשאול כמה שאלות שתבין תראש שלי.

כמה אנשים יצאו למחאה? 200? 300?400?

כמה אנשים יגיעו למשחק?

מול מי אנחנו נלחמים?

האם אתה מודע לעניין שהמחאה הצודקת הזו תבלע ע"י הקהל הרחב שכן יגיע?

האם אתה מודע שאחרי הדרבי הכל יחזור לקדמותו?

תמשיך להתכופף, בסוף תשלם גם 200-300 שקל למשחקים כאלה...

לא מסכים איתך. אם זו הייתה ההנהלה שלנו שהייתה מחליטה על דבר כזה הייתי אומר לך שאתה צודק, אבל ברגע שזאת הנהלה של קבוצה יריבה אנחנו צריכים לסתום תפה לתת את הגרון לקבוצה שלנו ולזיין אותם בתחת על הדשא. אם זו מגמה של כל הקבוצות אז כן, להחרים. אבל במשחק כל כך חשוב? שוב, קשה לי לקבל את זה.

ואם כל כך מפריע לך שמזיינים אותך בתחת על מחירים איפה היית בקיץ כשפרסמו את מחירי המנויים?

אני רק רוצה לשאול שאלה ותבין תראש שלי.

כמה אנשים יצאו למחאה? 200? 300?400?

כמה אנשים יגיעו למשחק?

מול מי אנחנו נלחמים?

האם אתה מודע לעניין שהמחאה הצודקת הזו תבלע ע"י הקהל הרחב שכן יגיע?

האם אתה מודע שאחרי הדרבי הכל יחזור לקדמותו?

האם אתה מודע לזה שיש גבול כמה אפשר לשתוק?

האם אתה מודע לזה שאם כולנו נשב בשקט לשאר הקבוצות יהיה אינטרס גדול יותר מהפועל לקחת מאיתנו מחירים כאלה?

אם נשתוק על זה, מה המסר שיעבור להנהלת מכבי לקראת מחירי המנויים? שאפשר לעלות עוד? גם אם הם פעלו נגד המחירים האלה, אתה רוצה לתת להם חומר למחשבה שאתה תיישר קו עם כל גזרה?

ואגב, שער 11 מלא זה לא כזה הישג. זה כולה בקושי אלפיים מקומות.

סתם שתדעו: כל המחאה הזאת שווה לתחת אם מחר לאן ימשיך לקרוס כרגיל, כרטיסים יעלמו תוך 20 דקות כרגיל... ושער 11 יהיה מלא כרגיל. רק בלי השחקן ובלי עידוד לקבוצה. תחשבו על זה ככה, רב הסיכויים שזה יקרה.

מעריך מאוד את הרעיון, אבל קשה לי להאמין שהוא יהיה מספיק אפקטיבי בלי עזרה מההנהלה.

צריך איכשהו לשכנע אותם להחזיק את הכרטיסים אצלם וששער 11 יהיה ריק(בלי עזרה שער 11 יהיה מלא ואז כל הרעיון לא אפקטיבי).

אני מאמין ומקווה שאם תהיה צפייה משותפת מחוץ לאיצטדיון יהיו 5000 אוהדים במקרה ששער 11 באמת יישאר ריק.

האם אתה מודע לזה שיש גבול כמה אפשר לשתוק?

האם אתה מודע לזה שאם כולנו נשב בשקט לשאר הקבוצות יהיה אינטרס גדול יותר מהפועל לקחת מאיתנו מחירים כאלה?

אם נשתוק על זה, מה המסר שיעבור להנהלת מכבי לקראת מחירי המנויים? שאפשר לעלות עוד? גם אם הם פעלו נגד המחירים האלה, אתה רוצה לתת להם חומר למחשבה שאתה תיישר קו עם כל גזרה?

ואגב, שער 11 מלא זה לא כזה הישג. זה כולה בקושי אלפיים מקומות.

שוב, אתם תצעקו, תזעקו, תקללו, לא תגיעו. אחרים יגיעו. איפה האפקטיביות של המחאה? זו הכוונה שלי.

זיינו לנו תחת, הרגו אותנו. השאלה אם לצאת למחאה לבד, וכשאני אומר לבד אני אומר השחקן והסבובים אותו ועוד קצת מהקהל הרחב זה נכון וטוב כשמצד שני הכרטיסים למשחק ימכרו תוך שעה.

לי לא ברור איך זה שהמכירה לאוהדי הפועל התחילה כבר אתמול, כרטיס נוער לשער 8 עלה כ50 ש"ח.

מה זה הביזיון הזה?

מכירה מוקדמת לחברי העמותה שלהם.

מהלך לא חכם.

זה שרמון קבע מחיר בזיוני לדרבי זה ידוע, וברור שהנהלת הפועל באים כאן לעשוק את אוהדי מכבי.

אבל מה זה משנה אם תחרימו את המשחק? מה זה יתן לכם? הרי ככה או ככה שער 11 יהיה מלא, פשוט יהיה הרבה פחות עידוד בגלל שהחלטתם להחרים

את המשחק וכתוצאה מכך זה רק יפגע במכבי.

כל המשחקי כוח האלה הם נכונים אבל לא הקהל צריך ליזום אותם, במיוחד לא במשחק כמו דרבי שזה ידוע שאוהדי מכבי יקנו את כל הכרטיסים ככה שזה לא אפקטיבי.

רק ההנהלה של מכבי יכולה לעורר ענייין ולעשות שינוי בטווח הרחוק

לי לא ברור איך זה שהמכירה לאוהדי הפועל התחילה כבר אתמול, כרטיס נוער לשער 8 עלה כ50 ש"ח.

מה זה הביזיון הזה?

לא יכול להיות. מחיר כל הכרטיסים באיצטדיון חייב להיות אחיד אלא אם יש שינוי בתנאי הצפייה. כמו שיש הבדל בין 7 ל-13/2

שוב, אתם תצעקו, תזעקו, תקללו, לא תגיעו. אחרים יגיעו. איפה האפקטיביות של המחאה? זו הכוונה שלי.

זיינו לנו תחת, הרגו אותנו. השאלה אם לצאת למחאה לבד, וכשאני אומר לבד אני אומר השחקן והסבובים אותו ועוד קצת מהקהל הרחב זה נכון וטוב כשמצד שני הכרטיסים למשחק ימכרו תוך שעה.

מתן, אין מאה אחוז. כל תהליך של תסיסה כזו לוקח זמן.

הוא מתגבש ונבנה. חשוב שהוא יתחיל פה ועכשיו וכן, סביר שהיציע שלנו בדרבי יהיה מלא בעיקר כי ביחס לקהל של מכבי ת"א, כמות המושבים(1600) היא כלום, אבל זה דבר שייבנה לאט לאט.

אתה לא מתחיל ומחלחל מיוזמה אינטרנטית ל-100 אחוז לאנשים וקולע גם במצע שלך לדעות של כולם.

אם כ"א ימשיך להעביר את האחריות מאחד על השני ויחכה שהאחר יעשה את הצעד, זה לא יקרה לעולם.

לא לקנות כרטיסים!!!

עדיף לנסות לעשות צעד כזה גם אם בסוף שער 11 יהיה מלא, מאשר להגיד חבל שלא ניסנו צעד מחאה ולשלם 130 (!) שקל.

הקהל הרחב תומך בכם.

צריך שמישהו יפנה להנהלה של מכבי ויבקש ממנה להוציא הודעה רשמית שמבקשת מהקהל לא להגיע למשחק כל עוד המחירים לא משתנים.

רק דבר כזה באמת יכול להשפיע ולתת ערך מוסף למאבק הזה.

בית"ר רצו לעשות אותו דבר נגד הפועל, אבל כתוב פה בבירור:

"בבית"ר חשבו תחילה להוזיל את המחירים רק לאוהדי הקבוצה, אך משפטית הדבר אסור. "

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.130696.html

אז איך פתאום זה חוקי ?

אז תעמוד איתנו בכניסות לשער 11 ותשכנע אנשים לא להכנס.

בואנה איך אתם מפחיתים מהערך שלנו כקהל.

אפשר לעשות פה משהו ענק. 2000 אוהדים שמגיעים לשער 11 וקוראים לכולם לא להיכנס יעשו את העבודה.

אמרתי 2000?

אפילו 100!

חלאס עם הפסימיות. זה צעד גדול.

אתה שוכח שהמטרה העיקרית היא ששער 11 יהיה ריק, כי לא יקנו כרטיסים.

אם היציע יהיה ריק סתם כי שכנעו אנשים לא להכנס, לא רק שלא עשית כלום, אלא יותר גרוע.

גם הפועל קיבלה את הכסף שלה וגם היציע יהיה ריק מעידוד

לא יכול להיות. מחיר כל הכרטיסים באיצטדיון חייב להיות אחיד אלא אם יש שינוי בתנאי הצפייה. כמו שיש הבדל בין 7 ל-13/2

אז זה לא,

עובדתית הם מכרו כרטיסים במחירים שאנחנו מכירים (50\100)

בית"ר רצו לעשות אותו דבר נגד הפועל, אבל כתוב פה בבירור:

"בבית"ר חשבו תחילה להוזיל את המחירים רק לאוהדי הקבוצה, אך משפטית הדבר אסור. "

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.130696.html

אז איך פתאום זה חוקי ?

אסור מהבחינה שאי אפשר שלאוהדי קבוצה אחת המחירים יהיו X ולשניה Y.

הם חייבים להיות זהים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.