Jump to content

132 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

קודם כל, כבוד על האומץ שלכם, כבוד על המהלך הזה, לא פשוט להגיע להחלטה כזו.

אבל אני עדיין חושב שהמחאה הזו לא תעזור, ואני מאד מקווה שאני טועה.

מכבי בנתיים רצה למקום שכולנו רוצים לראות, ברור לכולנו מי זה הקהל של מכבי, כשמכבי רצה הוא הולך אחריה כמו עיוור ומטומטם גם כשהמחיר יעמוד על 300 שקל.

אז השחקן לא יגיע, הקהל הרחב כן יגיע.

שוב, אתם בתור ארגון עשיתם את החחלטה האמיצה והנכונה ביותר מצדיכם, אבל עם חושבים צעד אחד קדימה? זה לא יעזור לדעתי.

לטווח הקצר זה יעזור או לא יעזור. לא אתה ולא אני יודעים מה יהיה בסוף.

לטווח הארוך זה צעד ענק שלהם.

שאפו.

קודם כל, כבוד על האומץ שלכם, כבוד על המהלך הזה, לא פשוט להגיע להחלטה כזו.

אבל אני עדיין חושב שהמחאה הזו לא תעזור, ואני מאד מקווה שאני טועה.

מכבי בנתיים רצה למקום שכולנו רוצים לראות, ברור לכולנו מי זה הקהל של מכבי, כשמכבי רצה הוא הולך אחריה כמו עיוור ומטומטם גם כשהמחיר יעמוד על 300 שקל.

אז השחקן לא יגיע, הקהל הרחב כן יגיע.

שוב, אתם בתור ארגון עשיתם את החחלטה האמיצה והנכונה ביותר מצדיכם, אבל עם חושבים צעד אחד קדימה? זה לא יעזור לדעתי.

רק בגלל שאנחנו חושבים על העתיד אסור ללכת לדרבי!!!

אתה ענית לעצמך הכי טוב. כלל ההנהלות בארץ ראות שהקהל של מכבי בטירוף ואולי יש פה עונה שלא היתה שנים למכבי.

למה שהם לא ינצלו את זה?

אם ניישר עם הטירוף הזה קו, למה שנתניה לא תקח 120 ש"ח? למה שבית"ר לא?

וכך הלאה.

זה לא משנה אם שער 11 יהיה מלא או לא. זה בסה"כ בקושי אלפיים מקומות.

העיקרון והאמירה שלנו כקהל חשובה פי כמה, ואם כולנו נעבוד נכון ונסביר לחברים, אני רואה יותר מסרט ששער 11 לא יהיה מלא.

המחיר יהיה 147 רק אם אתה קונה מהאינטרנט שזה יוסיף לך עוד 15 שקל.

המחיר הנוכחי כבר כולל את עמלת לאן (10%, 12 שקל נוספים) ככה שנוצר מצב שזה 132.

האופציה היחידה לקנות היא בלאן ולכן זה 147.

יש לך אפשרות לא לקנוית מהאינטרנט?

147. זה המחיר.

אם אתה חדש בקנית כרטיסים לדרבי, אפשר לקנות אף ורק דרך האינטרנט לשער 11

מצטער אבל זו טעות, לדעתי המהלך הזה הוא טעות אחת ענקית.

מכבי צריכה אותנו וזה יותר חשוב שניתן לה את הגב הזה מאשר המשחקי "אנחנו לא פראיירים" האלה (אני ממש לא מזלזל חלילה בנאמנותכם וחושב שהמהלך הוא אמיץ ונחוץ אך לא במשחק שכזה...)

במידה ויקרה במשחק אחר מצב דומה, הייתי מסכים. אבל הקבוצה צריכה את העידוד ואת הגב שלנו. בטח ובטח שבכל מקרה הפועל תשיג מה שהיא רצתה והיציע יהיה מלא עם או בלי השחקן ה-12.

המשחק הזה קריטי למאבק האליפות ולהמשך העונה וניצחון בו ייתן לנו תנופה אדירה. קשה לי להסכים עם מהלך שכזה, מצטער.

האם שווה לנו להראות את כוחנו גם על חשבון התמיכה בקבוצה שלנו( שלה אגב אין שום קשר לשוד הזה וגם נעשתה פנייה לפי האתרים של אנגלידיס לרמון)?

אם אתה חדש בקנית כרטיסים לדרבי, אפשר לקנות אף ורק דרך האינטרנט לשער 11

טעות שלי.. שכחתי מיזה לגמרי. חשבתי שיש גם מכירה פיזית.

רק בגלל שאנחנו חושבים על העתיד אסור ללכת לדרבי!!!

אתה ענית לעצמך הכי טוב. כלל ההנהלות בארץ ראות שהקהל של מכבי בטירוף ואולי יש פה עונה שלא היתה שנים למכבי.

למה שהם לא ינצלו את זה?

אם ניישר עם הטירוף הזה קו, למה שנתניה לא תקח 120 ש"ח? למה שבית"ר לא?

וכך הלאה.

זה לא משנה אם שער 11 יהיה מלא או לא. זה בסה"כ בקושי אלפיים מקומות.

העיקרון והאמירה שלנו כקהל חשובה פי כמה, ואם כולנו נעבוד נכון ונסביר לחברים, אני רואה יותר מסרט ששער 11 לא יהיה מלא.

מז"א חושבים על העתיד? יש פה מלחמה, מכבי תחזיר להם באותו מטבע. אל תשכח שהשחקן הולך יש מי שימלא אותו, אמונם לא באיכות, אך כן בכמות.

אבל מפה ועד להחרים דרבי, במצב הקיים, לדעתי זה לא יועיל, להפך, אני אסביר לך כבר בפרטי ולא כאן. בגדול אתם צריכים רק להבין ש-2000 אוהדי מכבי יגיעו, לעצור אותם לא תצליחו.

כל הכבוד על ההחלטה

אני מקווה שבאמת שער 11 יהיה ריק במשחק

השרמוטות לא יעשו כסף על הגב שלנו , יש גבול לכל תעלול

אז הוא יהיה אדום במקום צהוב. הם כבר ימצאו דרך למלות את זה, אל תדאג להם.

מז"א חושבים על העתיד? יש פה מלחמה, מכבי תחזיר להם באותו מטבע. אל תשכח שהשחקן הולך יש מי שימלא אותו, אמונם לא באיכות, אך כן בכמות.

אבל מפה ועד להחרים דרבי, במצב הקיים, לדעתי זה לא יועיל, להפך, אני אסביר לך כבר בפרטי ולא כאן. בגדול אתם צריכים רק להבין ש-2000 אוהדי מכבי יגיעו, לעצור אותם לא תצליחו.

מבחינה תקנותית אתה לא יכול לעשות מכירה פומבית (שים לב לפומבית, העמותה שלהם זה משהו אחר) במחירים שונים. קיצר אם אתה לא עושה מחיר אחיד ל-2 הקהלים, אתה עובר על התקנון. ככה שאם גם הם ישלמו 66/132/147 או WHATEVER גם אתה תשלם.

אני לא מתכוון ללכת במחירים האלה. חרם מבורך.

השאלה היא אם זה לא משהו לא חוקי לקבוע מחיר שונה לאוהדי מכבי בלבד ?

לפני שבוע אני זוכר שקראתי באחד האתרים שבית"ר רצו להעלות מחירים להפועל בלבד ולא עשו זאת כי זה לא חוקי.

מישהו יכול למצוא את זה ?

אז הוא יהיה אדום במקום צהוב. הם כבר ימצאו דרך למלות את זה, אל תדאג להם.

שימלאו את 11 באדום, אתם כנראה לא מבינים איזה אפקט יהיה לזה שאוהדי מכבי לא מגיעים לדרבי במצב שאנחנו נמצאים בו!

שאנחנו נארח אותם נדע להחזיר להם, ניתן להם להידחס בשער 5 .

אם נבוא לדרבי הזה אל תבכו אח"כ שמזיינים אותכם במחירים בכל מגרש בארץ, ובמנויים הכי יקרים

ואל תתפלאו אם עוד שנה כרטיס לדרבי יעלה 250 שקל

מכבי צריכה אותנו וזה יותר חשוב שניתן לה את הגב הזה מאשר המשחקי "אנחנו לא פראיירים" האלה (אני ממש לא מזלזל חלילה בנאמנותכם וחושב שהמהלך הוא אמיץ ונחוץ אך לא במשחק שכזה...)

במידה ויקרה במשחק אחר מצב דומה, הייתי מסכים. אבל הקבוצה צריכה את העידוד ואת הגב שלנו. בטח ובטח שבכל מקרה הפועל תשיג מה שהיא רצתה והיציע יהיה מלא עם או בלי השחקן ה-12.

המשחק הזה קריטי למאבק האליפות ולהמשך העונה וניצחון בו ייתן לנו תנופה אדירה. קשה לי להסכים עם מהלך שכזה, מצטער.

האם שווה לנו להראות את כוחנו גם על חשבון התמיכה בקבוצה שלנו( שלה אגב אין שום קשר לשוד הזה וגם נעשתה פנייה לפי האתרים של אנגלידיס לרמון)?

אתה לא תעשה את משחקי ה'לא פרייארים' עכשיו, אתה תעשה אותם בעוד שנתיים - שלוש כשאלו יהיו המחירים הסטנדרטיים למשחקים בליגה. אפשר לגחך על האמירה הזו, אבל מי האמין ש-100 ש"ח יהיו מחיר סטנדרטי למבוגר במשחק נגד הפועל ר"ג.

אז אולי גם בעוד שנתיים או שלוש נהיה בצמרת ובמאזן כמעט ומושלם, אז גם אז לא להביע את מורת רוחנו מהמחירים?

החלטה מעולה

העלאה של 50 אחוז במחיר כרטיס

פשוט בזיון

אל תצאו פרייארים !!! הבעיה זה שצריך להעביר את זה לכל האוהדים עד מחר

שאף אחד לא יקנה !

או לחילופין שכולם יקנו לשער 13/8

מה זה ייתן לנו שמכבי יחזירו להם חוץ מנקמה?

שנתניה אח"כ יתחילו איתנו מלחמה ויקחו מאיתנו גם מחירים פסיכים כי אוהדי מכבי בעונה מטורפת?

לשאר הקבוצות הקטנות זה משתלם פי מיליון מהפועל, כי למשחק החוץ שלהם מולנו הם לא מביאים קהל, ולמשחקי הבית שלהם מולנו אנחנו מביאים אלפים.

אתה מציע שנשב בשקט (מה נעשה? נלך להפגין מחוץ למשרדים של רמון?) ונשלים עם זה כי "יש אלפיים שילכו".

א. לא בטוח שיש אלפיים אוהדי מכבי שילכו.

ב. לפי הגישה שלך, מצב אוהדי הכדורגל בישראל ישאר בחרא. הרי תמיד נהיה נרקומנים.

יש גבול לכל תעלול. שתקנו על אלף ביזיונות שעשו לקהל, הפעם לא.

תמשיך להתכופף, בסוף תשלם גם 200-300 שקל למשחקים כאלה...

לבקש מההנהלה לא להוציא את הכרטיסים למכירה- לשלוח אותם קיבינימאט לוולפסון המקולל!

פשוט להגיד שאנחנו בתור הנהלה שרוצה בטובת האוהדים שלה לא נותנים יד לביזיון הזה

איתכם ,אבל צריך לקוות שהשער יהיה ריק כי אם הוא יהיה מלא גם מבחינת עידוד יהיה מביך וגם מבחינת החרם.

יאאלה להפיץ חבר'ה..

אין קבוצה בלי אוהדים .

אז תעמוד איתנו בכניסות לשער 11 ותשכנע אנשים לא להכנס.

בואנה איך אתם מפחיתים מהערך שלנו כקהל.

אפשר לעשות פה משהו ענק. 2000 אוהדים שמגיעים לשער 11 וקוראים לכולם לא להיכנס יעשו את העבודה.

אמרתי 2000?

אפילו 100!

חלאס עם הפסימיות. זה צעד גדול.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.