Jump to content

132 ש"ח לדרבי? אוהדי מכבי מחרימים את הדרבי!

Recommended Posts

יש מצב התרגיל שלהם זה שהם קודם כל יימכרו את 13\8 במחיר יקר ואוהדי הפועל ייגמרו תכרטיסים, ואז יחזירו את המחיר ל-11 למחיר הרגיל וככה לא יהיו מסתננים וגם שער 11 יהיה מלא (עם השחקן והכול)

לא..אבל לא יכול להיות שהם עד כדי כך חכמים...

הם דווקא כן חכמים..

הוציאו בהתחלה מחירים גבוהים מאוד, ואחר כך הורידו את המחיר למחיר שעדיין גבוה מהרגיל.

ככה הם יגרמו להרבה אנשים לקנות ולמלות את היציע, וגם לצאת טוב בתקשורת שהם התחשבו והורידו מחירים, וגם לזיין אותנו.

אתם בטוחים שהמכירה באינטרנט? כי אני זוכר שקראתי שהמכירה תיהיה רק לבעלי מנויים, איך אפשר ליישם את זה באינטרנט?

הם דווקא כן חכמים..

הוציאו בהתחלה מחירים גבוהים מאוד, ואחר כך הורידו את המחיר למחיר שעדיין גבוה מהרגיל.

ככה הם יגרמו להרבה אנשים לקנות ולמלות את היציע, וגם לצאת טוב בתקשורת שהם התחשבו והורידו מחירים, וגם לזיין אותנו.

אתם בטוחים שהמכירה באינטרנט? כי אני זוכר שקראתי שהמכירה תיהיה רק לבעלי מנויים, איך אפשר ליישם את זה באינטרנט?

פשוט מודיעים מראש שכדי לקבל את הכרטיס צריך להציג מנוי.

ומי שקונה יודע שבמידה ולא מציג מנוי, הוא לא יקבל את הכרטיס והחיוב יזוכה.

לא יודע אם זה מה שיקרה גם הפעם, אבל זה בהחלט אפשרי ונעשה יותר מפעם אחת

האם מותר לקבוצה להגיד אני מוכרת לכל האיצטדיון כרטיס ב200 שקל אבל למנויים שלי אני מוכרת כרטיס ב-80 שקל????

אני אישית חושב שאסור לעשות דבר כזה... וצריך לבדוק את זה!!!

כי אם מותר.. דרבי הבא 125 שקל זה בדיחה לעומת המחיר שמגיע להם.. פשוט לעשות מחיר של 200 שקל לפחות...

לדעתי כל המחאה הזאת לא תצליח, כי הקהל יקנה כרטיסים למרות הכל. צריך לשלוח מכתב להתאחדות שתיגרום להפועל לשנות את המחיר או שתעלה את המחיר גם לחברי עמותה. כל הכרטיסים צריכים להיות באותו המחיר..

האם מותר לקבוצה להגיד אני מוכרת לכל האיצטדיון כרטיס ב200 שקל אבל למנויים שלי אני מוכרת כרטיס ב-80 שקל????

אני אישית חושב שאסור לעשות דבר כזה... וצריך לבדוק את זה!!!

כי אם מותר.. דרבי הבא 125 שקל זה בדיחה לעומת המחיר שמגיע להם.. פשוט לעשות מחיר של 200 שקל לפחות...

לדעתי כל המחאה הזאת לא תצליח, כי הקהל יקנה כרטיסים למרות הכל. צריך לשלוח מכתב להתאחדות שתיגרום להפועל לשנות את המחיר או שתעלה את המחיר גם לחברי עמותה. כל הכרטיסים צריכים להיות באותו המחיר..

אני לא חושב שאסור. זכותם לעשות הנחה למנויים, השאלה היא אם אוהד הפועל שלא מנוי או חבר מועדון ישלם את אותו מחיר כמו אוהד מכבי.

הם יכולים להגיד שהם מוכרים את הכרטיס במחיר מסויים וכבייכול מסבסדים את ההפרש לטובת המנויים.

במידה והתשובה היא כן, קשה לי להאמין שמישהו בהתאחדות יתערב לשינוי ההחלטה (בואו נניח לרגע שההתאחדות מקום הגיוני שאיכפת לו מהקהל).

אני לא חושב שאסור. זכותם לעשות הנחה למנויים, השאלה היא אם אוהד הפועל שלא מנוי או חבר מועדון ישלם את אותו מחיר כמו אוהד מכבי.

הם יכולים להגיד שהם מוכרים את הכרטיס במחיר מסויים וכבייכול מסבסדים את ההפרש לטובת המנויים.

במידה והתשובה היא כן, קשה לי להאמין שמישהו בהתאחדות יתערב לשינוי ההחלטה (בואו נניח לרגע שההתאחדות מקום הגיוני שאיכפת לו מהקהל).

אז כל קבוצה תגיד אני לאוהדים שלי עושה הנחה... זה לעשות מכולם צחוק... צריך לבדוק את העיניין הזה. כי אם כן בדרבי הבא כרטיס לאוהד הפועל צריך להיות 500 שקל.. ממש ככה!!! רק ככה בהיתאחדות התעוררו!!!

בואו נעשה שנייה הבהרה של מספר דברים:

1.הפועל לוקחת 110 שקל למבוגר, תמיד הם היו גובים 100 אז הוא העלה ב10 שקלים.

2. העמלה של לאן לא קשורה לרמון!!! 15 תמיד היו ולצערנו כנראה שתמיד יישארו.

3. המחאה הקצרה עשתה את שלה ורמון הוזיל ב20% את מחיר הכרטיס.

4. זה דרבי!!! מכבי בתנופה וצריכה אותנו.

5. לפני שאתם מבקרים אני אחד האוהדים שיותר כועס על מחירי הכרטיסים בליגה שלנו אבל הדרבי זה המשחק האחרון שאנחנו צריכים להחרים. 110 שקל זה רק 10 שקלים יותר מפעמים קודמות. שהמחיר היה 132 זה היה באמת הגזמה אבל עכשיו? החרם יהיה מיותר. מה יבינו מזה? שצריך להוריד ל100? ייתנו לנו דקה של שיחה בערוץ 1 ואיזה פסקה בכתבה בוואן, דרבי-בואו נגיע.

ולכל מי שהולך לקפוץ, אני משתחרר עוד חודש והכרטיס המזדיין הזה הוא שליש משכורת ככה שגם לי זה כבד.

הייתי רוצה שגם ההנהלה (בדף הפייסבוק) תפרסם את החרם, יכול לעזור.

ההנהלה לא תתמוך בחרם כרטיסים כי זה יכול לחזור אליה כמו בומרנג.

הבעיה אצלכם שאתם הפכתם את האופציה להחרמה לאופציה ראשונה שהיא אמורה להיות האחרונה.

מהלך של החרמה לא ישנה כעת כלום , דרבי הבא הם ישלמו אותו מחיר , מיץ' כבר הוכיח שהוא לא צ'יפס כמו הקרח מצהלה.

הדבר האחרון שארגון יכול להרשות לעצמו הוא העדרות מהמשחק של הקבוצה.

נורמת המחירים קבועה בארץ כבר שנים ומקרה יחיד לא הופך את הקערה על פיה.

מהלך כמו שאתם מתכוונים אליו יכול לבוא רק ע"י שיתוף פעולה עם שאר הליגה אבל זה דבר שלא יקרה וטוב שכך מפני שאין שום סיבה בעולם להיצמד לאף אדום מהאינטרנאציונאל , כלב שרץ אדום ערבי שמפגין בנעלין נגד הגדר.

אתם משתמשים בכל מיני סממנים של פאנאטים אבל מצד שני אתם מחרימים בגלל הוצאה חד פעמית של עוד 50 שקל.

ילדים שיהיה חסר להם כסף שידברו עם אלירן ואני ינסה לעזור בעזרת מגבית של כל המבוגרים.

אם עדיין תמשיכו בקו הזה אתם תחסרו בדרבי אבל הפעם בגלל סיבה שהיא הרבה פחות מוצדקת מהקודמות.

אין לזה שום אפקט וזה לא ימשוך לשום מקום שאתם חושבים או מכוונים.

דעתי הינה אישית ומייצגת רק אותי.

" לעתים רחוקות ייטיבו האנשים וישתכללו אם אין להם דוגמה אחרת לחיקוי מלבד עצמם."

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.