Jump to content

נושא Nba רשמי לעונת 2012/13

Sawyer

Recommended Posts

איזה כיף לראות את הניקס

סוף סוף יש שם שכל בהתקפה עם קיד, וגם ההגנה התחזקה בצורה יוצאת דופן.

זאת קבוצה שונה לגמרי מזאת של שנה שעברה, ויהיה מעניין לראות אם החבורה הזקנה הזאת תוכל לתת עונה גדולה. חבל שהדרבי נדחה, זה היה יכול להיות חתיכת משחק בשביל פתיחת העונה.

שאלה למי שיש הוט: האם ערוץ ESPN הוא חינם? משום מה אני בטוח שהיה לי אותו פעם ועכשיו זה מראה שצריך להזמין?

בכל מקרה אחלה משחקים היום, לייקרס מאוד מעניין.

מוזר, יש לי HOT ואין לי חבילות ערוצים כלשהן, ויש לי את ספורט 5, ספורט 5+, ESPN, יורוספורט ו ONE.

עריכה:

מלו פשוט לוהט. pure shooter, professional scroer

זה לא שאין להם מושג, פשוט ניו יורק ממש טובים השנה, כך עושה רושם לפחות.

תוסיף לכך את העובדה שבמשחק הספציפי הזה, עם כל מה שהעיר הזאת עברה השבוע, הם באים עם הרבה יותר מוטיבציה ורוח לחימה, וזה מה שנותן להם את היתרון.

התחלת לתרגם לי את השדרים של הNBA עם הזיוני שכל שלהם?

טוב במחצית קלטתי לראשונה שמגיק גונסון הוא בעצם שלמה שרף, רק בכושית ועם יותר קסם. כל משחק הוא מדבר על מזיזים כדור ואגרסיביות. חאלאס בן אדם, תן פרשנות אמיתית.

התחלת לתרגם לי את השדרים של הNBA עם הזיוני שכל שלהם?

לא נשארתי לשמוע את הפרשנים במחצית (הייתי עסוק בלהכין הודעה בנושא של לואיסנה :wubyellow3: )

תראה גם את ההודעה הקודמת שלי, שנכתבה בערך 6 דקות לתוך המשחק. קיד פשוט ענק, וההגנה של הניקס זה מה שעושה את ההבדל (וזה עוד בלי אימאן שאמפרט שפצוע). אתה רואה אותם גם ראשונים לכל כדור, הם רוצים את זה יותר.

הארדן מסיים עם 45, נצחון ליוסטון.

מדהים

עומר אשיק עם שורה סטטיסטית של 0 נק' ו 19 ריבאונדים ב 35 דקות. פסיכי לגמרי.

כספי סוף סוף קיבל דקות ראשונות העונה - 7 דקות מול שיקאגו. קלע 4 נק' בתבוסה 115-86.

עריכה:

איזה כיף היה לראות את ראשיד וואלאס חוזר לשחק, ועוד תופר שלשה. שחקן גדול.

אני לא מאמין שאמרת "כיף" על ראשיד "השהיד" וואלאס.

מתחרה חזק על תואר השחקן השנוא בNBA.

במיוחד אחרי תקופת האנטי כדורסל המדהימה של דטרויט.

הקבוצה של דטרויט שזכתה באליפות בשנות ה 2000 הייתה אחת הקבוצות המרגשות ביותר אחרי שנתנו בראש ללייקרס הגדולה.

דטרויט של 2005 קבוצה זין שגנבה לנו אליפות רק בגלל שאוהד זרק בקבוק על רון ארטסט והרחיקו לנו חצי קבוצה לכל העונה. ובית הדין המסריח של הNBA אפילו לא נתן להם רדיוס על זה!!!!

הפייסרס בינתיים גרועים, נו מה הפלא, דני גריינג'ר פצוע. ניצחון בקושי על טורונטו והפסד הלילה לשארלוט (שבאו עם רצף של 26 הפסדים רצוף אם ממשיכים מהעונה הקודמת)

לפחות העתיד של כספי מתבהר ולא נראה לי שהוא ישאר בNBA אחרי העונה למרות שעוד מוקדם לדבר על זה (בינתיים הוא לא ממש ברוטציה)

הנה דוגמה להגנה שהוא נותן השנה אגב:

הניקס הפתיעו אותי עם הניצחון, זה היה ממש מלו נגד מיאמי

אוי איזה אכזרי זה משחק הכדורסל...

משחק גדול בין מיאמי לדנבר, פשוט אין מילים. 22 פעמים ההובלה התחלפה בין הצדדים, ובסוף ריי אלן דופק שלשה ועבירה 6 שניות לסיום ומנצח את המשחק.

מסכנים דנבר, סוף סוף הצליחו ליצור משחק של ראן & בלאגן כמו שהם אוהבים, אבל הם נתקלו בקבוצה שהכי מתאימה להתמודד מול הסגנון הזה, ועוד בבית שלה.

בוש עם 40 נק', ג'יימס רחוק ריבאונד אחד מטריפל דאבל, וריי אלן עם 6 מ 10 מהשלוש, כולל 3 שלשות ברבע האחרון - שתיים מהן הגיעו ברצף במצב שמיאמי הייתה במינוס 6 כדי להשוות את המשחק, ועוד אחת שניצחה את המשחק. ווינר.

דנבר לעומתה במשחק נהדר של כל כך הרבה שחקנים - פאריד, לאוסון, איגודאלה, אנדרה מילר, מקגי... לא מגיע להם להיות במאזן של 0-3 אבל אין מה לעשות, היה חסר להם מזל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.