Jump to content

נושא Nba רשמי לעונת 2012/13

Sawyer

Recommended Posts

לפי דעתי זה לא עניין של זורק פחות מוסר יותר.

אני עוקב הרבה זמן אחריי כמה קבוצות באנביאי ואוקלהומה היא אחת מהן,והוא פשוט לשפר את קבלת ההחלטות שלו. מכיר את זה שיש שחקן שצריך לבעוט והוא מוסר ולהפך?אז בדיוק ככה.

אוסקר מאמן גם כדורסל? :)

ערן, סבבה מקבל, כמו שאמרתי עוקב פחות אז לא יוצא לי לראות, אבל אמרת אז אמרת.

ואיך אתה יכול לקרוא לשחקן כמו איבאקה נכה? הוא יגיע לארץ הוא ירביץ לך, תיזהר!!

אוסקר מאמן גם כדורסל? :)

ערן, סבבה מקבל, כמו שאמרתי עוקב פחות אז לא יוצא לי לראות, אבל אמרת אז אמרת.

ואיך אתה יכול לקרוא לשחקן כמו איבאקה נכה? הוא יגיע לארץ הוא ירביץ לך, תיזהר!!

לא כתבתי שאיבקה נכה, אלא שפרקינס נכה בהתקפה

בחמישייה הפותחת שלהם יש את פרקינס שהוא נכה בהתקפה, ואת איבקה וספולושה, ששניהם מתמחים בעיקר בהגנה. בהתקפה הם יודעים לקלוע כשהם עומדים, ולא מצטיינים ביצירת מצבים לאחרים.

מיאמי עם ניצחון 20 ברציפות מצטרפת לקבוצה מצומצמת של רק ארבעה קבוצות שעברו את הרף של ה20

ממפיס מקום שלישי במערב עם ניצחון 14 ב15 משחקים מנצלת את הנפילה חופשית של הקליפרס(מאיפה זה הגיע? מאז הרצף של ה17 נצחונות ברציפות הם פשוט לא מחברים 3 נצחונות)

לייקרס בפלייאוף בנתיים בהפרש של חצי משחק על יוטה הקרב יהיה רק בין שנייהם

לא כתבתי פה כלום עד עכשיו, אבל אני חייב לציין שראסל ווסטברוק הוא השחקן הכי טיפש שאי פעם ראיתי. ההחלטות שלו בלתי נסבלות( בדיוק כמו סגנון המשחק שלהם).

לא כתבתי פה כלום עד עכשיו, אבל אני חייב לציין שראסל ווסטברוק הוא השחקן הכי טיפש שאי פעם ראיתי. ההחלטות שלו בלתי נסבלות( בדיוק כמו סגנון המשחק שלהם).

ע"פ מה אתה קובע את זה?

לא כתבתי שאיבקה נכה, אלא שפרקינס נכה בהתקפה

צודק, מחילה, משום מה התהפכו לי השמות.

אבל פרקינס זה ההוא שהיה שמן בבוסטון? אז קראת לו נכה? נפלת חזק...

אגב, מה קורה עם בראיינט? מת? מונשם? מתבכיין כהרגלו? כואבת הרגל?

מיאמי מובילים 12 הפרש במחצית כשהם בריבאונד 29-10 לטורונטו לכו תסבירו את זה

61% מהשדה זה הסבר מספיק טוב? :)

61% מהשדה זה הסבר מספיק טוב? :)

עכשיו זה איזה 50-20 לטורונטו אבל הם מובילים בפער גם באיבודים

וזה ממש לא רק במשחק הזה היה להם איזה ניצחון כשהם הפסידו בריבאונד בפער 50

עכשיו זה איזה 50-20 לטורונטו אבל הם מובילים בפער גם באיבודים

וזה ממש לא רק במשחק הזה היה להם איזה ניצחון כשהם הפסידו בריבאונד בפער 50

מיאמי מקום אחרון בליגה בכמות ריבאונדים למשחק, זה לא חדש. הרבה פעמים מייחסים את הנתון הזה להגנה, ואומרים שבשביל הגנה חזקה צריך ריבאונד הגנה , אבל מיאמי מוכיחה שהיא קבוצת הגנה נהדרת גם מבלי לקחת הרבה ריבאונדים.

בסופו של דבר, 10 שלשות ב 45% ניצחו להם את המשחק, לעומת 2 מ 20 של טורונטו. בשביל זה ריי אלן הגיע. בגלל זה שיין באטייה כל כך חשוב.

עוד שעתיים וחצי מיאמי בבוסטון.. הרצף ייגמר ? במשחק הקודם זה נגמר בניצחון לבוסטון ב2 הארכות

סיכוי לא רע

זה לא פשוט לנצח בגארדן, ובוסטון נאבקת על ביתיות בפלייאוף (מלבד מיאמי, צפוף מאוד בצמרת המזרח)

רבע ראשון: 31-19 לטובת בוסטון :whistling:

105-103 למיאמי בסיום.

משחק איכותי עם אווירת פלייאוף בהרבה דקות. בוסטון שיחקה הרבה מאוד דקות ללא אף שחקן בעמדה 4-5, ותקפה את מיאמי בנשק שלה עם התקפות מתפרצות וחדירות לסל.

שיא קריירה של ג'ף גרין של 43 נק' לא הספיק לבוסטון מול עוד ערב נפלא של לברון שקלע את הסל המכריע 10 שניות לסיום, וסיים עם 37 נק', 7 ריבאונדים, 12 אסיסטים, 2 חטיפות ו 2 בלוקים.

עוד מילה על שיין באטייה, השחקן שאני כל כך אוהב במיאמי - הוא שמר על גרין במהלך האחרון, וחסם אותו. פירס ניסה שלשת ניצחון מכדור החוץ והחטיא. כשנשארה שנייה על השעון ומיאמי הוציאה חוץ, באטייה היה זה שהוציא את הכדור, פירס היה עם הגב אליו ושמר על השחקנים שניסו להתפנות, ובאטיה פשוט זרק את הכדור על הגב של פירס והשעון נגמר. שחקן חכם.

ניצחון 23 ברציפות למיאמי, הרצף השני הכי ארוך אי פעם (עד למשחק הזה הם היו בתיקו עם יוסטון, שהרצף שלה נקטע מול... בוסטון. כמעט הייתה כאן פיקנטריה נחמדה)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.