Jump to content

משפט צבאי הכי הזוי/מצחיק/שכנה/קשה/מפחיד כדומה

Recommended Posts

נושא לילה.

בזמנו שירתתי במטבח, קיצר זאת הייתה תקופה שהרס"ר בסיס שלנו היה קומבינטור לא מהעולם הזה ומאוד פחדו להתעסק עם הצוות מטבח כל מיני גורמים בבסיס (רס"ר משמעת וכו').

פעם אחת לא קמתי בבוקר בזמן - למזלי קיבלתי רק נזיפה, אבל הקטע ההזוי שלמשפט התייצבתי עם מכנס טבחים (משבצות שחור לבן למי שמכיר/מכנסי פפיטה), נעלי ספורט, חולצת לבנה ובלי כומתה.

לתפארת מדינת ישראל.

לי אותו מ"פ ששפט אותי על חצי ב' ושיחק אותה הכי פתוח וגבר בעולם, שפט אותי שוב רגע לפני החפשש ונתן לי לסגור 21 עד החפשש על "התחצפות לקצין".

חיוך = שבת, שבוע ראשון טירונות מגב..

בסוף במקום שוטר הפכתי לכבאי :yellow_cool1:

אחרי ישיבה של 13 ימים בכלא 4 חזרתי לבסיס אחרי יום אחד של חופש וכשהגעתי הפתיעו אותי ואמרו לי לעלות למשפט בבסיס אצל המפקד טייסת בגלל שלא הבאתי טופס שחרור מהכלא.. קיבלתי 21, בן של זונה.

לפחות שרתתי בבסיס נדיר, ככה שלא הייתה חסרה תעסוקה.

לרגע הרגשתי קרבי.

היה לנו הכנת סגל לפני פתיחת מחזור לטירונים החדשים ועברנו למבנה "חדש". כמובן שהדלת של החדר מפל"ג שלי לא הייתה תקינה, אז הרס"ג אמר לנו שהוא יביא לנו צילינדרים ואנחנו נחליף בעצמנו. איך שבאנו להוציא את הצילינדר הישן, ששכב שם בדלת אכול חלודה בערך מ-48, הוא התפרק לגמרי. האחראי לוגיסטיקה החטיבתי לא הסכים להחליף לי את הדלת כי הוא טען שהרסתי אותה - ככה שיצא שעליתי אצל הסמג"ד משפט על.....דלת.

כל המשפט עצמו היה שכונה אחת גדולה. לא א' ולא נעליים והסמג"ד שאל אולי אם אני מעדיף אזהרה או 40 ש"ח מת"ש.

עת השתחררתי הרופאים המליצו לי ביקור חודשי בנמל התעופה...

ובנוסף הייתי צריך לעשות טופס טיולים יוצא. רק מה? גיליתי שהסרס"פ שלי, שהשתחרר חודש קודם, הזדכה על חלק מהציוד של המחלקה שלי כאילו היה שלו כדי לסיים עם הטופס טיולים ולהשתחרר... במכנסיים קצרים וסנדלי שורש ניגשתי לסמג"ד ואמרתי לו שאני חייב להשפט על כל הציוד הזה, ואם כבר, על הדרך- שישפוט אותי גם על החוגר, שישאר לי...

הוא הסביר לי יפה, בישיבה ועל כוס קפה, שהצבא מחפש אשם על הציוד שנעלם, שאל אותי אם קנס של 100 ש"ח על הכל ביחד זה סבבה, ואיחל לי שחרור נעים :)

נשפטתי על התרשלות בתפקיד לאחר שהמג"ד והחפ"ק שכחו לתדלק את הנגמ"ש הפלוגתי עליו נסעו בסיום הנסיעה, בדיוק בזמן ביקורת מהחטיבה המרחבית.

רק להבנה, אני לא המג"ד ולא מהחפ"ק... :whistling: