Jump to content

הבונים החופשיים

אלירן_עטר16

Recommended Posts

לפחות לגביי רצח רצח רבין , התיק באמת לא סגור ויש כל כך הרבה שאלות ללא מענה שגורמים גם להרבה אנשים רציונאלים להבין שמשהו פה מסריח כמו : הקלטת,החורים באבטחה, הפרוטוקולים של הנתיחה(הם נמחקו) ,אבישי ארביב(שמפניה) ,הזמן שלקח להגיע עד איכילוב, החולצה של רבין, המידע שאשתו קיבלה לאחר הרצח, העריכה של הקלטת, העריכה של התמונה שהופיע בעיתונים ועוד שלל דברים מהותיים שלא קיבלנו עליהם שום תשובה סבירה.

שכחתי גם את פרופסור היס , לגביו אפשר לומר שאם יגיד לי שהצבע של מכבי תל אביב הוא צהוב , אני אפתח את הארון להוציא חולצה של מכבי לוודאות שהוא לא משקר.

1.למדתי הרבה בשנה ו4 שאני משרת בהנדסה קרבית,לא עשיתי את זה אבל תאורתית למדתי את זה.ויותר מזה אחי היה בסיירת יעל ויצא לו לעשות הרבה פיצוצים מבוקרים כדי להפיל מבנים לתוך עצמם בשטחים מיושבים אז אני יודע שלהפיל מבנה של 4 או 8 קומות זה פרויקט רציני,מפה ולגרום למטוס שמתפוצץ בקצה של בניין עם יותר מ100 קומות שיקרוס לתוך עצמו זה ניראלי הזוי.ועוד פעמיים.

כלוומר: אתה יודע שלהפיל בניין של 4 קומות לתוך עצמו זה פרוייקט רציני שדורש מן הסתם לא מעט עבודת הכנה בשטח, אבל אתה מניח שהממשל האמריקאי יכול לבצע פרוייקט של הכנה לפיצוץ מבוקר של שני בניינים של 110 קומות (ועוד אחד קטן יותר), בלב אזור עירוני פעיל מאוד, כשבכל אחד מהם עובדים אלפי אנשים בכל יום, וכל זה בלי שאף אחד ישים לב שמשהו חריג קורה?

כלוומר: אתה יודע שלהפיל בניין של 4 קומות לתוך עצמו זה פרוייקט רציני שדורש מן הסתם לא מעט עבודת הכנה בשטח, אבל אתה מניח שהממשל האמריקאי יכול לבצע פרוייקט של הכנה לפיצוץ מבוקר של שני בניינים של 110 קומות (ועוד אחד קטן יותר), בלב אזור עירוני פעיל מאוד, כשבכל אחד מהם עובדים אלפי אנשים בכל יום, וכל זה בלי שאף אחד ישים לב שמשהו חריג קורה?

רגע , רגע. אם הממשל האמריקאי לא יכול לעשות את זה כמו שאתה רומז , אז בטח כמה טרוריסטים מההרים לא יכולים.

חוץ מזה היו עדויות של התנהגות מוזרה בימים שלפני הפיצוץ.

אמרתי ואני יגיד שוב לקשי ההבנה,

לא אמרתי שאני מאמין בתאוריות הקונספירציה,הגבתי כי ראיתי את רביד משתלח על כל בן אדם שקצת מטיל ספק שהוא טמבל ואדיוט וכו'.

כן יש המון חורים בסיפור,וכן יש מקום להטיל ספק למי שזה מעניין אותו ואכפת לו לדעת את האמת מוכחת ולא מה שהתקשורת מאכילה.

לא אמרתי מה האמת מבחינתי.

ודבר שני הממשל האמריקאי יכול לעשות את זה בוודאות. זה שיש שם אמון אזרחים לא ימנע מסתם דוגמא איזה סוכן שיש לו אישור לעבור את כל הבירוקרטיות בארה''ב בערך להיכנס כל יום עם כמות מסוימת של חומר נפץ ולטמון אותה במקומות שאף אחד לא רואה.(או בלילה).

וזה סתם דוגמא היפותטית.

רגע , רגע. אם הממשל האמריקאי לא יכול לעשות את זה כמו שאתה רומז , אז בטח כמה טרוריסטים מההרים לא יכולים.

חוץ מזה היו עדויות של התנהגות מוזרה בימים שלפני הפיצוץ.

הוא אמר שהממשל לא יכול לעשות את זה בלי שאף אחד ישים לב שמשהו חריג קורה. ואני מסכים איתו.

אם הייתם מתעמקים קצת בטענות של הקונספירטורים, הייתם מגלים שגם יש התייחסות לשאלה שהעלה "אופטימיסט", והייתי אומר לכם מה התשובה שלהם, אבל הייתי ממליץ לכם לראות את כל Loose change שאותו פרסמתי בעמוד הקודם.

אם כבר תיאוריות מופרכות, תחפשו על דייויד אייק (Icke) ו-reptilians. הוא טוען שבני משפחת המלוכה הבריטית הם לא באמת בני אדם. ניסיתי פעם לעקוב אחרי כל התיאוריה שלו, אבל זה באמת מטומטם מדי בשבילי.

אם כבר תיאוריות מופרכות, תחפשו על דייויד אייק (Icke) ו-reptilians. הוא טוען שבני משפחת המלוכה הבריטית הם לא באמת בני אדם. ניסיתי פעם לעקוב אחרי כל התיאוריה שלו, אבל זה באמת מטומטם מדי בשבילי.

וזה מוכיח של11 בספטמבר לא היה קשר לממשל ארה"ב כי...

וזה מוכיח של11 בספטמבר לא היה קשר לממשל ארה"ב כי...

בוא תוכיח לי ש 1 ועוד 1 זה 2. כולם אומרים את זה, אבל לדעתי זאת קונספירציה, ושמעתי ביוטיוב שזה שווה 3.

תוכיח לי שאני טועה.

בוא תוכיח לי ש 1 ועוד 1 זה 2. כולם אומרים את זה, אבל לדעתי זאת קונספירציה, ושמעתי ביוטיוב שזה שווה 3.

תוכיח לי שאני טועה.

את האמת שבחרת דוגמה לא טובה, במתמטיקה אין דבר קל יותר מלהוכיח.

את האמת שבחרת דוגמה לא טובה, במתמטיקה אין דבר קל יותר מלהוכיח.

למה? כי מישהו פעם המציא את המתמטיקה? אולי הכל קונספירציה אחת גדולה?

שמע, אני מבין, וזאת באמת לא דוגמה הכי טובה, אבל הכוונה שלי היא שכדאי להפסיק להטיל ספק בכל דבר. יש דברים שפשוט צריך לקבל ולהקשיב להיגיון, ולא לחפש תאוריות מוזרות.

זה לא אמור להיות קשור, פשוט דיברו כאן על קונספירציות בכללי.

מכל האנשים שהגיבו נגד התיאוריה שממשל בוש גרם להתקפה אתה היחיד שאפשר לדבר איתו אז אני משתדל לענות לך

כמו שרשמתי, אין שום דרך להילחם במידע שמופץ באנטרנט, הדבר היחיד שאפשר לעשות זה לערער אמינות של אנשים מסוימים

אם אתה נכנס לפורום של קונספירציות שכל אחד יכול לכתוב בו ורואה מישהו עם 5 תגובות באתר שמספר שהוא מאמין בתיאוריה שהוא המציא לפני שניה, אתה תשכח מכל מה שידעת על קונספירציות אחרות ותאמין שכל מי שמגיב באותו פורום משוגע

כמו שיש טוקבקיסטים בתשלום שעובדים בשביל הממשלה באתרים כמו YNET אני מאמין שיש ארגונים שיעשו מאמצים בשביל לגרום לך להאמין במה שהם רוצים שתאמין (תחשוב שהיו אומרים לך שאתה משוגע כי אתה מאמין שהממשלה משלמת לאנשים בשביל להגיב באינטרנט)

ספציפית בקשר לדיוויד אייק, הוא גם אמר שהוא הבן של אלוהים אז ברור שצריך לקחת אותו בערבון מוגבל, למרות שיכול להיות שהוא אומר דברים רק כדי למשוך תשומת לב ולהפיץ את התאוריות האנטישמיות שלו (יש הרבה יהודים שהשם שלהם נקשר בתאוריות כאלה ובגלל זה הרבה מאלה שמאמינים בקונספירציות מאמינים גם שכל היהודים אחראים לדברים כמו התאומים)

בקשר לתאומים, אמרת כבר שאתה מאמין שממשלות יעשו הכל בשביל כסף, זה ברור לכולם שהממשלה של ארצות הברית שיקרה בסיפור הזה לפחות בחלק ממה שאמרה בגרסה הרשמית

לא הבנתי מה מפריע לך להאמין שהם אלה שעשו את הפיגוע

ומשהו על הסרט loose change, הוא היה הסרט הראשון שיצא נגד הגרסה הרשמית של הממשלה או לפחות אחד הראשונים, מאז יצאו הרבה סרטים, עם הרבה הוכחות והרבה עדויות חדשות

למה? כי מישהו פעם המציא את המתמטיקה? אולי הכל קונספירציה אחת גדולה?

שמע, אני מבין, וזאת באמת לא דוגמה הכי טובה, אבל הכוונה שלי היא שכדאי להפסיק להטיל ספק בכל דבר. יש דברים שפשוט צריך לקבל ולהקשיב להיגיון, ולא לחפש תאוריות מוזרות.

מה אתה בעצם אומר, שמי שמאמין לתאוריות קונספירציה הולך נגד ההגיון שלו? לא יודע מה איתך, אבל אני מצאתי הרבה מאוד הגיון בתאוריות קשר (רצח קנדי למשל).

מה אתה בעצם אומר, שמי שמאמין לתאוריות קונספירציה הולך נגד ההגיון שלו? לא יודע מה איתך, אבל אני מצאתי הרבה מאוד הגיון בתאוריות קשר (רצח קנדי למשל).

המון דברים לא פתורים יש גם ברצח רבין לדוגמה

מה שאני אומר זה, שללכת עם רעיונות האנדרגראונד האנטי ממסדי, ולטעון שממשל ארה"ב חיסל אלפי אזרחים ממדינתו תוך כדי ביצוע מעשה טרור שטרם נראה בארה"ב - זה ללכת נגד ההיגיון.

מה שאני אומר זה, שללכת עם רעיונות האנדרגראונד האנטי ממסדי, ולטעון שממשל ארה"ב חיסל אלפי אזרחים ממדינתו תוך כדי ביצוע מעשה טרור שטרם נראה בארה"ב - זה ללכת נגד ההיגיון.

לא תמיד ללכת עם רעיונות האנדרגראונד האנטי ממסדי זה ללכת נגד ההיגיון - תשפוט כל מקרה לגופו ותסמוך על יכולת ההבנה שלך ועל התחושות שלך.

המון דברים לא פתורים יש גם ברצח רבין לדוגמה

יכול להיות, לא התעמקתי בנושא הזה.

לשאול שאלות לגיטימיות ולחפש תשובות, זה גם ללכת נגד ההגיון?

לשאול שאלות לגיטימיות ולחפש תשובות, זה גם ללכת נגד ההגיון?

אני לא מבין מה לגיטימי בטענה שהממשל האמריקני אחראי לפיגועים ב 11 בספטמבר.

למה אתה יכול לקבל כמובן מאליו את זה שהסופה סנדי נוצרה מהטבע ולא מדובר בתכסיס איראני, אבל לא מוכן לקבל את זה שאוסמה בן לאדן אחראי לאותם פיגועים שאנחנו מדברים עליהם?

למה אתה יכול לקבל כמובן מאליו את זה שהסופה סנדי נוצרה מהטבע ולא מדובר בתכסיס איראני, אבל לא מוכן לקבל את זה שאוסמה בן לאדן אחראי לאותם פיגועים שאנחנו מדברים עליהם?

כל הבחנה היא לגיטימית אם יש ראיות שתומכות בה.

עזוב לרגע את השורה התחתונה של הקונספירציה הזאת, יש עשרות שאלות שנותרו לא פתורות מאז 9/11, שאלות שחייבות להישאל ולקבל מענה, ולמרות זאת את רובן פשוט מטייחים.

למה? כי נכון לעכשיו לא ראיתי ראיות/ממצעים שתומכים בטענה של תכסיס איראני.

עזוב לרגע את השורה התחתונה של הקונספירציה הזאת, יש עשרות שאלות שנותרו לא פתורות מאז 9/11, שאלות שחייבות להישאל ולקבל מענה, ולמרות זאת את רובן פשוט מטייחים.

למה? כי נכון לעכשיו לא ראיתי ראיות/ממצעים שתומכים בטענה של תכסיס איראני.

גם לא ראיתי ראיות שתומכות בתכסיס של ה FBI וה CIA.

טענות כמו "לא הגיוני שמטוס ענק מלא בדלק יפיל מגדל גבוה שלא בנוי לעמוד בטמפ' של אלפי מעלות" לא נשמעות לי קבילות.

גם לא ראיתי ראיות שתומכות בתכסיס של ה FBI וה CIA.

טענות כמו "לא הגיוני שמטוס ענק מלא בדלק יפיל מגדל גבוה שלא בנוי לעמוד בטמפ' של אלפי מעלות" לא נשמעות לי קבילות.

לא ביקשתי ממך להאמין בזה, גם אני לא סגור על עצמי במאה אחוז בכל הקשור לאחראים של המתקפה הרצחנית הזאת, נכון לעכשיו אני רק מתעסק בשאלות הרבות שהועלו.

אתה רוצה לשמוע טענות קבילות? תקדיש שעה ועשרים דקות לסרטון שפירסמתי כאן לפני כמה עמודים. ותשתדל לבוא בראש פתוח ולא מקובע.