Jump to content

לצאת לדרבי מטירונות

Recommended Posts

טוב ככה התגייסתי לפני יומיים לגיוס של כלל צהלי ואני עושה טירונות 02 בגלל שיש לי פרופיל 45 ואני משרת בניצנים,הטירונות נגמרת ב25.11 ולצערי היא מתנגשת עם הדרבי ובהנחה שהדרבי יהיה ביום שני שזה מה שיקרה כנראה אני אפספס אותו אם אני לא אעשה משהו.

אני בטוח שיש כאן הרבה חברה מנוסים שיש להם שיטות איך להוציא גימלים או כל דרך לצאת מהצבא ליום אחד בדרך שתהיה כמה שפחות מסוכנת וכמה שיותר פשוטה .

אני בטוח שאני לא היחידי שזה יעזור לו ...תודה

תחרטט לרופא משהו במצוצש.

אם אתה לא מקבל גימלים , פשוט תגיד כבר מעכשיו למפקדים שלך שאחותך מתחתנת.. וזהו, אתה בדרבי.

אם מבקשים לראות הזמנה או משהו תדפיס להם איזה משהו של 5 דקות עבודה וזהו.

הכל עובד בתכלס בשביל יום אחד

אחות מתחנת

משפחה מחול בלה בלה בלה

תבקש יום אחד

לא מאשרים , תלך לביקור רופא תבכה להם שאתה לא מרגיש טוב ותתחנן שיתנו לך רק יום אחד אפילו

אל תבנה על גימלים, כמו שזה נשמע, לא תצליח להוציא אחי.

תגיד שיש לך חתונה של קרוב משפחה ממש חשוב ואפילו תעשה הזמנה מפוברקת ומאמין שישחררו אותך אם תלחץ מספיק.

אחי תקשיב,אתה הולך לביקור רופא שותה חלב שעה לפני(עדיף גם שתכניס אצבע לפה ותקיא) ואתה הולך עם אמא או אבא אתה אומר להם שאתה מקיא ומשלשל ואמא תגבה אותך גם..ואין מצב שהוא לא יתן לך..עשיתי את זה פעמיים בטירונות וזה עבד חלק..

בקבוק ליטר שוקו

אומר שיש לך בחילות הקאות שלשולים וחולשה

הוא נוגע לך בבטן ירגיש שהיא רכה..

תוסיף לזה הצגה של חולשה שאתה גמור אין מצב שאתה לא מקבל לפחות גימל אחד

אני כמעט בטוח שביקורופא לא נותנים גימלים.

לפעמים נותנים לפעמים לא.. זה לא שאף פעם לא מביאים, אני בשנתיים שלי בצבא ביקרתי 6 פעמים בביקור רופא, 3 פעמים מתוכם יצאתי עם גימלים.

אם בא לך ללכת במוצ''ש לביקור רופא, תגיד שכואב לך הבטן (זה עם השוקו) בצד שמאל של הבטן שהוא ילחץ תצרח מכאבים או שתיקח סקוץ' תשפשף קצת על הגב תגיד ששיחקת כדורגל נפלת על הגב והראש ממש כואב לך (הם מעדיפים לא לשחק עם ראש).

לדעתי כדאי לנסות ולהגיד שאתה רוצה יציאה חריגה, אירוע משפחתי זה מעולה, תשגע אותם ובדוק יתנו לך.

למה לכל פלוגות הטירונים יש שמות של ילדים קוקסינלים? יואב, חובב, יוגב.. לא מבין את זה

ולי תמיד עבד הקטע של הבטן רכה.. שותה 2 כוסות חלב הולך לביקור רופא אומר שיש שילשולים מהבוקר עם כאבי בטן נוראים, הרופא דופק על הבטן אתה דופק פרצוף כואב אם אפשר מזיל דמעה קטנה (לא חייב) ותקבל לפחות אחד.

א. ככל הנראה הדרבי יערך ביום ראשון, 11.11.

ב. ביקור רופא זה מסוכן. עם כל הטיפים כאן - אין אף שיטה בדוקה שתבטיח לך 100% יום בבית.

ג. בניגוד לחתונה של אחותך או אזכרה של קרוב משפחה. בשלוש שנים שירות לא פספתי דרבי אחד ותמיד תהיתי איך לאף אחד מהמפקדים שהיו לי לא היה נראה מוזר שסבתא שלי מתה בשבעה תאריכים שונים.

ג. בניגוד לחתונה של אחותך או אזכרה של קרוב משפחה. בשלוש שנים שירות לא פספתי דרבי אחד ותמיד תהיתי איך לאף אחד מהמפקדים שהיו לי לא היה נראה מוזר שסבתא שלי מתה בשבעה תאריכים שונים.

חחחח אחי סבתא מתה זה נאחס מטורף גם אם היא כבר נפטרה לדעתי זה קו אדום...

ד''א יש לי אפלפסיה ...זה יכול לשרת אותי בעניין הזה?

יעני יהיה לי יותר קל להוציא גימלים?

תלוי מה קורה אם יש לך התקף. אתה צריך לדעת אם מפנים אותך לבית חולים או לא.

בכל מקרה, עוד שיטה זה פשוט הלהמציא בלי הכנות מיוחדות או משהו. לבוא עם אבא ואמא ולקטר על כאבי ראש, כאבי בטן ושלשולים. הוצאתי על זה 3+3 בזמנו, רק המחיר היה 4 שקיות אינפוזיה. צריך רק לשחק אותה טוב.

גם להעלות חום עובד. תגיד שיש לך חום גבוה (רצוי שתעלה את זה ל-37.5 לפחות ומעלה) ביחד עם כאבים בכל הגוף, נזלת, ליחה, כאבי גרון... יעני התקררות או שפעת. זה יתן לך לפחות 2 גימלים, 39 מעלות חום יתנו לך 3.

ואז יבקשו ממנו הוכחה מהבית חולים.

שאמא שלי עברה ניתוח רק אחרי שהבהירו לי שאני חייב להביא להם אישור שזה אמיתי שחררו אותי אחרת זה יחשב כנפקדות.

בר מצווה של קרוב משפחה, חתונה של דודה. לא קשה גם לחרטט הזמנה

ביום ראשון בשעה 20:50 יש מסיבת הפתעה לסבא שלי לכבוד יום הולדתו ה80 כולםםם מוזמנים חחח

אעאעאעאע איזה טירוף הולך להיות בבלומפילד לא יכוול לחכות

תודה לכולם על הטיפים עזרתם לי מאוד

סלבא שלךיש יומהולדת? לסבא שלי שנפטר לפני 5 שנים יש ביום ראשון גילוי מצבה. דרך אגב, הוא נפטר לפני כחודש במשחק נגד קרית שמונה :thumbs:

סלבא שלךיש יומהולדת? לסבא שלי שנפטר לפני 5 שנים יש ביום ראשון גילוי מצבה. דרך אגב, הוא נפטר לפני כחודש במשחק נגד קרית שמונה :thumbs:

וואלה אין לו