Jump to content

-= סקר הבחירות החדש בפורום =-

Michael Scofield

לאיזה מפלגה אתה מתכוון להצביע?  

238 members have voted

1. 1. לאיזה מפלגה אתה מתכוון להצביע?

• הליכוד ביתנו (ביבי וליברמן ברשימה משותפת)
      51
    • העבודה (שלי יחימוביץ')
      41
    • קדימה (שאול מופז)
      0
    • יש עתיד (יאיר לפיד)
      33
    • ש''ס (דרעי, ישי ואטיאס)
      1
    • יהדות התורה
      0
    • האיחוד הלאומי+הבית היהודי.
      54
    • עצמאות (אהוד ברק)
      0
    • עלה ירוק.
      14
    • מר''צ.
      10
    • חד"ש.
      1
    • הירוקים.
      1
    • ערבים (בל"ד ורע"ם-תע"ל וכדומה)
      0
    • פתק לבן.
      5
    • לא מתכוון להצביע כלל.
      5
    • מפלגת ''עם שלם'' (הרב אמסלם)
      4
    • תנועת כ?ך החדשה (בן ארי, בן גביר וברוך מרזל)
      18

Recommended Posts

בבג"צ לא יושבים כל השמאלנים הכי גדולים, חלאס עם השטויות האלה שמקורן בניסיון דמוניזציה הזוי נגד בית המשפט ושלטון החוק.

בבג"צ יושבים שופטים, שמכריעים שיפוטית ולא לפי הלך הרוח. אפשר להתווכח על החלטות כאלה ואחרות, אין בעיה. ועדיין לזכור שבג"צ הוא לב הדמוקרטיה בישראל.

בג''צ ראשי תיבות - בית המשפט הגבוה לצדק .

אם זה לא צדק להעיף אותה מהכנסת אז מה כן ?

ולא משנה מה תגיד, הם מושחתים גדולים כל השופטים שם .

אני אחדד את הדברים - אם הגב' זועבי היית עוברת על חוקי המדינה במשט המרמרה, אז היה מוגש נגדה כתב אישום פלילי.

מאחר ולא הוגש, המדינה בעצם החליטה שלא נעשה שום עבירה על החוק, ולכן גם אין עילה לפסול אותה.

זאת לעומת פרשת עזמי בשארה, שהיה צפי לכתב אישום פלילי כנגדו ולכן נמלט מהארץ כיוון שהבין שבקרוב תוסר חסינותו והוא יועמד לדין.

אני מקווה שלאחר הבחירות, במקום להתעסק בבקשות פסילה שתוצאותיהן ידועות מראש, חברי הכנסת יעדיפו להתחיל בחקיקת אמות מידה מחמירות יותר כיוון שברור (כמעט) לכל שהמצב שבו חנין זועבי ממשיכה להיות חברת כנסת בישראל הוא הזוי ובזוי.

צדק הוא ללכת לפי ספר החוקים, ולא לפי אמוציות. אני גם תומך בהעפת זועבי מהכנסת ובשלילת האזרחות שלה (וכן, היא ההגדרה לעוכר ישראל ואפשר לשים את התמונה שלה ליד הערך במילון), אבל אם הממשלה לא פועלת בכלים החוקיים שאמורים להצדיק את הרחקת זועבי - לבית המשפט יש סמכות לפסול את ההחלטה הזאת. או שעובדים לפי הנהלים או שלא עובדים לפיהם, ובית המשפט אמור לקבוע אם זה נעשה על פי חוק או לא.

הם מושחתים? באמת? בוא ותן לי סיפור אחד על איך השופטים בבג"צ מושחתים. תפסיק כבר ללכת אחרי האמירות הקיצוניות של הימין בארץ שהחליט שכל השמאל הוא קיצוני, כל מערכת המשפט היא קיצונית ובכלל מי שלא שם סטיקר של "מוות לערבים" הוא קיצוני ומושחת.

צדק הוא ללכת לפי ספר החוקים, ולא לפי אמוציות. אני גם תומך בהעפת זועבי מהכנסת ובשלילת האזרחות שלה (וכן, היא ההגדרה לעוכר ישראל ואפשר לשים את התמונה שלה ליד הערך במילון), אבל אם הממשלה לא פועלת בכלים החוקיים שאמורים להצדיק את הרחקת זועבי - לבית המשפט יש סמכות לפסול את ההחלטה הזאת. או שעובדים לפי הנהלים או שלא עובדים לפיהם, ובית המשפט אמור לקבוע אם זה נעשה על פי חוק או לא.

הם מושחתים? באמת? בוא ותן לי סיפור אחד על איך השופטים בבג"צ מושחתים. תפסיק כבר ללכת אחרי האמירות הקיצוניות של הימין בארץ שהחליט שכל השמאל הוא קיצוני, כל מערכת המשפט היא קיצונית ובכלל מי שלא שם סטיקר של "מוות לערבים" הוא קיצוני ומושחת.

זה שהמדינה לא עשתה כלום גם ,זה בכלל ביזיון בפני עצמו ודבר שלא נתפס.

והם מושחתים ושמאלנים ומערכת המשפט פה בישראל מושחתת ורקובה מהשורש .

וסיפורים על אי צדק במערכת המשפט פה אני לא צריך לתת לך .

זה שהמדינה לא עשתה כלום גם ,זה בכלל ביזיון בפני עצמו ודבר שלא נתפס.

וסיפורים על אי צדק במערכת המשפט פה אני לא צריך לתת לך .

חוץ מסיסמאות, יש לך עוד משהו?

חתול, ברור שאתה יכול. אין קשר בין הדברים, ובכל זאת יש קשר - כאשר לא מוגש כתב אישום זה אומר דרשני לגבי התשתית הראייתית הקיימת במקרה. לא סתם היועמ"ש המליץ שלא לפסול אותה.

AZIKIT אתה ילד קטן ומושפע. מי ייתן ותתבגר במהרה.

בא לך להפסיק לזרוק סיסמאות ולהתחיל לגבות את המילים שלך? או שאתה פה רק כדי לזרוק סיסמאות.

בא לך להפסיק לזרוק סיסמאות ולהתחיל לגבות את המילים שלך? או שאתה פה רק כדי לזרוק סיסמאות.

מה זאת אומרת לגבות את המילים? למה שהוא יעשה את זה אם האנשים שהוא בוחר בהם לא עושים את זה?

מה השלב הבא? אתה רוצה גם לבקש פתרונות פרקטים למצב?!?! (פתרון פרקטי= לא "ערבים לים", לא "הם שונאים אותנו וזה מה יש", לא "בוא נספח את שטחי C ונראה מה יקרה")

האמת שאתה יכול להיות פסול מלהבחר לכנסת מבלי שיוגש נגדך כתב אישום על עבירה.

נכון, אך מדובר כאן במקרה שונה. מדובר במקרה שהמדינה חקרה על המקרה הספציפי שבגללו פסלו אותה, והמדינה החליטה שאין משהו פסול במעשה הזה.

למעשה, עצם החקירה בנושא וההחלטה לא להגיש כתב אישום יצרה תקדים שבג"צ לא יכול להתעלם ממנו.

סקר גיאוקרטוגרפיה מהיום:

הליכוד ביתנו - 36, העבודה - 14, ש"ס - 12, הבית היהודי - 12.5, יש עתיד - 10, יהדות התורה - 7, מרצ - 6, התנועה - 4.5, עוצמה לישראל - 4, חד"ש - 4, עלה ירוק - 3, בל"ד - 3, רע"מ-תע"ל - 4.

מפלגות קדימה, עם שלם, הירוקים, כוח להשפיע - אמנון יצחק והגימלאים לא עוברות את אחוז החסימה.

מעניין :whistling:

למרות שאין משמעות לסקרים לפני ה10 בינואר לפחות לדעתי, רק חרדים וערבים אני יכול להגיד בפה מלא כמה יקבלו.

הימור שלי נכון להיום מה יקרה: עוצמה ועלה ירוק שפה לא עוברות, קדימה\אמסלם מסוגלות אחת מהן להפתיע ולתת 3, התנועה קורסת ל5 יחימוביץ מאכזבת עם 17 מרצ מפתיעה 5 עתיד בינונית עם 12 בנט 14 וליכוד 37.

רק נציין שמדובר בסוקר שעבד עם הליכוד ולכן הסקרים שלו לא מתפרסמים ברשות השידור. מעבר לזה, נראה מאוד מאוד מוזר, אלה מספרים שלא ראינו בשום סקר אחר (העבודה לרעה, מרצ לטובה, יהדות התורה עם 7 מנדטים. הכל נורא הזוי). הוא גם נראה חובבני, עם חצאי המנדטים האלה. אין דבר כזה חצי מנדט בסקר.

רק נציין שמדובר בסוקר שעבד עם הליכוד ולכן הסקרים שלו לא מתפרסמים ברשות השידור. מעבר לזה, נראה מאוד מאוד מוזר, אלה מספרים שלא ראינו בשום סקר אחר (העבודה לרעה, מרצ לטובה, יהדות התורה עם 7 מנדטים. הכל נורא הזוי). הוא גם נראה חובבני, עם חצאי המנדטים האלה. אין דבר כזה חצי מנדט בסקר.

דווקא מהבדיקה שלי גיאוקרטוגרפיה אמין מאוד, למרות שגם לי הסקר נראה מוזר מאוד וחובבני מאוד.

בשורה משמחת עבור ציבור החשדנים!

על פי חוק הבחירות (דרכי תעמולה), כל דורש רשאי לעיין בנתוני הסקר שפורסם.

הם מחויבים להמסר לרשות ועדת הבחירות המרכזית, פשוט תבקשו...

אם לא עשיתם זאת, קשה לי להבין את הרפש שאתם זורקים על אנשי מקצוע.

והטיעון לגבי חצאי המנדטים, לקוח ישירות מ1984.

המצאותם של מספרים טבעיים במחקר סטטיסטי, היא החובבנות.

1417073-5.jpg

לכל בוחרי הבית היהודי שיהיה לכם יום חלומי!

חשוב לי לציין שאני מאוכזב מאוד מביבי, ולאחר הקדנציה האחרונה שלו אני בחרתי שלא לבחור בו,

החלטתי שאני רוצה לבחור במישהו שיחזק את הממשלה וגם שהוא תואם את הדעות שלי פחות או יותר,

אני מהציבור שבנט מבקש לאסוף לחיקו, אני חילוני מהמרכז ואני שמח שזה הצליח לו...

הנה חלק קטן מהכתבה בוואלה!

"הקמפיין האגרסיבי של הליכוד נגד יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, נכשל כישלון חרוץ עד כה. כך לפי סקר חברת TNS טלסקר שבוצע עבור וואלה! ומתפרסם הבוקר (רביעי). לו היו הבחירות מתקיימות כיום, הייתה הליכוד-ביתנו זוכה ב-35 מנדטים והבית היהודי ב-15 מנדטים - ירידה של שני מנדטים לליכוד, לעומת עלייה של ארבעה מנדטים לבית היהודי, ביחס לסקר וואלה! הקודם, שפורסם לפני שמונה ימים. החברה השלישית בגוש הימין-חרדים, ש"ס, יורדת במקצת ונעמדת על עשרה מנדטים. אצל יהדות התורה אין חדש: היא ממשיכה להתנדנד בין 5-6 מנדטים, והפעם מתייצבת על שישה.

לבנימין נתניהו יש מספיק סיבות להילחץ. אולי כדאי לראש הממשלה, שמנגח את בנט ומפריח בלוני ניסוי סביב השאלה האם להקים ממשלה עם ש"ס במידה שיזכה, להוריד במקצת את גובה הלהבות בנוגע לשותפותיו הטבעיות. חלומו לעמוד בראש מפלגת ענק בנוסח אריאל שרון מודל 2003 נראה בשלב זה רחוק. לפי נתוני הסקר הנוכחי, רק 22 ח"כים מרשימת הליכוד ייכנסו לכנסת, חמישה פחות מהכמות בכנסת הנוכחית."

הכתבה עצמה:

http://news.walla.co.il/elections/?w=%2F2780%2F2600655

כמו רובנו אתה מאוכזב מאוד מביבי, ומה שהחלטת לעשות זה לחזק את הממשלה הבאה בראשותו...

זה לא סוד..

כולנו יודעים שביבי ייבחר אבל השאלה היא כמה למה ואיך, ביבי היה מת שהוא ייבחר כמו אריאל שרון ב2003 עם המון מנדטים, אבל הוא יודע שזה לא יקרה, אני מצביע לבנט כי אני מאמין שההשפעה של בנט+הנטייה של הליכוד לימין תשנה את פני הדברים, לבנט יש מצע שלם אבל אנשים רק מסתכלים על החרטא הזה של הסירוב פקודה(שתאמין לי רק גרם לי לחזק את העמדה שלי בנוגע אליו).

בנט פותח את המפלגה שלו לכל העם, יהדות זה לא דת זה עם וזה מה שיפה פה, הוא מצליח לעשות מה שקודמיו במפד"ל לא עשו, הם חיפשו להסתגר בתוך עצמם עם הקהל הרגיל שלהם ופה בנט ברוב חוצפתו יוצא מהשבלוניות של המפלגה שלו ומרחיב את קהל היעד של המפלגה(הוא גם נוגע בנשים :D )...

בקיצור ממשלה עם ביבי תהיה ובנט יעזור לכוון אותה למקומות טובים.

דעתי האישית כמובן...

גם אמרתם את זה על ליברמן בבחירות הקודמות...

במבחן המציאות הדברים האלו פשוט לא עובדים, ההבטחות שלהם ריקות מתוכן.

בנט פותח את המפלגה שלו לכל העם, יהדות זה לא דת זה עם וזה מה שיפה פה, הוא מצליח לעשות מה שקודמיו במפד"ל לא עשו, הם חיפשו להסתגר בתוך עצמם עם הקהל הרגיל שלהם ופה בנט ברוב חוצפתו יוצא מהשבלוניות של המפלגה שלו ומרחיב את קהל היעד של המפלגה(הוא גם נוגע בנשים :D )...

להבדיל אלף הבדלות מחיים רמון :whistling:

זה לא סוד..

כולנו יודעים שביבי ייבחר אבל השאלה היא כמה למה ואיך, ביבי היה מת שהוא ייבחר כמו אריאל שרון ב2003 עם המון מנדטים, אבל הוא יודע שזה לא יקרה, אני מצביע לבנט כי אני מאמין שההשפעה של בנט+הנטייה של הליכוד לימין תשנה את פני הדברים, לבנט יש מצע שלם אבל אנשים רק מסתכלים על החרטא הזה של הסירוב פקודה(שתאמין לי רק גרם לי לחזק את העמדה שלי בנוגע אליו).

דעתי האישית כמובן...

האווירה היא שהאפשרות שביבי יהיה ראש ממשלה היא כמו שמחר תזרח השמש, אז זהו, שלא, ביבי ייבחר רק אם נצביע לו או למפלגות הגוש שלו כמו הבית היהודי.

אני חושב שהקדנציה האחרונה הבהירה לרוב העם, ואם הבנתי נכון אז גם לך, שביבי רע לעם ישראל, אז במקום לקוות שבממשלה של ביבי יהיה בנט חזק שיעזור לכוון אותה למקומות טובים (סרבנות? סיפוח שטחי C? לא בטוח עד כמה המקומות האלו טובים אבל שיהיה) בוא נלך צעד קדימה וננסה למנוע מביבי להיבחר! זה לא בשמיים, שוב, ביבי ייבחר רק אם נתמוך בו, הוא לא גזירת גורל, לא קיבלנו אותו מהשמיים, בכוחנו ובהצבעתנו אנו יכולים למנוע ממנו את הקדנציה הבאה כראש ממשלת ישראל, קדנציה שאם תמשיך את הכיוון של קודמתה אנחנו עלולים להגיע למקום רע מאוד, אפילו יותר מהמקום שבו אנו עכשיו.

ההתחזקות של בנט והקטסטרופה שקרתה בפריימריז של הליכוד אלה לא דברים טובים, אלא רעים מאוד, אבל זה כבר עניין פוליטי. האינטרס של כל בנאדם שעובד ומשלם מיסים במדינה הזאת הוא שביבי לא ייבחר שוב וזה לא שייך לנטיה פוליטית מדינית בכלל.

האלטרנטיבה לביבי שמציגה מדיניות כלכלית שפויה לא נמצאת כל כך רחוק ממנו בנושא המדיני - ביטחוני. למעשה אפשר לטעון שהיא מייצגת היום מרכז שפוי לעומת הימין ההזוי שהולך ומתהווה לצד ביבי ובניגוד לרצונו.

אז תעשה את ההחלטות שלך, הצבעה לבנט = חיזוק ביבי = תקיעת הזין עמוק יותר בתחת של מעמד הביניים. אתה אולי תרגיש יותר טוב עם עצמך, אבל כשתראה את התלוש גם זה ייעלם.