Jump to content

ברע בטוב אלך איתך מכבי

Recommended Posts

ביום שלישי הקרוב (30/10/12) בשעה 19:30 בהדר יוסף, תשחק מכבי כדורעף נגד קבוצת הפאר הרוסית יסקרא אודינטסובו במסגרת המפעל השני בחשיבותו באירופה, ה-CEV CUP. הכניסה חינם.

אם לא מספיקות הבעיות הכלכליות של מכבי כדורעף העונה המקשות על הבאת חיזוק ובכלל מחוסר בשחקנים, לא ברור אם ניקו אפרון המוסר והשחקן המרכזי של הקבוצה, יוכל לשחק מול הרוסים עקב כך שאיגוד הכדורעף הישראלי לא השלים את תהליך העברה שלו מול האיגוד האירופאי/ארגנטינאי, כדי לאפשר לו לשחק במסגרת בינלאומית במדי נבחרת ישראל (מה שלא יתאפשר אם ישחק לפני השלמת ההליך במדי מכבי באירופה). במשחק הראשון בין הקבוצות הוא לא שיחק.

מי שמחליף אותו זה שחקן שפרש מכדורעף ולא שיחק במהלך העונה שעברה, שאחרי כל זה על הספסל יושבים רק שני שחקנים...

ממול, עומדת אחת מקבוצות הפאר של רוסיה (אולי הליגה החזקה באירופה), עם תקציב פי 15 גדול מזה של מכבי ועם שחקנים מהשורה הראשונה באירופה.

במשחק הראשון ברוסיה זה נגמר די כואב. 3:0 לרוסים שבמערכות הרוסים מנצחים 25:11, 25:16, 25:12.

גם אם לאור כל הנסיבות התבוסה הזאת מובנת, התחושות במכבי אחרי התבוסה ברוסיה לא נעימות בכלל, וגם המצב בכללי לא תורם.

דווקא עכשיו, במשחק בו סביר להניח שמכבי הולכת לקבל תבוסה ושמצב הרוח של השחקנים והקבוצה לא טוב, אנו קוראים לכל מי שמכבי חשובה לו להתייצב ביום שלישי בהדר יוסף ולא להפסיק לתמוך ולעודד, ולא משנה מה התוצאה על הפרקט.

אחרי שנים של תארים והצלחות, זה מגיע לקבוצה יותר מתמיד.

אחרי המשחק הזה אין בחודש הקרוב משחק מרכזי בכדורעף, וזאת הזדמנות טובה וחשובה למלא לשחקנים את המצברים לקראת המשך המאבקים בליגה. להגיע!!!

חוץ מהתמיכה המורלית שלנו, מכבי גם צריכה עזרה כלכלית, ולפני המשחק עם הרוסים נמכור את כרטיסי התרומה שכל ההכנסות ממנו הולכים לקופת מכבי תל אביב בכדורעף.

עשרות אוהדים כבר קנו את הכרטיס, וכל שקל שנאסף באמת עוזר. הסכומים בכדורעף לא גדולים, וכל כרטיס הוא משמעותי.

מחיר כרטיס נוער – 50 ש"ח.

מחיר כרטיס מבוגר – 100 ש"ח.

עוד פרטים על הכרטיס:

http://www.12p.co.il/news.asp?id=1756

ברע בטוב אלך איתך מכבי,

להגיע!!!

by_mta_0411_11.jpg

אין תנאים לאהבה.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=1716&DocID=131323&Lang=he

"הנבחרת נפגעת כי לאנשים יש אנטי ממכבי"

מדהים איך בכל ענף מכבי מצליחה לייצר סביבה אמוציות.

"לצערי ממה שאני מרגיש מחברי ההנהלה, ניקו לובש את החולצה הלא נכונה ובגלל זה הכל תקוע", אמר סגן יו"ר האיגוד גדעון רוזנשטיין לאתר ערוץ הספורט, "אני נלחם בעניין הזה ומתקשר לחברי ההנלה כדי שיאשרו מהלך דחוף. אבל לצערי אף אחד לא רוצה לעשות כלום בגלל הבחירות האלו. כבר לפני כמה חודשים ישבנו על זה אבל יש אנשים שהם אנטי לכל מה שקשור למכבי תל אביב. מי נפגעת מזה בסופו של דבר? נבחרת ישראל, זו בושה גדולה".

קראתי את הכתבה הבאה שמסבירה את כל הסיפור ושרגא צודק במאה אחוז. כל הזמן אני קורא שמכבי כדורעף כמו הכדורסל הורסים את הליגה, בסוף מתגלה שכמו שבכדורסל מכבי גם בכדורעף עוזרת לענף בכלל.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=1716&docID=131290&lang=HE

אלא שליו"ר מכבי ת"א, שרגא שמש, נמאס מהחלם והוא מתכוון להעלות למגרש את אפרון בגומלין ובכך להחזיר אותו לפדרציה הארגנטינית, דבר שלמעשה יחסל את כל התהליך שעבר המוסר. "אני אחראי רק על מכבי תל אביב ואני לא יכול להרשות לעצמי לבזות את המועדון. האיגוד היה יכול לשלם במשך שנתיים ולא עשה זאת. לא שיתפתי אותו במשחק הראשון כדי להראות על כוונה טובה והם לא עשו כלום.

אשכרה מכבי ביזתה את עצמה ברוסיה בשביל הנבחרת ויש עוד חצופים שמדברים שטויות.

יאללה מכבי!

יאללה לבוא למשחק אין יותר חשוב מזה כרגע, כאילו שלשבת מול הפייסבוק יותר טוב.

משחק חשוב! אירופה יהיה כיף! תגיעו גם כי הפרוייקט הזה זה אחד הדברים שיפים בקהל במשך שנים ומבטא את העוצמה של המועדון הזה שנקרא מכבי תל-אביב.

מכבי צריכה אותנו ואנחנו הכוח של מכבי!!!

מכבי מפסידה במשחק ליגה בהדר יוסף, משהו שלא קרה שנים.

3:1 להוד השרון, שהמערכה האחרונה נגמרת 25:12 להוד השרון.

והוד השרון קבוצה בלי זרים.

תתעוררו, מכבי חייבת אותנו!!!

תודה לכל מי שבא ותמך. הפסדנו 3:0, כשהיינו קרובים מאוד במערכה השלישית.

בנימה אישית, עצוב לראות את מכבי-עף עם סגל דליל (עמית רונקין ויואב קראוני בן ה-17 וזהו) וחוסר התיאום עדיין ניכר (מהשביעייה של העונה שעברה נשארו רק ניקו ושני חוסמי האמצע - גנאדי סוקולוב ועומר דננברג) במצב כזה ורק אנחנו יכולים וצריכים להרים אותה.

שרגא שמש פנה אישית לקהל במהלך המשחק ובאמת כואב לי הלב לשמוע איך אין לנו כסף אפילו להחתים שחקן ישראלי לא בכיר יחסית (גיא אביגדורוב) לעמדת חוסם האמצע. אין לנו ספונסר ראשי (מה שיספיק להביא זר נוסף).

ברמה האישית שלי, אני מתכוון לנסות ולגייס כמה שיותר אנשים שירכשו מנויים וגם כמה שיותר אוהדים שיבואו. זה מה שיכול להביא השנה תארים ועונה אירופית חלומית - התמיכה שלנו, האוהדים.

"ברע בטוב אלך איתך מכבי להיות איתך נשבעתי"