Jump to content

Ynwa ישראלי

avich15

Recommended Posts

בעקבות וויכוח עם חבר...

להרבה קבוצות באנגליה יש את השיר שלהם שהם שרות לפני משחקים בשיתוף עם מערכת ההגברה של האיצטדיון (ynwa, delilah,bubles)

התווכחנו האם ניתן להכניס מסורת כזו גם בכדורגל בארץ, עם שירים קיימים כמובן ולא שירים שנכתבו במיוחד.

אני טענתי שכן, לדעתי זה יהיה חלומי אם מכבי תכניס את הדבר הזה לבלומפילד...

בכל אופן, דעתכם? והצעות?

(אני הצעתי את "כשאת עצובה" של עמיר בניון)

Guest ויקיפרץ2012

במכבי ניסו את זה..בערך. שכחת? בעונה שאלי כהן אימן. היה את שיר האליפות שאיציק זוהר שר ואת השיר של האליל שלכם. כל משחק בית השמיעו את אותה קלטת. לקח זמן למי ששם את הקלטת להבין שזה לא בריא לשחקני מכבי ת"א לשמוע שיר הלל והמנון על חברם להרכב. וככה נראתה אותה עונה שלא הייתה רעה בכלל. השחקנים פחדו ללכת מטר עם הכדור מבלי למסור לנמני שגם אז עם חצי רגל גמורה היה הכי טוב בקבוצה.

מה שאת עצובה,אתה אשכרה רוצה שכל משחק האוהדים והשחקנים יהיו בדיכאון?

עדיף אפילו הופה של עומר אדם חחחחחח,לפחות יהיה מסיבה

תנזה לדמיין את כל בלומפילד שר "בצבאאאאא הכי חזקקקק" יש לזה כוח :wubyellow3:

בונא יש לי מחשבה אדירה שאולי תהיה מצחיקה אבל היא יפה רצח,לשים את השיר 500 miles:

http://www.youtube.com/watch?v=Rynxm_GQEsI

זה גם מסמל מאוד את הקהל שילך עם הקבוצה לכל מקום,גם שיר קיצבי יפה כזה לעורר את הקהל,וגם בפזמון של השיר אפשר לעשות מיציע ליציע את ה"טדדטטהה" "טדדטטה" וזה יעורר את הקהל חבל על הזמן

תחשבו על זה,זה קיטצ'י,אבל יפה מאוד

בונא יש לי מחשבה אדירה שאולי תהיה מצחיקה אבל היא יפה רצח,לשים את השיר 500 miles:

http://www.youtube.com/watch?v=Rynxm_GQEsI

זה גם מסמל מאוד את הקהל שילך עם הקבוצה לכל מקום,גם שיר קיצבי יפה כזה לעורר את הקהל,וגם בפזמון של השיר אפשר לעשות מיציע ליציע את ה"טדדטטהה" "טדדטטה" וזה יעורר את הקהל חבל על הזמן

תחשבו על זה,זה קיטצ'י,אבל יפה מאוד

איך פגשתי את אמא❤

לא מבין למה צריך "לייבא" כל דבר, בעיקר כשתרבות העידוד שלנו טובה הרבה יותר מבאנגליה, אבל אם כבר עושים את זה אז רק:

http://www.youtube.com/watch?v=puZPWiF3KeU

שני שירים להצעה:

1. ניצחת איתי הכל.

2. הנשמה הצהובה שלי..

כל האצטדיון מניף את הצעיף, .. ?ואתתת הנשמה הצהובה שלי, היחידה שמדליקה אותייי, ואיתך אני כל העולם..? :wubyellow3:

יכול לעבוד לדעתי.. אין סיבה שלא

שני שירים להצעה:

1. ניצחת איתי הכל.

2. הנשמה הצהובה שלי..

כל האצטדיון מניף את הצעיף, .. ?ואתתת הנשמה הצהובה שלי, היחידה שמדליקה אותייי, ואיתך אני כל העולם..? :wubyellow3:

יכול לעבוד לדעתי.. אין סיבה שלא

ענק

לא מבין למה צריך "לייבא" כל דבר, בעיקר כשתרבות העידוד שלנו טובה הרבה יותר מבאנגליה,

תרבות העידוד שלנו טובה בהרבה מבאנגליה? איך בדיוק? הקהל האנגלי הוא אחד הקהלים שהכי מעורבים במשחק עצמו. הם מגיבים הכי טוב למשחק ומייצרים ביתיות משמעותית.

צריך בשביל הדברים האלה שיתוף פעולה של ההנהלה.

ההנהלה היום עושה הכל בשביל לא לשתף פעולה עם האוהדים ובשביל לצמצם את השפעתם ( לטוב ולרע )

גם לאוהדים כבר די נמאס לרוץ אחרי ההנהלה ובשביל כל דבר קטן להתחנן להם כאילו שהם עושים טובה לאוהדים ולא ההפך.

ככה שעקרונית רעיון טוב

מעשית, הביצוע יהיה קצת יותר בעייתי

"הצבר"

תרבות העידוד שלנו טובה בהרבה מבאנגליה? איך בדיוק? הקהל האנגלי הוא אחד הקהלים שהכי מעורבים במשחק עצמו. הם מגיבים הכי טוב למשחק ומייצרים ביתיות משמעותית.

האוהדים האנגלים שקטים מאוד. כמעט בכל משחק אירופי שמתקיים באנגליה שומעים יותר את האוהדים של הקבוצה האורחת.

א. אם עושים את זה צריך לחשוב טוב טוב טוב על הבחירה ולא לשלוף מהמותן. הייתי אפילו מתייעץ עם אחד כמו מוקי שגם מבין את הנפש של אוהד צהוב וגם בעל אוזן מוסיקלית.

ב. חייבים בשיתוף פעולה עם ההנהלה. אין אחרת.

ג. חייבים מהר לפני שהאדומים יעשו יטענו לראשוניות ושהם הקהל מספר אחד (ואני שונא אותם כל כך - הייתי חייב).