Jump to content

מכבי זה אצלי בלב

Recommended Posts

במילה אחת: סמל.

ככה היה מהעונה הראשונה בה ראינו אותו ועד היום,ונקווה שיאיר גם בעתיד את הדרך-לדורות הבאים של מכבי

אין גברים כאלה!

אני באמת לא כל כך בעניינים אז שאלה שמופנית לעומר/ לאנשים פה

למה עזבת? מכבי המועדון הכי גדול בארץ כמה עונות טובות שולטים פה בליגה וגם באירופה הופעה מרשימה, אם זה לא לחו?ל למה לעבזוב למקום אחר בארץ זה לא ירידת מדרגה?

( למען הסר ספק- אני בטוח שיש סיבה טובה, ממה שהוא רשם כאן אני מעריך אותו ברמות, והשאלה הדבילית היא רק מחוסר ידע ורצון לדעת את הסיבה לעזיבה של אדם גדול כמוהו)

אני באמת לא כל כך בעניינים אז שאלה שמופנית לעומר/ לאנשים פה

למה עזבת? מכבי המועדון הכי גדול בארץ כמה עונות טובות שולטים פה בליגה וגם באירופה הופעה מרשימה, אם זה לא לחו?ל למה לעבזוב למקום אחר בארץ זה לא ירידת מדרגה?

( למען הסר ספק- אני בטוח שיש סיבה טובה, ממה שהוא רשם כאן אני מעריך אותו ברמות, והשאלה הדבילית היא רק מחוסר ידע ורצון לדעת את הסיבה לעזיבה של אדם גדול כמוהו)

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=141574&st=0&p=2325060&fromsearch=1entry2325060

בלי להכיר אותך אני פשוט מעריץ שלך!!!!

תמיד היה לי חלום שיהיה לנו שחקן כזה בכדורגל שבאמת אוהד את הקבוצה, ולא איזה פוליטיקאי.

אני מת שיבוא איזה אחד שהוא קודם כל אוהד מכבי ואחר כך שחקן מכבי, אחד כזה שכל גול ירוץ לשער 11 כי זה יהיה האינסטינקט הראשוני שלו, הגאווה שלו, שזה יהיה מה שהוא באמת רוצה.

בקיצור אני לא יודע אם יהיה שחקן כזה, אני יודע או לפחות חושב שאם הייתי שחקן זאת הייתה השאיפה שלי.

עומר, אוהבים אותך!!

לראות אותך אתמול בא אלינו אחרי המשחק כשהעידוד ברגע היה אחד הדברים המרגשים, ולראות את זה שוב, בחדשות הספורט, פה בסרטון מעלה את ההתרגשות כל פעם מחדש.

העיקר שתצליח בכל מה שתעשה, ואנחנו מוכנים לתת לכפ"ס מכל הלב את המקום השני רק בשבילך! :)

חוץ מזה, כמו שזיו אמר, מקווה שתחזור למכבי לעונת פרישה, כי אנחנו מחכים לך!

עוד נתראה בע"ה :)

:wubyellow3:

עומר, לצערי בדיוק כמו שנאלצתי לפספס את המשחק האחרון שלך במדי מכבי במטה אשר עקב אילוצים מקצועיים (נושא שאתה מכיר היטב - ההתנגשות בין העבודה למכבי), פספסתי גם את המשחק ביום שלישי עקב עומס בעבודה. מה שראיתי ושמעתי על טקס הפרידה ממך היה מרגש, בדיוק כמו שהייתה הקריירה שלך במדי מכבי.

אני מניח שכמו רבים מגולשי הפורום ואוהדי מכבי, גם לי יש חלום שתחזור לעונת פרישה במדי הקבוצה. עונת פרישה אמיתית, אחריה לא תעבור לקבוצה אחרת, אלא תעבור לשבת איתנו ביציע.

עומר עומר רובינשטיין עולה עולה עולה