Jump to content

בעיה עם יציאה לקצונה

Recommended Posts

הסיפור שלי הוא כזה

לפני הגיוס עוד בצו ראשון ביררתי את הנתונים האישיים שלי באתר מיטב וגם בטלפון והקבא שלי הייתה 52, גם ראיתי את זה בעיניים באתר של מיטב וגם אחרי זה כשהתקשרתי למיטב בטלפון בקשר ליום סיירות אמרו לי שהקבא שלי 52.

הכל טוב ויפה..

מפה לשם התגייסתי באוגוסט 11 להנדסה קרבית,עוד חודש מסיים קורס מכ"ים...אני מאוד רוצה קצונה, וכשביררתי עם השליש את הנתונים האישיים שלי הוא בדק את הנתונים שלי ופתאום אומר לי שהקבא שלי היא 49...שאי אפשר אפילו לשלוח אותי למבדקים עם הקבא הזאת...הוא עשה עוד ביררורים ושוב פעם הוא אמר לי שהקבא 49 וגם כשהוא הראה לי את הדף נתונים שלי היה שם 49.

יכול להיות שמסיבה כלשהיא הקבא שלי ירדה במהלך השירות? יש דבר כזה? יכול להיות שבן אדם יתגייס עם קבא 52 ואחרכך היא תהפוך ל49?

עכשיו למען הסר ספק...אני יודע בוודאות שהקבא שלי הייתה 52 לפני הגיוס.

אין לי בעיות בבית,מוטיבציה לקרבי הייתה ועדיין מאוד גבוהה,בגרות מלאה,מצב משפחתי וכלכלי טוב..

אם מישהו יכול לעזור לי,יודע,שמע מכיר על מישהו שהנתונים האישיים שלו השתנו במהלך השירות אני אשמח אם הוא יוכל לעזור.

ואם יש איזושהיא דרך לעלות שוב את הנתונים או לפחות לברר עם הנתונים מהצו ראשון

לא יכול לענות לך לגבי שינוי נתונים באמצע שירות כי אני לא יודע, אבל אולי אם יש לך עדיין את הזימון ליום סיירות תוכל לנסות להיעזר בו. הדרישה ליום סיירות זה מינימום 52.

יציאה למבד"קים יכולה להתבצע באישור ובהמלצת מפקד יחידה בכיר(מח"ט). מכאן והלאה-נתון ותלוי אך ורק בך. תצליח בקורס המ"כים בציונים גבוהים ותצליח בתפקיד-ותראה מנגד רצון גבוה ליציאה לקורס קצינים. קב"א, למרות שהוא נתון מאוד משמעותי בשקלול ובבחירת המועמדים לקצונה של יחידה, הוא לבטח לא חומה שלא תוכל לעבור.

דבר שני-אמליץ לך לפנות לאגף נתונים בלשכת הגיוס בכל הנוגע לנתונייך האישיים, ולאו דווקא דרך השליש. ציין את העובדה שהשתתפת ביום סיירות ואת תהליכי המיון השונים בהם השתתפת טרם הגיוס. אפשרי וסביר, לפי הנאמר, שהתרחשה אולי טעות בהזנת הנתונים שלך ביחידה.

שיהיה בהצלחה!

לא הייתי קיבלתי זימון ליום סיירות,כשהתקשרתי לברר למה לא שאלתי מה הנתונים ואמרו שיש לי סעיף פוסל על ניתוח שעשיתי

אני לא מכיר הכל...

אבל לפי מה שכתבו פה, כדי לקבל זימון ליום סיירות צריך להיות קב"א 52.

יש לך את הזימון? קח ותבדוק, יש טעות איפשהו.

לא נכנס ל-אם זה אפשרי שירד במהלך השירות כי אני לא יודע...

אבל מה שכן אני יודע זה שאפשרי לצאת לקצונה גם בלי קב"א מתאימה. הרבה רצון ותמיד לחפור לקצינים שלך ותאמין לי שתקבל הזדמנות אם אתה לא איזה אהבל אמיתי

לא נכנס ל-אם זה אפשרי שירד במהלך השירות כי אני לא יודע...

אבל מה שכן אני יודע זה שאפשרי לצאת לקצונה גם בלי קב"א מתאימה. הרבה רצון ותמיד לחפור לקצינים שלך ותאמין לי שתקבל הזדמנות אם אתה לא איזה אהבל אמיתי

אני יוצא בסוף למבדקים מחר ( ראשון)

אני יוצא בסוף למבדקים מחר ( ראשון)

קודם כל בהצלחה, הדבר הכי חשוב בשירות הצבאי זה הרצון.

מי שבא עם רצון גם תורם גם נהנה ממה שהוא עושה וגם מרוויח המון.

הכל בראש

ממה שאני מכיר והוצאתי יותר מחייל אחד למבדקים קבא נתון שלא משתנה לעומת מתמ שכן משתנה ואפילו די בקלות.

בכל אופן שמח שקיבלת זימון, אגב נתונים זה ממש לא מה שצריך לפסול יציאה לקצונה יש הקצאות לחריגים וסך הכול הצבא בסדר בנושא הזה מי שטוב ייצא.

בהצלחה גבר!! יישר כוח על המוטיבציה