Jump to content

לאנס ארמסטרונג - אכזבה

North Side

Recommended Posts

למה נראה לכם שהוא סירב לשתף פעולה? זה רק מחזק את זה שהוא השתמש כי כנראה היה לו משהו להסתיר.

כי בדקו אותו במשך המון שנים ונמאס לו?

הרי בכל הבדיקות שנערכו לו (ונערכו לו המון בדיקות קפדניות לאור ההצלחה שלו) הוא תמיד יצא נקי.

פתאום הועדה הזאת מזכה מלא רוכבים שהשתמשו בסמים רק כדי שיפלילו את ארמסטרונג. נראה לי מוזר מדי כל הסיפור הזה.

לא יודע, מה זה "נמאס לו"?

מי שאין לו חמאה על הראש, לא מפחד לצאת לשמש. בן אדם שלא רימה - אין לו ממה לפחד, לכן נראה לי מוזר מאוד כל ה"ויתור" שלו פתאום.

לא יודע, מה זה "נמאס לו"?

מי שאין לו חמאה על הראש, לא מפחד לצאת לשמש. בן אדם שלא רימה - אין לו ממה לפחד, לכן נראה לי מוזר מאוד כל ה"ויתור" שלו פתאום.

כשבמשך כל הקריירה שלך אתה תמיד מספר 1, מנצח בכל כך הרבה תחרויות והופך להיות אחד הספורטאים האהובים ביותר, תמיד יהיו כאלה שישנאו אותך וינסו להפיל אותך.

הוא במשך הרבה שנים נלחם להגן על השם שלו כשהאשימו אותו שהוא משתמש בסמים, ותמיד יצא נקי. אני חושב שעכשיו הוא פשוט נמצא במקום אחר. יש לו את העיסוק שלו והוא לא חושב שהוא צריך להוכיח את עצמו יותר. באיזשהו מקום אני מבין אותו.

ושוב, איך אתה מסביר את זה שבמשך כל כך הרבה שנים לא גילו שהוא משתמש בסמים בכל הבדיקות שעשו לו, ורק עכשיו פתאום איזה ועדה שקר כלשהו באה ומזכה רוכבים מסוממים ומפילה את לאנס ארמסטרונג לקרשים ומכנה אותו "השקרן הגדול בהיסטוריה"? לדעתי זה נראה שהשקר הוא שלהם.

בהתחלה הטיעון שלו נשמע הוגן...הרי רצו שהוא יודה במשהו שהוא לא עשה ואז יזכו אותו והוא לא היה מוכן.עכשיו כדי להבין מה היה צריך לקרוא 1000 עמודים למי יש זין לזה

וואו, כמה אנשים העריצו אותו בלי שידעו מה זה גלגל,היה אגדה, איך הצליח לעבוד על כולם?. לא ייאמן.

מצד שני אם זה עזר לו להחלים מהסרטן אז היה שווה לו ..

ואיך אפשר לשמוע את השם שלו ולא להיזכר בזה

http://msc.wcdn.co.il/w/w-700/134096-5.jpg

מלפני 7 שנים חחח