Jump to content

אחרי קיץ לא פשוט - באים להזרים אנרגיות למכבי כדורעף!

Recommended Posts

אחרי קיץ לא פשוט עקב בעיות כלכליות, שהולידו לא מעט סימני שאלה סביב עתיד הקבוצה, תתחיל מכבי תל-אביב בכדורעף ביום שלישי הקרוב, 16/10/12, בשעה 19:30 בהדר יוסף (הכניסה חופשית) את עונת המשחקים 12/13 עם משחק פתיחה מול הפועל כפ"ס ועומר רובינשטיין, עד העונה שעברה קפטן מכבי ת"א כעשור, ואחד מהסמלים הגדולים של המועדון.

העונה יותר מתמיד מכבי תצטרך את האנרגיות שלנו מהיציע.

בקיץ האחרון עזבו את הקבוצה מספר ספונסרים שתמכו בקבוצה כלכלית בשנים האחרונות. אי מציאת ספונסרים חדשים הובילה לכך שלא היה ברור מה יעלה בעתיד הקבוצה, כולל אפשרות שהיא תהפוך לקבוצת מרכז טבלה ומטה או חלילה גרוע מזה.

לבסוף בחודש אוגוסט, הצליחה אגודת מכבי לגייס כספים שהצילו את הקבוצה מתסריטים גרועים ושאפשרו לקבוצה להתקיים במתכונת תחרותית.

עדיין חסרים לקבוצה סכומים רבים, כאלה שמונעים מהקבוצה להחתים סגל שחקנים מלא (מכבי לא יכולה באימונים לשחק 6 על 6, דמיינו שהכדורגל לא יכולים לשחק משחק אימון פנימי 11 על 11 כי אין כסף), או אפילו להחתים שחקן זר נוסף כדי לפחות לשפר את מצב ההרכב הפתוח.

לאור המצב הכלכלי אנו האוהדים נתגייס לעזור כמה שניתן לקבוצה - פרטים על זה בהודעה מיוחדת שנעלה מחר.

בנוסף לבעיות הכלכליות, מכבי גם סבלה הקיץ מעזיבה של חלק ניכר מהסגל מהעונה שעברה:

עומר רובינשטיין (פרש מפעילות בקבוצה עקב עבודתו הנוספת), עמרי שוורץ (נסע לחפש קבוצה בארגנטינה), שון פייגה (עזב לכדורעף חופים במטרה להגיע לאולימפידיה בריו), מרסלו סאקי (רצה להשאר במכבי וחיכה לה זמן רב, אבל מכבי לא מצאה כסף כדי להחתים אותו), אריאל כצנלסון (הושאל למטה אשר), מיכאל ויסוצקי (פרש) ואלכס מורנו (שוחרר).

הצטרפו:

סנדרו סילבה, מרטין אפרון (שיחק במכבי בעונת הדאבל של 07/08 ואחיו של ניקו), גיא אביגדורוב, עמית רונקין ויואב קרואני.

ניקו אפרון, עומר דננברג, גנאדי סוקולוב, זיו שמש ואמיר וינרסקי ממשיכים בקבוצה.

אחרי שנים, מכבי היא לא הקבוצה עם סגל השחקנים הטוב בליגה ובלי יתרון מספרי בשחקני הנבחרת.

אבל עדיין ולמרות כל הבעיות, מכבי חיה ונושמת, וחוץ מעזרה הכלכלית מצידנו, היא תצטרך לא פחות, ויותר מתמיד את האנרגיות שלנו מהיציע.

כולנו היינו שם עוד לפני שמכבי התחילה לזכות בעשור שעבר בתארים, כולנו היינו הערך המוסף, היתרון של מכבי על קבוצות חזקות ממנה. הגב של מכבי.

לכן, אנו קוראים לכולם להגיע ביום שלישי הקרוב להדר יוסף ולתמוך במכבי לקראת עונה לא פשוטה.

בואו לתמוך בקבוצה שחיה ופועלת בשביל מכבי, בשחקנים שמתאבדים על כל כדור גם במשחק אימון זניח שהתוצאה מוכרעת, בקבוצה שמנוהלת על פי ערכי המועדון ובשביל הקהל, בואו לתמוך ולתת גב לפרוייקט המכביסטי של כולנו.

ולמעט כל זה, המשחק הזה הוא הזדמנות נהדרת להוקיר תודה, לאחד מהסמלים הגדולים של מכבי, עומר רובינשטיין, שעקב עבודתו הנוספת שהיא פרנסתו העיקרית הודיע כי אינו יכול להתמיד עם תדירות אימונים במכבי, ועבר לשחק בכפ"ס שם הוא מתאמן פעם בשבוע.

עומר לנצח יהיה אחד משלנו, ולעולם לא נשכח את מה שהוא נתן למכבי ולקהל.

יום שלישי (16/10/12), 19:30 בהדר יוסף, הכניסה חינם.

מכבי זה אצלנו בלב,

לא נותנים למכבי ליפול!!!

מישהו יכול להסביר איך דווקא האלופה בחמשת השנים האחרונות - המכבי סל של הכדורעף - נקלעת לקשיים כלכליים או שכל הליגה בצרה דומה?

כל הליגה בצרות (אני חושב שהשנה חסרה אפילו קבוצה אחת בליגה) אבל מכבי קבוצה שיש לה המון הוצאות.

חוץ ממטה אשר שהעמידה קבוצה חזקה, כל השאר בצרות כלכליות.

במכבי זה במיוחד בולט, כי היא היתה הכי קרובה למקצוענות ויש הרבה מעטפת, ולמכבי יש הוצאות שלקבוצות אחרות למשל אין (כמו לשלם 200 אלף ש"ח לאולם לעייריה או לשכור בתים לזרים-מטה אשר למשל מקבלת את כל הסיפור הזה חינם מהקיבוצים. זה נותן להם פור של איזה 400 אלף ש"ח על מכבי).

אני יהיה שם,

תגיעו לתמוך בקבוצה של מכביסטים אחד אחד,במיוחד ברגעים פחות טובים!

אסף יאחחחחח (אורי זרעיה :thumbs: )

אני שם, כולם שם לדחוף ת'קבוצה!!!!!!

כנראה שאני מגיע ! יש למישו מושג אם אני יורד בסבידור מרכז או באוניברסיטה איך אני מגיע להדר יוסף?

אתה יורד באוניברסיטה, הולך לכיוון הלונה פארק, ובצומת שאחרי הלונה הפארק אתה פונה ימינה וממשיך ישר ומגיע להדר יוסף. זה משהו כמו עשר דקות.

כולם להגיע, צריך להפוך את המשחק הזה לחגיגה אחרי מה שהיה בקיץ, שכולם ידעו שלמכבי יש גב.

:wubyellow3:

כתבה מיוחדת על הקיץ שעברה מכבי ועל פתיחת ענף הכדורעף תשודר בדקות הקרובות בחדשות הספורט בערוץ 5.

זהר בר נצר בפורומו לכתבה מתאר את "החוויות" מהקיץ האחרון: "היו ימים והיו לילות שידעתי שאני לא ממשיך במכבי".

ראיתי עכשיו את הכתבה בשידור חוזר של חדשות הספורט.

כתבה יפה עם כמה רגעים מרגשים בתוכה, אם מישהו יוכל להעלות אותה זה יהיה מעולה!

מחר בכניסה ליציעים בהדר יוסף, מכירת כרטיסי התרומה של האוהדים לקבוצה.

נוער - 50 ש"ח.

מבוגר - 100 ש"ח.

כל הכסף הולך לחיזוק הקבוצה כתרומה מהאוהדים.

http://www.12p.co.il/news.asp?id=1756