Jump to content

לא נתפס

North Side

Recommended Posts

http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1837179

לא יאמן שהיו שם אנשים שהמדינה מממנת, אין מילים.

הורשע כי ביולי 2007, יחד עם אדם אחר שזהותו לא ידועה, תפסו נער פלסטיני, ירו בסמוך אליו, הכו אותו, קשרו אותו, הפשיטו אותו, והשליכו אותו עירום בצד הדרך

בנצי גופשטיין חבר טוב של חבר כנסת בישראל, שאוכל בוהוריים עם ברוך מרזל, ומייצג אותם עורך הדין בן-גביר, שגנב בזמנו את סמל הקדילאק של ראש הממשלה רבין, אותו איים גם לרצוח, בתקופה שבה עמד על המרפסת מי שהיום הוא ראש הממשלה.

אז כמו שאמרו,

נתפס נתפס.

לי לא נתפס שאסירים שביצעו פיגועים ביהודים ורצחו מאות מהאחים שלי, יושבים במעצר מקבלים ביקורים מקרוביהם , לומדים תארים , ומקבלים ארוחות בכיף שלהם.

לי לא נתפס שחברת הכנסת במדינה שלי שאמורה להגן עליי , השתתפה במשט נגד המדינה שבה היא מכהנת כחברת כנסת שבאותו משט נפצעו חיילים ישראלים .

אז זה לא נתפס ?!

כוסעמק די לצביעות.

הלוואי שיקבל סארס ושיזיינו אותו בתחת לילה לילה בכלא. בן של זונה

חבר'ה זה שחנין זועבי העוכרת ישראל לא צריכה להיות חברת כנסת לא אומר שבכל נושא שמעלים ביקורת נגד איזה פנאט אז אתם צריכים להגיב בלי קשר, זה נבלה וזה טרפה.

פספסת לחלוטין,

אתה שבוי בדוגמטיות מחשבתית:

שים לב, הם אינם מתרצים הפשע בו הורשע אותו צעיר. טענתם, מתייחסת באשר לחפותו של האדם.

זו, אם כן, מסיבת "הכנסת כלה" למאסר לגיטימית ויש לתמוך בה בשם חופש הביטוי, שלעולם אין לראות בו איום על מערכת המשפט אלא גורם מאזן, מתוך קבלת שלטון החוק.

אנשי ציבור ראויים, אינם מוציאים עצמם מן הכלל אלא מטמיעים בכלל מערכי הפרט שלהם.

הייתי מברך בלב שלם, אילו מסיבה שכזו היתה נערכת לכל אסיר טרם כניסתו למתקן הכליאה, מאחר והייתי יודע שבתוך המסגרת החברתית שלו, התמיכה בפשיעה נמוכה ואכן, סיכויי ההחלמה בבית ההבראה של שב"ס ריאליים.

שכן, מטרת העל של המערכת הינה שיקום האסיר ולא ענישתו - לידיעתך.

כהכנה לקבלת הדברים הנ"ל, על הסובייקט להשתחרר מעול האקסיומות והדעות הקדומות המכביד לעייפה על כתפיו.

באת לקלל ויצאת מברך, סחתיין עליך בנאדם.

סתם כי הייתי חייב להידחף.

"לא חשוב מה יאמרו הגויים חשוב מה יעשו היהודים",את היאמרו במשפט הזה הייתי משנה בעוד "יעשו".(החלק הזה בתגובה לכל אלה שמעליי שמדברים לי על חנין זועבי ואחמד טיבי)

לאף אדם חף מפשע לא מגיע דבר כזה.

בטח עכשיו ייקפצו אלה ויגידו שהוא פלסטיני מחבל.

אז כמו שאמרתי,נתראה בעמוד 10 :thumbs:

פספסת לחלוטין,

אתה שבוי בדוגמטיות מחשבתית:

שים לב, הם אינם מתרצים הפשע בו הורשע אותו צעיר. טענתם, מתייחסת באשר לחפותו של האדם.

זו, אם כן, מסיבת "הכנסת כלה" למאסר לגיטימית ויש לתמוך בה בשם חופש הביטוי, שלעולם אין לראות בו איום על מערכת המשפט אלא גורם מאזן, מתוך קבלת שלטון החוק.

אנשי ציבור ראויים, אינם מוציאים עצמם מן הכלל אלא מטמיעים בכלל מערכי הפרט שלהם.

הייתי מברך בלב שלם, אילו מסיבה שכזו היתה נערכת לכל אסיר טרם כניסתו למתקן הכליאה, מאחר והייתי יודע שבתוך המסגרת החברתית שלו, התמיכה בפשיעה נמוכה ואכן, סיכויי ההחלמה בבית ההבראה של שב"ס ריאליים.

שכן, מטרת העל של המערכת הינה שיקום האסיר ולא ענישתו - לידיעתך.

כהכנה לקבלת הדברים הנ"ל, על הסובייקט להשתחרר מעול האקסיומות והדעות הקדומות המכביד לעייפה על כתפיו.

באת לקלל ויצאת מברך, סחתיין עליך בנאדם.

את הכתבה קראת?

הרב דב ליאור אמר: "...אין לנו אמון בבית המשפט. זה מצער מאוד. צריך ממשלה חזקה שתשנה את המערכות ואת המדיניות בית המשפט פה מנהל את המדינה. הם לא נבחרו לנהל את המדינה. הם פועלים משנאה גזעית נגד יהודים. ערבי שאומר שהקרקע שלו מאמינים לו. הכול עקום"
הדובר מתפרנס ממשכורת של מדינת ישראל.

בתוך המסגרת החברתית שלו התמיכה בפשיעה נמוכה? בתוך המסגרת החברתית הספציפית שלו, צריך לבדוק טוב-טוב מה בכלל מוגדר "פשיעה".

העיקר אף שמאלני פה לא פתח נושא על המשט שיצא לכיוון עזה בו נמצאים ישראלים יהודים (ועוד תיירים מכל מיני מדינות באירופה) עם ציוד ואספקה. בושה למדינה

משהו פה לא הגיוני לי

הרב חיים דרוקמן שכן שלי, וחבר טוב של המשפחה

הוא בדרך כלל נמנע מלהמצא במקומות שיכולים להיווצר מהם פרובוקציות דוגמאת זו שבכתבה

אני כמעט בטוח שהיה שם עוד משהו, או שהבחור באמת חף מפשע, או שזה לא מה שקרה, או שההתכנסות לא היתה לשם זה או שלא יודע מה, אבל לעשות מסיבת פרידה ממתעלל בנער ערבי זה לא מה שהיה שם, בוודאות 100% מהיכרות שלי עם הרב

כל כך הרבה פעמים מתרעמים פה בפורום משקרי התקשורת, מה קרה כשזה דברים שנוח לשמוע מקבלים ישר ואומרים ?קדוש??

בטח יש פה איזה פרובוקציה זולה או שקר כלשהו, תחפרו קצת לעומק

העיקר אף שמאלני פה לא פתח נושא על המשט שיצא לכיוון עזה בו נמצאים ישראלים יהודים (ועוד תיירים מכל מיני מדינות באירופה) עם ציוד ואספקה. בושה למדינה

זה כי אנחנו על המשט, יש פה בעיות קליטה

דמגוג.

לך לעבוד כבר.

קיצוניות זה דרעק מכל כיוון.

עוד כמה דק' הולך

קיצוניות זה בטח דרעק, אבל כעס שאנחנו לא פותחים נושא על משט הזוי משוודיה, עניתי לו למה. זכותו לדעת.

עוד כמה דק' הולך

קיצוניות זה בטח דרעק, אבל כעס שאנחנו לא פותחים נושא על משט הזוי משוודיה, עניתי לו למה. זכותו לדעת.

מהאייפון? בונא יקר הגלישה.

תתקשר שיהיה לך זמן, אני משמונה זמין.