Jump to content

5 שחקני מכבי זומנו לסגל הנבחרת

daniel1

Recommended Posts

תודה רבה לו שהוא ירצה .

הוא באמת לא הרשים אותי כל כך שאני חושב שזה חלוץ שצריך להתחנן בפניו שישאר .

מה לא הרשים אותך, ומי דיבר על להתחנן? סך הכל שיחק משחק אחד ואמרתי שאפשר להציע לו להישאר אם הוא ירשים.

מה קרה כל חודש מוקדמות? עד שהליגות התחילו להתחמם שוב מעיקים עלינו עם הנבחרות. מה הבעיה לשחק בקיץ, כמו הכדורסל. גם יהיה מה לראות בקיץ וגם לא יעצור את השטף

תודה רבה לו שהוא ירצה .

הוא באמת לא הרשים אותי כל כך שאני חושב שזה חלוץ שצריך להתחנן בפניו שישאר .

כולו קיבל 2 מסירות מאחת מהם עשה גול.

מה עוד אתה רוצה?

מה קרה כל חודש מוקדמות? עד שהליגות התחילו להתחמם שוב מעיקים עלינו עם הנבחרות. מה הבעיה לשחק בקיץ, כמו הכדורסל. גם יהיה מה לראות בקיץ וגם לא יעצור את השטף

זה לא אפשרי.

הפגרה בכדורגל, בניגוד לכדורסל, היא כל-כך קצרה שאין להם אפשרות לעשות את זה.

לשחקני הכדורסל, אפילו אחרי הקמפיין הארוך שהיה לנבחרת, היה חודש לנוח בין סיום העונה לתחילתו.

זה לא אפשרי.

הפגרה בכדורגל, בניגוד לכדורסל, היא כל-כך קצרה שאין להם אפשרות לעשות את זה.

לשחקני הכדורסל, אפילו אחרי הקמפיין הארוך שהיה לנבחרת, היה חודש לנוח בין סיום העונה לתחילתו.

מתחילים ביוני. מקטינים את בתי המוקדמות (לא באמת צריך פורטוגל-לוקסמבורג), גם בעזרת העפלה אוטומטית. משחקים פעמיים בשבוע כמו ביורו ומסיימים תוך חודש.

מה לא הרשים אותך, ומי דיבר על להתחנן? סך הכל שיחק משחק אחד ואמרתי שאפשר להציע לו להישאר אם הוא ירשים.

לא הרשים מזכיר לי את רנגלוב (הלוואי שאוכל את הכובע ). ואם זה הוא או עטר בהרכב ,עטר .

מה נראלך עטר יישאר אצלך לנצח?אם שחקנים פחות טובים ממנו יוצאים לאירופה ומרוויחים בוכטות תאמין לי שגם הוא רוצה

לא שלא ישאר לנצח אבל שכל החלוצים עוזבים אותך בבת אחת בחיים לא תמצא בשנה אחת תחליף ל4 חלוצים

זה נראה בדיחה דרך הזימונים של גוטמן. הוא עושה מה שהתקשורת אומרת.

איך שקינן וורמוט חזרו ישר הם בסגל כי הם משחקים קבוע, כאילו תוך 2 משחקים הם חזרו לכושר של לפני שנתיים.

הוא מזמין לפי שמות, ולא לפי יכולת באמת.

אבל עדין אני לא מבין למה רוצים לפטר אותו כל כך. מישהו ציפה שננצח את רוסיה? ונגד האזרים הרבה קבוצות כמו פורטוגל ובלגיה אם אני לא טועה לא לקחו שם 3 נקודות.

אז מה אם נראינו זבל, מתי אנחנו לא ככה

מסתבר שלאלמוג כהן מגיע פרס איש השנה רק על זה שהוא משחק בבונדסליגה.

אני מאוד מקווה שהוא לא יוזמן לעולם לנבחרת...בושה שנותנים לו ולאבא שלו כזאת במה בתקשורת..