Jump to content

5 שחקני מכבי זומנו לסגל הנבחרת

daniel1

Recommended Posts

אני פשוט בשוק ... מזל שיש אתרי ספורט שמראים לנו כמה אנשים טיפשים יש בעולם .

אבא של אלמוג כהן יוצא נגד גוטמן - http://sports.walla.co.il/?w=/7/2573193 .

הוא מעביר ביקורת על הקשרים האחוריים שזומנו (ידין , נאתכו , ראדי , אלברמן)ומבלבל את המוח על זה שהבן שלו שיחק בשני המשחקים האחרונים 90 דקות ולא זומן.

הוא כמובן שכח לציין שנירנברג הפסידה בשני המשחקים האלה 3-0 ו2-0 .

לא ברור גם על איזה זימון הוא מעביר ביקורת ? אין לאלמוג כהן שום יכולות התקפיות ומבחינה הגנתית הוא לא עולה על אף אחד מהזימונים . סך הכל נתן עונה וחצי סבירות בנתניה ונהנה מדחיפה תקשורתית.

אני פשוט בשוק ... מזל שיש אתרי ספורט שמראים לנו כמה אנשים טיפשים יש בעולם .

אבא של אלמוג כהן יוצא נגד גוטמן - http://sports.walla.co.il/?w=/7/2573193 .

הוא מעביר ביקורת על הקשרים האחוריים שזומנו (ידין , נאתכו , ראדי , אלברמן)ומבלבל את המוח על זה שהבן שלו שיחק בשני המשחקים האחרונים 90 דקות ולא זומן.

הוא כמובן שכח לציין שנירנברג הפסידה בשני המשחקים האלה 3-0 ו2-0 .

לא ברור גם על איזה זימון הוא מעביר ביקורת ? אין לאלמוג כהן שום יכולות התקפיות ומבחינה הגנתית הוא לא עולה על אף אחד מהזימונים . סך הכל נתן עונה וחצי סבירות בנתניה ונהנה מדחיפה תקשורתית.

כי יש אנשים שחושבים שאם אתה משחק בחו"ל אז אתה אוטומטית משתדרג ב 10 רמות ויותר טוב מהשחקנים שמשחקים בליגה.

בלי לפגוע באלמוג כהן, צריכים להבין שלא ייתכן שיהיו לנו 20-30 ליגיונרים (אולי יותר, לא יודע כמה יש). זה פיקציה. בשנות ה 90 הייתה פה ליגה מפחידה וזה רק עזר לכדורגל בארץ, ומאז הלכנו (ואנחנו ממשיכים ללכת) אחורה.

מוזר שזה שלעטר היה אסור לשחק בגלל העבירה הפלילית פשוט עבר בשקט עם זימון ואף אחד לא מדבר על זה.

הוא זומן עוד בשנים עברו(שהוא עוד היה בבני יהודה אם אני זוכר נכון), פשוט לא יצא לו לשחק באף משחק.

דור מיכה ודאבור זומנו לנבחרת הצעירה

אם ורד לא היה פצוע, כנראה שהיה מוזמן גם כן.

מה עם אבו זייד? הוא לא אמור להיות שם?

זאת הפעם השלישית שעטר מוזמן לנבחרת

בפעם הראשונה זה שהוא שיחק בבני יהודה ואז כמה ימים לפני המשחק הוא נפצע בגב והוצא מהסגל.

לאחר מכן הוא זומן שוב לנבחרת הפעם בתור שחקן מכבי ואז היה לנו משחק נגד ביתר בטדי

הוא שבר את ארובת העין והוצא מהסגל.

הפםע הוא שוב זומן ותנחשו מה?שוב הוא נפצע הפעם בגב אני לא יודע איך להסביר או שהזימון מביא לו נאחס

הוא שהוא מעדיף לא לשחק בנחברת

לא חושב שהוא לא רוצה לשחק בנבחרת, מעטים השחקנים שיוותרו על הנבחרת.

בשבילנו זה נראה סתם אבל בשביל שחקן להיות מוזמן ולשחק שם למרות שזו נבחרת פח, זה הישג.

הגיע הזמן באמת שאלירן יזומן. בלי קשר לזה... לגוטמן פשוט אין מושג ויש עליו כל כך הרבה לחץ שהוא עשה את הטעות הכי גדולה שלא הזמין את בניון.

לסגל הנבחרת הצעירה זומנו דור מיכה ומואנס דאבור , עומר ורד פצוע ובגלל זה לא זימנו אותו.

ואיך לא מזמנים את אמיר עגייב שהוא אחד השחקנים המוכשרים בליגה לגילו?.

העיקר את גולסה שכבר כמה שנים לא פוגע כן מזמינים.

Nצטרף למה שסוויר אמר על הנבחרת הזו. כ"F חבל שיש פגרת נבחרת בליגה בגלל 2 המשחקים נגד לוכסמבורג שמעניינים את קצה תלתל שיער הערווה של אוהד הכדורגל המצוי.

מעדיף שלא יהיו שחקני מכבי בנבחרת פח הזאתי , עוד ירשמו עליהם את הכישלון,,,,,,

ועזבו את זה שזה מסכן אותם..

במקרה של עטר זה חשוב שהוא יהיה בנבחרת וגם ישחק. רוב הסיכויים הם שהוא יעזוב לאירופה בסוף השנה, ולכן עדיף שבאמתחתו יהיו כמה הופעות בנבחרת כדי להעלות את המחיר.

במקרה של עטר זה חשוב שהוא יהיה בנבחרת וגם ישחק. רוב הסיכויים הם שהוא יעזוב לאירופה בסוף השנה, ולכן עדיף שבאמתחתו יהיו כמה הופעות בנבחרת כדי להעלות את המחיר.

יעזוב?

אם הוא יעזוב נישאר בלי חלוצים

דאבור,קולאטי וארני מסיימים חוזה

יעזוב?

אם הם יעזבו מן הסתם יגיעו אחרים.

אבל יש אפשרות שדאבור יאריך את החוזה, וארני מסיים גם את החוזה שלו בקרדיף, אז יהיה אפשר להחתים אותו בלי דמי העברה אם ירשים ונרצה, ואם נשחק באירופה (במיוחד אם נשחק בליגת האלופות) יש סיכוי גבוה שהוא יהיה מעוניין בזה לדעתי. זאת אולי ההזדמנות האחרונה שלו בסוף הקריירה.

אם הם יעזבו מן הסתם יגיעו אחרים.

אבל יש אפשרות שדאבור יאריך את החוזה, וארני מסיים גם את החוזה שלו בקרדיף, אז יהיה אפשר להחתים אותו בלי דמי העברה אם ירשים ונרצה, ואם נשחק באירופה (במיוחד אם נשחק בליגת האלופות) יש סיכוי גבוה שהוא יהיה מעוניין בזה לדעתי. זאת אולי ההזדמנות האחרונה שלו בסוף הקריירה.

תודה רבה לו שהוא ירצה .

הוא באמת לא הרשים אותי כל כך שאני חושב שזה חלוץ שצריך להתחנן בפניו שישאר .

יעזוב?

מה נראלך עטר יישאר אצלך לנצח?אם שחקנים פחות טובים ממנו יוצאים לאירופה ומרוויחים בוכטות תאמין לי שגם הוא רוצה

מעדיף שלא יהיו שחקני מכבי בנבחרת פח הזאתי , עוד ירשמו עליהם את הכישלון,,,,,,

ועזבו את זה שזה מסכן אותם..

אני מקווה שזה ברור לכולם שעטר קורע את הצולבת במשחק