Jump to content

התחרות הראשונה הסתיימה!

Recommended Posts

חלקכם שלחתם תשובות (היו אפילו כמה שהיו נכונות!) בלי שם, כמו שציינו רק מי שעוקב אחרינו בגוגל+ יכול להשתתף ולכן חשוב מאוד שתציינו את שמכם!

כל מי שכבר שלח הודעה ולא ציין שם שירשום כאן את השם או שישלח הודעה נוספת.

אין לי את בגוגל פלוס הזה, חייבים?

מה חברות בפייסבוק לא מספיק חחח?

ואם כבר בקטע של ידע אז באוטובוס בנסיעה חזור היה איזה מישהו שדיבר עם איזה מישהו והמישהו הראשון היה אינציקולפדיה של מכבי. משהו מדהים, יודע כמה כמה נגמר לפני עשור ועוד כל מיני דברים. אני חושב שהוא היה מהארגון של השחקן.

אין לי מושג איך עובד הגוגל פלוס, נרשמתי לזה בזמנו כאשר מכבי פתחה שם דף רשמי ופרסמה סרטונים ליוטיוב דרך שם. נראה לי שעשיתי לכם עקוב, אבל לא בטוח :unsure:

לגבי השאלות - לא פשוט בכלל, אני יליד 89, ואני ממש לא זוכר כל מיני תוצאות ספציפיות (מול אשדוד!) משנות ה 90. מקווה שניחשתי נכון :)

בנושא הזה http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=144513 יש את כל הפרטים לגבי העמוד, איך להרשם לגוגל, ואיך לעקוב אחרינו בעמוד, שיהיה בהצלחה?!

בנושא הזה http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=144513 יש את כל הפרטים לגבי העמוד, איך להרשם לגוגל, ואיך לעקוב אחרינו בעמוד, שיהיה בהצלחה?!

אז מסתבר שעשיתי את זה כמו שצריך :thumbs:

בשביל בעלי המנויים זה "התרגשות"

בשביל אלה שפותחים נושאים על כמה יקר זה הכרטיסים והנקניקייה עם הקולה של אב ובנו עם הדלק זה לא עניין של מה בכך.

ולא יכול להיות מישהו שהוא גם בעל מנוי ועדיין לפתוח נושא של כמה יקר זה הכרטיסים כי אכפת לו מעוד אנשים?

אתה לא חייב להיות שמוק, אתה יודע...

ולא יכול להיות מישהו שהוא גם בעל מנוי ועדיין לפתוח נושא של כמה יקר זה הכרטיסים כי אכפת לו מעוד אנשים?

אתה לא חייב להיות שמוק, אתה יודע...

אני חושב שלא אחי.

אני חושב שלא אחי.

אז הנה, תתפלא...

לי יש מנוי לשער 11 כבר כמה שנים, ועדיין מפריע לי שמי שאין לו מנוי צריך לדחוף את היד כל כך עמוק לכיס אם הוא רוצה ללכת למשחק מדי פעם.

בדיוק כמו שמחיר הדלק מפריע לי גם אם אין לי מכונית, או שמחירי השכירות הגבוהים הפריעו לי עוד לפני ששכרתי דירה.

קוראים לזה להוציא את הראש מהתחת ולהסתכל קצת גם על אנשים אחרים. תכיר...

אז הנה, תתפלא...

לי יש מנוי לשער 11 כבר כמה שנים, ועדיין מפריע לי שמי שאין לו מנוי צריך לדחוף את היד כל כך עמוק לכיס אם הוא רוצה ללכת למשחק מדי פעם.

בדיוק כמו שמחיר הדלק מפריע לי גם אם אין לי מכונית, או שמחירי השכירות הגבוהים הפריעו לי עוד לפני ששכרתי דירה.

קוראים לזה להוציא את הראש מהתחת ולהסתכל קצת גם על אנשים אחרים. תכיר...

בינתיים אני לא רואה אותך עושה משהו בנושא הנקניקיות באיצטדיון.

שמע אחי, לא כולם מתמחים בנקניקיות כמוך

לא זכור לי שאמרתי שאני מומחה בנקניקיות...

אבל לנושא, במקום לפתוח 3000 נושאים ולדבר על מקלדות. קום, ותעשה משהו.

אני מבטיח שאני יהיה שם לתמוך בך אבל אל תצפה ממני לעשות משהו בעצמי כי זה פשוט לא מעניין אותי ברמה הזאת.