Jump to content

מחזור 5 בבאר שבע - שעה לפני, מעט אחרי, ובעיקר.. תוך כדי.

yello

Recommended Posts

זה מה שקורה כשבקיץ לא מנקים אורוות, בושה וחרפה איך יואב זיו הכלום והשום דבר הזה עדיין בקבוצה.

אתה נהנה מלרדת על שחקנים בקבוצה שלך? מה הקשר יואב זיו? גונזאלו הוא זה שעשה את העבירה (המיותרת לגמרי), וראדי הוא זה שלא סגר את נאסר.

אלון חזן הסביר בדיוק את הבעיה שלנו

עטר לא שחקן אגף ואין לנו באמת התקפה מהאגפים , יואב זיו ושירן ייני לא עולים מספיק לא יודעים להרים כדור ולא התקפיים מספיק. ואלירן עטר צריך לשחק בחוד.

ב"ש עשו שיעורי בית. ככה קבוצה צריכה להתגונן ביחסי כוחות כאלה. מביאים 2-3 שחקנים לסגור את עטר וגם מצליחים.

נקווה שמשהו יכנס בחצי השני. יאללה ארנשאו תוכיח שאתה שווה את הכסף.

מה נפלתם על זיו? לפחות הוא מנסה. מצד שני גונסאלו גרסיה זוועה. מאבד כל כדור, אדיש וגם עשה את הפאול לגול... לא ברור לי מה מוצאים בו.

משחק שעבר היללתם את גונזאלו. משחק פחות טוב שלו, קורה. מספיק לחתוך שחקנים אחרי משחק (אפילו לא, אחרי מחצית). יש לו הרבה מה לתת והוא יתן העונה, אם הוא לא פוגע היום הוא יוחלף, תאמין לי שאוסקר רואה את אותו משחק.

אתה נהנה מלרדת על שחקנים בקבוצה שלך? מה הקשר יואב זיו? גונזאלו הוא זה שעשה את העבירה (המיותרת לגמרי), וראדי הוא זה שלא סגר את נאסר.

מגן אפס מה לעשות

ההתנהלות של החלק הקדמי מוזרה מאוד - שום חילופי מקום.

במשך כל 45 הדקות אלירן עטר "בילה" באגף ימין. חתך, פעם אחר פעם, למרכז ללא כל אפשרות לאיים על השער (בעיית הרגל השמאלית הידועה).

עטר היה טוב באגף, אם זאת הוא היה חייב לכבוש לפחות אחד.

עטר מסורס בקו היעלות שלו תמיד מגיעה מהחוד. כמו שנחפר ונאמר אין לנו משחק אגפים, ייני לא מגן טבעי וזה בא לידי ביטוי בתרומה האפסית שלו בחלק ההתקפי, זיו אין מה לדבר האישו ידוע. מיכה ורובי היחידים שאני רואה שיוכלו לשדרג את המשחק מהמחצית הראשונה שאגב עד לגול הייתה בסדר בהמשך ישיר מקרית שמונה.

ואת האמת ? גם אם חס וחלילה נפסיד או נוציא תיקו , לא קרה כלום זה קורה ויש עוד עונה ארוכה .

לנו לקהל אסור לתת לתקשורת לקבור אותנו . צריך להראות אופי.

לא מבין מה רוצים מזיו.

משחק אומנם לא טוב של מכבי, למרות זאת הגול בטעות.

סך הכל אני מבסוט שגם במשחק לא טוב יחסית שלנו אנחנו הרבה יותר טובים מהיריבה (למרות מה שהשדרים טוענים).

גונזאלו ועטר לא שחקני אגף. יש לנו בעיה גדולה

זה הרגיש כמו משחק נאחס מהרגע הראשון. עוד לפניו. כל ההייפ המזויין של התקשורת שנתן את הרושם כאילו אנחנו קופצים לב"ש בדרך למסע האליפות שלנו, הדיבורים על 10 שנים שב"ש לא ניצחה, זה ממש צעק את זה. ואז התחיל המשחק והכל היה דומה אבל לא מחובר. הרוח נגדנו, לא משתלטים על כדורים, המסירות לא מדוייקות והכדור לא נכנס. מכאן ועד השער של ב"ש במצב הנייח הראשון הדרך קצרה.

זה מבחן האופי שלנו. עד עכשיו הכל היה מושלם אך מוכר. המומנטום לפעמים נמשך משחק וחצי ולפעמים ארבעה משחקים, אבל בשלב מסויים הוא נעצר, וצריך לבנות אותו מחדש. עדיף שזה באותו המשחק.

כמו שאמרו, אכן משחק נאחס

ב"ש עשו שיעורי בית. ככה קבוצה צריכה להתגונן ביחסי כוחות כאלה. מביאים 2-3 שחקנים לסגור את עטר וגם מצליחים.

נקווה שמשהו יכנס בחצי השני. יאללה ארנשאו תוכיח שאתה שווה את הכסף.

הגענו ל-3 מצבים מצויינים ועוד 2-3 חצאי מצבים זה היה אמור להספיק.

השליטה שלנו במשחק היא די ברורה כאשר ב"ש עם כל הרוח בעטו (נגחו) פעם אחת למסגרת.

צריך להמשיך לשחק בסבלנות ואיכשהו לגרום לב"ש לצאת קצת קדימה.

באר שבע במחצית הראשונה לא הסתגרה, לכן המשחק היה פתוח מאוד, ודווקא הם היו אלה שניצלו זאת נכבשו, וד "א גם הגיעו לעוד כמה מצבים.

אולי במחצית השנייה נראה את באר שבע בבונקר ומסתגרת - ותתפלאו, זה יכול להיות לטובתנו. במיוחד עם מיכה ייכנס (יכול בפס חכם לשבור את ההגנה) והחלו צים יפסיקו להחטיא זה יכול להיות לטובתנו. בונקר בדרך כלל שווה שבירתו ואיבוד היתרון, אני מאמין שגרסיה ידע איך לפרוץ את הבונקר שעומד להיות עכשיו

במקום דאבור?

בקושי עשה טעויות הבחור מה אתה מדבר .

ומה בן יאיר מה מישהו באמת ראה אותו משחק ? תנו בינתיים לאוסקר לעשות את שיקולים שלו.

בקושי נגע בכדור מה אתה מדבר.

הייתי רוצה את מיכה במקום גארסיה כרגע אבל הוא לא בסגל ולכן נשאר את בן יאיר. גארסיה פשוט מחרב את המשחק ואני מרגיש שחילוף הוא קריטי עכשיו. אני נותן לאוסקר לעשות את השיקולים שלו אבל אסור להביע דעה? זה לא שאמרתי שגארסיה מאמן פח ויאללה הביתה. בסך הכל אמרתי שלדעתי צריך להכניס את בן יאיר במקום גארסיה שהיה נורא ומשדר אדישות.

הפסד צפוי

אנשים פה דיברו על 7-0

לא מפתיע אולי יוריד אנשים לקרקע

אליפות לוקחים בפלייאוף העליון

לא בתחילת שנה

אולי תעיפו כבר תטמבל הזה מפה ?

בקושי נגע בכדור מה אתה מדבר.

הייתי רוצה את מיכה במקום גארסיה כרגע אבל הוא לא בסגל ולכן נשאר את בן יאיר. גארסיה פשוט מחרב את המשחק ואני מרגיש שחילוף הוא קריטי עכשיו. אני נותן לאוסקר לעשות את השיקולים שלו אבל אסור להביע דעה? זה לא שאמרתי שגארסיה מאמן פח ויאללה הביתה. בסך הכל אמרתי שלדעתי צריך להכניס את בן יאיר במקום גארסיה שהיה נורא ומשדר אדישות.

לא התכוונתי אישית אלייך כפרה, בכללי שנסמוך על אוסקר :)

הפסד צפוי

אנשים פה דיברו על 7-0

לא מפתיע אולי יוריד אנשים לקרקע

אליפות לוקחים בפלייאוף העליון

לא בתחילת שנה

אנשי ה?אמרתי לכם? קומו לתחייה !!!

מה נסגר עם האנשים פה כולה גול שספגנו יש מחצית עוד אפשר לתפור להם שלישייה