Jump to content

Fifa 13 Vs. Pes 2013

GeroNir

107 members have voted

1. 1. שאלת המיליון! מה באמת יותר טוב

• PES 2013
      32
    • FIFA 13
      75

Recommended Posts

כשגבר יהודי נולד הוא עובר שינויים קיצוניים מקצה לקצה.

אחרי 8 ימים הוא עובר מילה - קוצצים לו ת'זין - זה משמעותי.

בגיל 6 הוא עוזב את הגן ועולה לכיתה א' - אמא מתרגשת, אבא פחות. משמעותי.

לפני ששמתם לב כבר צמחה לו פלומה קטנה ומביכה מעל השפה שנקראית "שפם" כן כן.. הילד בן 13. - משמעותי.

אחרי התיכון הוא עובר שינוי ענק, השפם נעלם יחד עם השיער על הראש ובגדי הקז'ואל מתחלפים במדי א' מסריחים. בן 18 החבוב, משמעותי.

בגיל 21 הוא כבר לא ילד וכבר לא נער, הוא גבר, הוא רוצה חופש, הוא רוצה לטרוף את העולם אחרי שראה תלאות בצבא ההגנה - משמעותי.

אבל כל זה לא מגיע לשינוי הכי עיקרי בחייו, דבר שישנה את חייו לנצח נצחים ושהוא יבין שכל חייו הוא חי בשקר..

היום שבו הוא עובר מפרו לפיפא, הפיפא משתלטת עליו והבינוניות של הפרו נדחקת הצידה, כל חייו הוא חשב שפרו זה הדבר הטוב שקרה לו והוא חושב שפיפא דרכה במקום עוד מימי 97 עם כדורגל באולמות.

זהו סיפור חיי,

אני, ויקי וטורי, בן 25 מאיזור השרון גיליתי אחרי 6 שנים , שפיפא זה יותר טוב מפרו.

אתם גם תגיעו לזה, ילדים.

24565492.jpg

פרו פשוט מגעיל לא יודע איך אנשים אוהבים את זה וקונים את זה זה ממש מתוך עקשנות והרגל , פיפא משחק נדיר אי אפשר להוריד את השלט מהידיים!!

קראתי גם שפרו 14 בכלל לא יצא הם פושטים את הרגל ..

מי הקבוצה הכי טובה בפיפא?

חוץ מברצלונה וריאל.

באיירן, צ'לסי, סיטי לאו דווקא בסדר הזה, הכל לוי בסגנון משחק שלך. לדעתי ההגנה של צ'לסי הכי טובה במשחק מה שמקנה לה המון נקודות זכות.

משחק הגנה טוב אני צריך וזה דווקא צלסי?

ולא יודע למה מרגיש כאילו זלאטן הכי טוב במשחק ביחד עם סוארז

• 1 month later...

בכלל אבל בכלל לא כוחות.

אם לא היה פיפא פרו היה נחשב כנראה למשחק נהדר, אבל באמת שאין מה להשוות. זה לא בדיוק שהוא רע אבל פיפא פשוט עצום ברמות אחרות. רק אחרי שעוברים לפיפא מבינים מה אתה מפסיד כשאתה לא משחק בו. חוויה שונה לגמרי.

• 1 year later...

פיפא יותר טוב

זה ברור וידוע לכולם

אבל בפיפא אין משהו שיש בפרו

אני לא יודע להסביר אותו אבל פרו יותר כיף כמשחק

פיפא יותר טוב עדיין.

!!!

הצבעתי לפרו, אבל אין מה "להחליט". רוב הפורום פיפ"א, וזה טעם שלהם. הם קצת ילדים, וסחים ששוחים בזרם, אבל אני מקבל לגמרי את הדעה שלהם.

מכסה פשעיו לא יצליח, ומודה ועוזב - ירוחם. פיפ"א לא רואה את הפרו.

!!!

פרו 13 המשחק הכי טוב שיוצר אי פעם (עד הפרו 15 )

לא מבין בשביל מה הקפצתם את הדיון הזה, כדי להראות לנו עוד יותר כמה אתם חסרי מושג?

כשגבר יהודי נולד הוא עובר שינויים קיצוניים מקצה לקצה.אחרי 8 ימים הוא עובר מילה - קוצצים לו ת'זין - זה משמעותי.בגיל 6 הוא עוזב את הגן ועולה לכיתה א' - אמא מתרגשת, אבא פחות. משמעותי.לפני ששמתם לב כבר צמחה לו פלומה קטנה ומביכה מעל השפה שנקראית "שפם" כן כן.. הילד בן 13. - משמעותי.אחרי התיכון הוא עובר שינוי ענק, השפם נעלם יחד עם השיער על הראש ובגדי הקז'ואל מתחלפים במדי א' מסריחים. בן 18 החבוב, משמעותי.בגיל 21 הוא כבר לא ילד וכבר לא נער, הוא גבר, הוא רוצה חופש, הוא רוצה לטרוף את העולם אחרי שראה תלאות בצבא ההגנה - משמעותי.אבל כל זה לא מגיע לשינוי הכי עיקרי בחייו, דבר שישנה את חייו לנצח נצחים ושהוא יבין שכל חייו הוא חי בשקר..היום שבו הוא עובר מפרו לפיפא, הפיפא משתלטת עליו והבינוניות של הפרו נדחקת הצידה, כל חייו הוא חשב שפרו זה הדבר הטוב שקרה לו והוא חושב שפיפא דרכה במקום עוד מימי 97 עם כדורגל באולמות.זהו סיפור חיי, אני, ויקי וטורי, בן 25 מאיזור השרון גיליתי אחרי 6 שנים , שפיפא זה יותר טוב מפרו.אתם גם תגיעו לזה, ילדים.24565492.jpg

בידיוק מה שקרה לי, אבל בשנת 2014