Jump to content

הולכת על המים

Sawyer

Recommended Posts

מיליטנט פשיסט ואידיוט. החוק לא מבחין בין שירות מילואים ביחידה אחת לאחרת, חתיכת דגנרט.

תקרא מה שכתבתי ותבין שלא שפטתי אותו איפה הוא שירת, רק אמרתי שאם הוא היה משרת שירות קרבי וחוזר פעם בשבועיים הביתה, והיה "קורע תתחת", אז היה יותר אכפת לו מהאנשים שלא משרתים בצבא, וקורא לנערים לא להתגייס. הוא כותב טוב, זמר חרא, ובן אדם עוד יותר חרא. שיעשה שירות לאומי ואז נדבר.

רדו ממנו, הוא לא 100%

מה דעתך על הולכת על המים?!

אהבתי,אבל מ"חלולים" הפייבוריט שלי (חוץ מהמוכרים יותר) הוא עליסה,אחד השירים...

ב2006 עליסה היה "השיר שלי"

למעשה, הוא היה השיר הראשון מבין כל השירים שביקשתי מאביב איי פעם שביצע בשבילי שביקשתי.

הביצוע הראשון היה בזאפה באמצע 2006, אח"כ הוא ביצע גם בזאפה שלאחר מכן ובפסטיבל הפסנתר06 (הופעת נדירים אינטימית מטורפת)

עם זאת, חשוב לי להוסיף שהשיר (יותר נכון רצועה) "הולכת על המים" יצא באלבום "מחוץ לתחרות" בסוף 2006.

מחוץ לתחרות הוא הדיסק השני שמגיע עם הזמן בהוצאה השניה שלו, הוא מכיל ביצועים חדשים לשירים ישנים ואת הולכת על המים, עידן הגנרלים, השקט הרועש, שירת הים וקרחונים נמסים (נעימות) וכמובן, את שיר הנושא של הדיסק השני מחוץ לתחרות.

איזה שירים לא "להיטים" של אביב אתה אוהב במיוחד?

ושוב אנשים שכחו שלא תמיד צריך להגיב, בעיקר אם זה לא חכם.

אם אתה לא רושם לו גיי/ מתי תמות או משהו בסגנון אז LET IT BE

*שיר ענק.

ניסיתי לא הצלחתי להתחבר אל אביב כזמר וגם לא בנאדם ויצא לי לשמוע שירים וגם לשמוע אותו ואפשר להגיד שאני לא מחבב בכלל את הבאנדם מה שכן הוא די מצחיק ועוקצני, יש מליוןן זמרים יותר טובים ממנו, ומלחינים יותר טובים גם לדעתי..

הוא תמיד ניסה וינסה לבלוט גם אם זה אומר להגיד משהו שבכוונה יעצבן את כולם שחצני משהו ובאמת חושב שהוא משהו מיוחד, בשביל להיות זמר מיוחד ולהיכנס לתודעה רק אחרים יעשו אותך כזה ולא אתה את עצמך..

אה כן אני לא מבין גדול במוזיקה אבל אוהב לשמוע וביום שהתחלתי לשמוע עמיר בניון הפסקתי לשמוע שירים אחרים כי אני לא חושב שיש משהו יותר יפה מהשירים שלו!

ב2006 עליסה היה "השיר שלי"

למעשה, הוא היה השיר הראשון מבין כל השירים שביקשתי מאביב איי פעם שביצע בשבילי שביקשתי.

הביצוע הראשון היה בזאפה באמצע 2006, אח"כ הוא ביצע גם בזאפה שלאחר מכן ובפסטיבל הפסנתר06 (הופעת נדירים אינטימית מטורפת)

עם זאת, חשוב לי להוסיף שהשיר (יותר נכון רצועה) "הולכת על המים" יצא באלבום "מחוץ לתחרות" בסוף 2006.

מחוץ לתחרות הוא הדיסק השני שמגיע עם הזמן בהוצאה השניה שלו, הוא מכיל ביצועים חדשים לשירים ישנים ואת הולכת על המים, עידן הגנרלים, השקט הרועש, שירת הים וקרחונים נמסים (נעימות) וכמובן, את שיר הנושא של הדיסק השני מחוץ לתחרות.

איזה שירים לא "להיטים" של אביב אתה אוהב במיוחד?

בימים האחרונים אני שומע בלופים את "אני שונא",אהבתי מאוד...

מהפחות מוכרים (אבל גם לא כאלה מחרתרתיים) אני מאוד אוהב את שוב פעם,קבעתי עם האושר והלב מתפורר..

הש"ח כבר היה?

הש.ל כבר נגמר. בכל מקרה גנזו מתוכו אל אלימות, בואי אליי וכל הנדירים.

אני שונא שיר באמת גדול, אתה צריך לשמוע ביצועים שלו מ1995-2004 עם המגפון - היו כמה אדירים. "הקשיבו הקשיבו כל בני ישראל!"

שוב פעם בהחלט שיר מדהים (פנסתר 93 - מתחת לאיפור ה-ביצוע) וקבעתי עם האושר אני דווקא לא אוהב. בקשר לשיר האחרון, אתה מתכוון "הכל מתפורר" זה לא עומר אדם פה. וגם, שיר מדהים :)

אתה יודע כמה אוהבי אביב יש פה בפורום?

הש.ל כבר נגמר. בכל מקרה גנזו מתוכו אל אלימות, בואי אליי וכל הנדירים.

אני שונא שיר באמת גדול, אתה צריך לשמוע ביצועים שלו מ1995-2004 עם המגפון - היו כמה אדירים. "הקשיבו הקשיבו כל בני ישראל!"

שוב פעם בהחלט שיר מדהים (פנסתר 93 - מתחת לאיפור ה-ביצוע) וקבעתי עם האושר אני דווקא לא אוהב. בקשר לשיר האחרון, אתה מתכוון "הכל מתפורר" זה לא עומר אדם פה. וגם, שיר מדהים :)

אתה יודע כמה אוהבי אביב יש פה בפורום?

חחחחח כתבתי הלב מתפורר כי באייפון שלי השיר בטעות רשום ככה ומאז זה תקוע לי בראש :)

ניסיתי לא הצלחתי להתחבר אל אביב כזמר וגם לא בנאדם ויצא לי לשמוע שירים וגם לשמוע אותו ואפשר להגיד שאני לא מחבב בכלל את הבאנדם מה שכן הוא די מצחיק ועוקצני, יש מליוןן זמרים יותר טובים ממנו, ומלחינים יותר טובים גם לדעתי..

הוא תמיד ניסה וינסה לבלוט גם אם זה אומר להגיד משהו שבכוונה יעצבן את כולם שחצני משהו ובאמת חושב שהוא משהו מיוחד, בשביל להיות זמר מיוחד ולהיכנס לתודעה רק אחרים יעשו אותך כזה ולא אתה את עצמך..

אה כן אני לא מבין גדול במוזיקה אבל אוהב לשמוע וביום שהתחלתי לשמוע עמיר בניון הפסקתי לשמוע שירים אחרים כי אני לא חושב שיש משהו יותר יפה מהשירים שלו!

:wubyellow3:

אבל מקווה בשבילך שחפרת קצת לעומק ומצאת שירים ישנים וביצועים ספציפיים..אם אי פעם צריך עזרה בקשר להשיג שירים/ביצועים שלו, אני פה..

איזה שלו אתה שומע/אוהב?

:wubyellow3:

אבל מקווה בשבילך שחפרת קצת לעומק ומצאת שירים ישנים וביצועים ספציפיים..אם אי פעם צריך עזרה בקשר להשיג שירים/ביצועים שלו, אני פה..

איזה שלו אתה שומע/אוהב?

אני צריך עזרה.

אשמח לביצועים חיים של איש הכמעט, חבר, משל, ואני פרפר.

ביצוע אקוסטי ל"לפעמים" ו"אל תדאג", ובכלל כמה שיותר שירים מהסיבוב הופעות של 97, הסיבוב החשמלי של 99 (חוץ מתאטרון), הופעות מ1990, ו1991 (למעט ב"ש, בכורה ברוקסן וההופעה האבודה)

כל מה שיש מהסיבוב של מרד הדמעות חוץ מהיכל התרבות והראשונה.

פרידה מרוקסן 93

תודה!