Jump to content

מכביניו

itanar

Recommended Posts

חביב, לקוח מהארץ של היום.

לא רוברט ארנשו, לא סטיב גורי, אפילו לא חסן אבו זייד; גולת הכותרת של מסע ההחתמות האחרון של קרויף ואוסקר, מתברר, היא קמע חדש - בובת ילד העונה לשם "מכביניו". מדובר בדמות אנושית, צבעונית, מיותרת למדי, מאלה שמקפצות לאורך הקווים במגרשי בייסבול.

למכביניו יש ראש ענק וממנו מזדקרים קוצים, במשיחת ג'ל קלאסית, מעין מחווה לתספורות שאפיינו את הילדים המכביסטים של שנות התשעים. כן, מכביניו הוא ילד מכביסט, אפילו ילד מניאק, אבל במובן החיובי של המלה. לפני שריקת הפתיחה, רגעים ספורים לאחר שהוצג ברוב הוד והדר על ידי הכרוז, מכביניו החליט שמשעמם לו.

עם יד עייפה על המותן, הוא עשה את דרכו אל מחוץ לדשא, עלה ליציע ומאז לא ירד שוב. למה? כי לא בא לו. נו, ילד מניאק. מכביניו הוא ילד שלא סופר אותך, שצוחק לך בפנים, שנותן לך כאפה קטנה, כאפה שובבית, ואז מסתכל לך בעיניים ממרחק אפס, שואל "מה תעשה לי?", מסתובב ומסתלק תוך לעיסת פיתה עם שניצל. במשך עשור שלם מכבי היתה הילד שחטף.

שנתונים על שנתונים של מכביסטים צעירים אכלו כאפות ¬ ממשיות או מדומות - וחיכו ליום שבו הגלגל יתהפך. אם היה רגע אחד בעשר השנים האחרונות בו נדמה היה שהגלגל מתהפך - זה היה אמש, נגד קרית שמונה. בתוך חמש דקות במהלך המחצית השנייה, משהו קרה בבלומפילד.

מכבי ת"א של המניאקים, במובן הטוב של המלה, התרוממה מהעפר. כמעט שיכולתם לשמוע איך בבת אחת הילדים בשער 11 מצמיחים קוצים של ג'ל מהראש, אותם קוצים שהיו לאחיהם הגדולים בשנות התשעים. מכביניו חזר. מכביניו, פירושו שביתרון 0-2, עם 11 שחקנים מול תשעה, גל אלברמן רץ לכדור לא חשוב בעליל 70 מטר מהשער, רק בשביל לעשות גליץ' על אלעד גבאי;

מכביניו זה לסחוט מהיריבה כרטיס אדום שני תוך שלוש דקות, ולרוץ לשופט בשביל לבקש את השלישי; מכביניו זה להזכיר ליריבה בכל בעיטה לשער, בכל החלפת מסירות, בכל הוצאת חוץ, שהיא פחות טובה ממך. מכביניו זה לתת לאלופה ארבע חתיכות ולשיר שירי נאצה נגד הפועל; מכביניו לא סופר את האלופה.

ldnmqhrht0zt.jpg

קצת פזיז מידי לכאלה הצהרות אבל בסך הכל כתבה יפה.

אם כבר משהו שאותי הצחיק, עיצבן ושימח באותו הזמן שקריית שמונה ביצעה 2 חילופים של דן אייבינדר ורוצ'ט, ובמקום שהשחקנים ירוצו

החוצה לחילוף, הם לקחו את הזמן ויצאו בנינוחות כאילו הם מובילים 4-0 ומקבלים סטנדינג אוביישן, מהפחד שהם יקבלו תבוסה יותר גדולה.

קצת פזיז מידי לכאלה הצהרות אבל בסך הכל כתבה יפה.

אם כבר משהו שאותי הצחיק, עיצבן ושימח באותו הזמן שקריית שמונה ביצעה 2 חילופים של דן אייבינדר ורוצ'ט, ובמקום שהשחקנים ירוצו

החוצה לחילוף, הם לקחו את הזמן ויצאו בנינוחות כאילו הם מובילים 4-0 ומקבלים סטנדינג אוביישן, מהפחד שהם יקבלו תבוסה יותר גדולה.

+

אחרי השער הרביעי נראה לי

יואב זיו בא לקחת את הכדור מהשער של קרית שמונה ולחדש את המשחק מהר, ובתגובה דני עמוס התנפל עליו ולקח לו את הכדור כדי לעכב אותו.

יש לקבוצה שלנו גישה בריאה למשחק. השחקנים לא מסתפקים בתוצאה מינימלית ועושים את המיטב וזה לצערי לא היה הרבה זמן במכבי. הלוואי שנראה את הגישה הזאת בא לידי ביטוי כל משחק מחדש.

+

אחרי השער הרביעי נראה לי

יואב זיו בא לקחת את הכדור מהשער של קרית שמונה ולחדש את המשחק מהר, ובתגובה דני עמוס התנפל עליו ולקח לו את הכדור כדי לעכב אותו.

יש לקבוצה שלנו גישה בריאה למשחק. השחקנים לא מסתפקים בתוצאה מינימלית ועושים את המיטב וזה לצערי לא היה הרבה זמן במכבי. הלוואי שנראה את הגישה הזאת בא לידי ביטוי כל משחק מחדש.

דווקא אתמול לאחר שתי ההרחקות השחקנים (והקהל) הורידו כמה הילוכים ביכולת ובמאמץ שהושקע.

אפשר להתלונן על כך שלא ניסו לדרוס את הקרייה, אבל בסך הכל זה לגיטימי ומובן לגמרי. סוג של זלזול וכבוד בו זמנית (זלזול כי אתה לא משחק חזק ועושה שטויות, כבוד כי אתה לא רוצה להשפיל את היריבה שנמצאת במצב של חוסר אונים עם 9 שחקנים)

מכביניו חזר. מכביניו, פירושו שביתרון 0-2, עם 11 שחקנים מול תשעה, גל אלברמן רץ לכדור לא חשוב בעליל 70 מטר מהשער, רק בשביל לעשות גליץ' על אלעד גבאי;

מכביניו זה לסחוט מהיריבה כרטיס אדום שני תוך שלוש דקות, ולרוץ לשופט בשביל לבקש את השלישי; מכביניו זה להזכיר ליריבה בכל בעיטה לשער, בכל החלפת מסירות, בכל הוצאת חוץ, שהיא פחות טובה ממך. מכביניו זה לתת לאלופה ארבע חתיכות ולשיר שירי נאצה נגד הפועל; מכביניו לא סופר את האלופה.

:thumbs:

חחחח מכביניו זה לתת ארבע חתיכות לאלופה ולשיר שירי נאצה נגד הפועל

כתבה משעשעת, תכלס לא היה לי קשור אתמול ההפועל זונה אבל שיהיה אם זה מה שהעיר תקהל...

חחחח מכביניו זה לתת ארבע חתיכות לאלופה ולשיר שירי נאצה נגד הפועל

כתבה משעשעת, תכלס לא היה לי קשור אתמול ההפועל זונה אבל שיהיה אם זה מה שהעיר תקהל...

הפועל איתוראן קריית שמונה

אוי ואבוי לי, התחלנו עם טורי "המכביזם חזר". מזה חששתי כשדיברתי עם חבר שלי על לקרוע אותם (במצב של 0-2) שעכשיו התקשורת והאוהדים יתחילו לצאת מגדרם.

מה שעצבן אותי היה שבמצב של 0-2 מול 9 שחקנים התחלנו לשחק בהליכה, גארבז' טיים. מה שעודד אותי זה שאוסקר עשה חילופים התקפיים ושידר בכך שהוא רוצה לדרוס. זקרה בדיוק כמה דקות אחרי שאני אומר לחבר שלי שמכבי של שנות ה-90 המוקדמות נותנת מול 9 שחקנים 4 חתיכות בלי למצמץ בכלל.

אז בסוף נתנו 4 :) אבל אני מציע לכולם לא להיסחף ולהתחיל לדבר על המכביזם או יותר גרוע על בארסה (יש גם כאלו) אלא לחשוב בכל פעם רק על המשחק הקרוב ונראה לאן נגיע. אני מזבכיר שוב שבשנה שעברה היינו בדיוק באותו מצב וראינו מה קרה. אצלנו הכל יכול להתהפך בשבוע אחד.

אוי ואבוי לי, התחלנו עם טורי "המכביזם חזר". מזה חששתי כשדיברתי עם חבר שלי על לקרוע אותם (במצב של 0-2) שעכשיו התקשורת והאוהדים יתחילו לצאת מגדרם.

מה שעצבן אותי היה שבמצב של 0-2 מול 9 שחקנים התחלנו לשחק בהליכה, גארבז' טיים. מה שעודד אותי זה שאוסקר עשה חילופים התקפיים ושידר בכך שהוא רוצה לדרוס. זקרה בדיוק כמה דקות אחרי שאני אומר לחבר שלי שמכבי של שנות ה-90 המוקדמות נותנת מול 9 שחקנים 4 חתיכות בלי למצמץ בכלל.

אז בסוף נתנו 4 :) אבל אני מציע לכולם לא להיסחף ולהתחיל לדבר על המכביזם או יותר גרוע על בארסה (יש גם כאלו) אלא לחשוב בכל פעם רק על המשחק הקרוב ונראה לאן נגיע. אני מזבכיר שוב שבשנה שעברה היינו בדיוק באותו מצב וראינו מה קרה. אצלנו הכל יכול להתהפך בשבוע אחד.

אח שלי גיבור אתה!!!

שנה שעברה ממש לא היינו באותו המצב!!

ניצחת בארבעה מחזורים שתי מועמדות ודאיות לאליפות (תזכיר לי כמה נגמר עונה שעברה?)

ניצחת את הפועל חיפה בקרית אליעזר (תזכיר לי...)

ברור שהכל יכול להתהפך, אבל זה נראה טוב, טוב מאוד. תן להנות.

דאבל קל

מכביניו זה בובה מפגרת

אני חייב לציין שגם אני לא מת על הדברים האלה, אבל בכדורסל זה עובד יפה (יש אפילו בובה שלו בשני גדלים..).

היו כמה מקרים שדוני (הקמיע) הרג אותי מצחוק.

לדוגמא היה שלב שהשופטים הרגו את מכבי, בלאט לקח פסק זמן ואז השופטים התייעצו, הוא אשכרה התקרב אליהם משך את האוזן וכאילו הקשיב להם.

זה יכול לגרום לדברים נחמדים בסופו של דבר.

ולכתבה- בהחלט כתבה מיוחדת וחביבה.

אח שלי גיבור אתה!!!

שנה שעברה ממש לא היינו באותו המצב!!

ניצחת בארבעה מחזורים שתי מועמדות ודאיות לאליפות (תזכיר לי כמה נגמר עונה שעברה?)

ניצחת את הפועל חיפה בקרית אליעזר (תזכיר לי...)

ברור שהכל יכול להתהפך, אבל זה נראה טוב, טוב מאוד. תן להנות.

דאבל קל

קרית שמונה מועמדת לתחת שלי. הם יכולים לזכות השנה מקסימום בפרס "בונקר הזהב" שיוענק להם ע"י המאסטרו ניר קלינגר בכבודו ובעצמו.

נכון, השנה ניצחנו 4 משחקים שקשים יותר מבשנה שעברה בפתיחה, אבל הבנת את העקרון שכבר היינו ב 4 מ-4.

גם אני נהנה אחי וגם נהנה יותר לחשוב על זה שזה עוד אמור להשתפר מבחינת יכולת המשחק שלנו והתיאום בין השחקנים. ועדיין, לאט לאט, משבוע לשבוע :)

מכביניו זה קובי מוסא נכנס באוהד הפועל!!!!

http://www.youtube.com/watch?list=UUSgOAKbNqLwZOIJRIQkqMEg&v=4_lhih_C6V8&feature=player_embedded

לא קשור בעליל, אבל הצחיק אותי אחושרמוטה.

ldnmqhrht0zt.jpg

חחח אהבתי.. תכלס..תותח

גם אני זלזלתי בהתחלה, אבל מסתבר שזה רעיון גאוני של ההנהלה, הילדים הקטנים ביציע מתים עליו, אתמול גם ילדים ביציע של קרית שמונה בקשו להצטלם איתו