Jump to content

נושא מנג'ר מחודש

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

אחרי שמתה לי השמירה עם מכבי (עם לקיחת ליגת האלופות וכאלה) קראש דאמפס ארור ובלתי ניתן לתיקון.

החלטתי להתחיל מסע עד שנמצא את הקבוצה שתרגש אותי מחדש...

ומצאתי,ועוד איך שמצאתי.

משחק במנג'ר 2012 עם עדכון (חלקי) של ינואר 13.

זה סה"כ כל השינויים שעשיתי:

352m875.png

השחקנים היחידים ששילמתי עליהם זה שוער (כי השוער שלהם פרש מכדורגל) ושחקן עם פוטנציאל עצום (כולם מכירים את יאייסן).

משחק בגולסטורם של פעם...כשעדן בן בסט בחוד (פצוע כרגע אז שחקן צעיר וטוב (עמנואל ריבייה) מחליף אותו...שמעו יש להם שחקנים לא רעים בכלל (שיק מ'בנגה,מוסא סיסוקו,סרג' אורייה).

וזה התוצאה בינתיים:

1h772q.png

קבוצה מדהימה.עכשיו בדיוק נצחתי במשחק ידידות את אתלטיקו מדריד 3-1 בויסנטה קלדרון וניצחתי בליגה את ליון 4-2.

הבעיה שהם מאוד לא יציבים,כל כך הרבה פעמים הובלתי 3-1 וחזרו ל3-3. ובכללי שימו לב לכמות השערים שאני סופג. זו קבוצה צעירה רצח.

המטרה בתחילת עונה הייתה ליגה אירופית,עכשיו שיניתי לליגת האלופות.

אחרי שמתה לי השמירה עם מכבי (עם לקיחת ליגת האלופות וכאלה) קראש דאמפס ארור ובלתי ניתן לתיקון.

החלטתי להתחיל מסע עד שנמצא את הקבוצה שתרגש אותי מחדש...

ומצאתי,ועוד איך שמצאתי.

משחק במנג'ר 2012 עם עדכון (חלקי) של ינואר 13.

זה סה"כ כל השינויים שעשיתי:

352m875.png

השחקנים היחידים ששילמתי עליהם זה שוער (כי השוער שלהם פרש מכדורגל) ושחקן עם פוטנציאל עצום (כולם מכירים את יאייסן).

משחק בגולסטורם של פעם...כשעדן בן בסט בחוד (פצוע כרגע אז שחקן צעיר וטוב (עמנואל ריבייה) מחליף אותו...שמעו יש להם שחקנים לא רעים בכלל (שיק מ'בנגה,מוסא סיסוקו,סרג' אורייה).

וזה התוצאה בינתיים:

1h772q.png

קבוצה מדהימה.עכשיו בדיוק נצחתי במשחק ידידות את אתלטיקו מדריד 3-1 בויסנטה קלדרון וניצחתי בליגה את ליון 4-2.

הבעיה שהם מאוד לא יציבים,כל כך הרבה פעמים הובלתי 3-1 וחזרו ל3-3. ובכללי שימו לב לכמות השערים שאני סופג. זו קבוצה צעירה רצח.

המטרה בתחילת עונה הייתה ליגה אירופית,עכשיו שיניתי לליגת האלופות.

אני באמת חייב להבין פעם אחת איך אפשרי לקחת עם מכבי לדוגמא את ליגת האלופות. אני כבר שנים משחק במנג'ר ובחיים לא הגעתי לדברים כאלה עם קבוצות בסדר גודל של מכבי באירופה. מה הסוד?

אני באמת חייב להבין פעם אחת איך אפשרי לקחת עם מכבי לדוגמא את ליגת האלופות. אני כבר שנים משחק במנג'ר ובחיים לא הגעתי לדברים כאלה עם קבוצות בסדר גודל של מכבי באירופה. מה הסוד?

בעיקר מזל.

גם אני לא מגיע לדברים כאלה.

ילובלוד תעבור ל13,טולוז של 13 מרגשת.

(אלא אם כן אתה קצר בכסף ואז הכל מובן)

בכל אופן,אסי גלבוע :wubyellow3:

אחרי שתי עונות עם טריפל במכבי

עברתי לסאות'המפון בליגה השניה, עלייה עונה ראשונה

עונה שנייה מקום 2

עונה שלישית אליפות ושמינית גמר צ'מפיונז

אחרי שתי עונות עם טריפל במכבי

עברתי לסאות'המפון בליגה השניה, עלייה עונה ראשונה

עונה שנייה מקום 2

עונה שלישית אליפות ושמינית גמר צ'מפיונז

ושוב אני אשאל - איך?!

מתא שי כאן זה כבר לא מזל זאת ליגה.

ושוב אני אשאל - איך?!

איך? תבנה קבוצה טובה...

תביא את הריג'נים הכי טובים במשחק

ושוב אני אשאל - איך?!

אני לא יודע למה סאות'המפטון הייתה בליגה השנייה אצלו, כי זאת קבוצה ממש טובה!

התחלתי איתם את השמירה שלי, עונה ראשונה מקום 3 ועונה שנייה אליפות (מה שכן, הודחתי בשלב הבתים בליגת האלופות, היה לי חוסר מזל עם הגרלה קשה) גם קבוצה חזקה, גם שחקני בית, גם אחלה תקציב, מתקנים, הכל טוב. אפילו התלבושת השלישית שלהם היא צהוב-כחול.

ושוב אני אשאל - איך?!

שמע באמת שאם יש לך הגרלה אחת של מזל בליגה אירופית או באלופות במקביל לאליפות בארץ אתה מתחיל לקבל סכומי כסף טובים ומשם להביא שחקנים טובים בחינם וריג'נים תותחים זה כבר לא בעיה.

השמירה הכי קטלנית שלי הייתה במנג'ר 2009 ששיחקתי עד עונת 2030\2031 שאני עושה טרבל עם מכבי כל עונה מהעונה השלישית שלי.וגם מכבי הייתה הקבוצה הכי עשירה בעולם בסופו של דבר עם 600 מיליון דולר (100 יותר ממנצ'סטר יונייטד). בשמירה הזו שחקנים שהעלתי מהנוער הפכו למאמנים אצלי.

שמע באמת שאם יש לך הגרלה אחת של מזל בליגה אירופית או באלופות במקביל לאליפות בארץ אתה מתחיל לקבל סכומי כסף טובים ומשם להביא שחקנים טובים בחינם וריג'נים תותחים זה כבר לא בעיה.

השמירה הכי קטלנית שלי הייתה במנג'ר 2009 ששיחקתי עד עונת 2030\2031 שאני עושה טרבל עם מכבי כל עונה מהעונה השלישית שלי.וגם מכבי הייתה הקבוצה הכי עשירה בעולם בסופו של דבר עם 600 מיליון דולר (100 יותר ממנצ'סטר יונייטד). בשמירה הזו שחקנים שהעלתי מהנוער הפכו למאמנים אצלי.

אתה מוצא ריג'נים לבד?

אתה מוצא ריג'נים לבד?

תמיד הייתי מוצא לבד אבל מודה שמאז שגיליתי את הג'יני (שזה ממש בזמן האחרון) אני משתמש בו יותר כי אני נהנה מהשיטוט בו (אני חולה על שטויות כאלה שמפענחות את המנגנון משחק).

אבל בתכלס,ככל שאתה מתקדם בעונות - אתה ממש לא צריך ג'יני.

בשמירה הזו שהגעתי לעונה 30\31 פשוט הייתה לי הקבוצה הכי טובה בעולם,ועם כל הניסיון שהיה לי במשך כל העונות האלה היה לי פשוט מידע על כמעט כל שחקן שקיים.

היה לי 2-3 חברי צוות עם זיהוי פוטנציאל ורמה עם 18-20 בכל סטט כזה,והייתי שולח אותם על כל שחקן שהיה נראה לי חשוד כאחד עם פוטנציאל להפוך לאדיר. אחרי כמה עונות אתה כבר מכסה הרבה מהמאגר. לפחות 70%.

לא היה שחקן ישראלי אחד שלא ריגלתי עליו. על כולם ידעתי כמה כוכבים הם.

עם הזרים היה קצת יותר קשה כי יש יותר מבחר אבל גם שם הייתי מוצא לא מעט,ובכללי הישראלים שהיו לי היו מדהימים גם ככה שבעונות האחרונות שלי היה לי בעיקר ריג'נים ישראלים ומתאזרחים (אתה מביא ילד בגיל 16-18 ומאזרח אותו תוך 5 עונות - זר במתנה) ואולי 3-4 זרים בסגל.

הייתי נופל לפעמים ברכש,אבל מהיתרונות שאתה בעל קבוצה גדולה (ומכבי הייתה הכי גדולה) זה שכולם רוצים את השחקנים שלך.

הייתי קונה שחקן בנניח 5M (שזה כלום ככל שהמשחק מתקדם) ומוכר בינואר ב7-9M בלי בעיה. בסוף עונה אפילו יותר לעיתים אם נותנים לו לשחק קצת (טוטו,שלב בתים של ליגת אלופות וכו').

עוד משהו חכם שאני מציע לכולם,למרות שכבר מודה שפעם נפלתי בו (דניאלה בארוני :wubyellow3: ריג'ן בלם איטלקי אגדי) וזה היה שווה את זה,זה אם אתם מתקשים להחתים איזה שחקן הגנה (או אחד עם נטיות הגנתיות) מבחינה כלכלית או שפשוט לא בא לכם לשלם עליו יותר מסכום מסוים תוסיפו סעיף של סכום כסף אחרי כמות גולים מסוימת. ושימו משהו מגוחך.

על אותו דניאלה בארוני שילמתי 25M במזומן,15M ב48 תשלומים ו30M (!!!!) אם הוא יכבוש מעל 50 שערים בתקופה שלו במכבי.

וכמו שאמרתי הוא היה אגדה (17 שערים באחת העונות ולהזכירכם מדובר בבלם-ועוד בבלם הכי טוב בשמירה ההיא) ועל "נפילה" אחת כזאת,היו לי עוד 5 שחקנים בסגל שאם הייתי משלם את הסעיף הזה הייתי במינוס של איזה 150M.

עוד שאלה.. את התוכניות אימונים בונים לבד? או שאתם מורידים איזושהי תבנית מאיפשהו באינטרנט?

במנג'ר 13 אין תוכניות אימונים כמו בעבר

יש לך אפשרות לקבוע מערכת אימונים חודשית לכלל הקבוצה, כולל אימונים מיוחדים לפני משחקים, כמו גם אימונים אישיים לשחקנים לפי רול מסויים.

כן ראיתי את זה אבל חשבתי בכל זאת אולי יצא איזה משהו מובנה כמו בשנים עברו.

אני בעונה עם ליברפול, אחרי פתיחה מדהימה נכנסתי למשבר מטורף והקבוצה פשוט לא מצליחה לנצח(שלא לדבר על להבקיע). ניסיתי כל מיני מערכים ועכשיו עפתי בשמינית גמר הליגה האירופאית(מאוד מאכזב כי אני חייב כסף)

כבר לא יודע מה לעשות

טוב אז החלטתי להתחיל עונה עם סראגוסה מהספרדית הראשונה.

תקציב של 10 מיליון. יש המלצות לאיזה שני שחקנים סבבה חמש מיליון כל אחד במשכורת סבירות?

עדיפות לקשרים התקפיים\חלוצים

טוב אז החלטתי להתחיל עונה עם סראגוסה מהספרדית הראשונה.

תקציב של 10 מיליון. יש המלצות לאיזה שני שחקנים סבבה חמש מיליון כל אחד במשכורת סבירות?

עדיפות לקשרים התקפיים\חלוצים

Jelle Vossen. חלוץ. גנק או גנט אני אף פעם לא מבדיל.

תשתמשו בתוכנה Genie scout, יש שם אפשרות לראות פוטנציאל אמיתי של כל שחקן כולל יכולות עתידיות

אחרי חיפוש בתוכנה מצאתי קשר התקפי בן 16 משאלקה, Maximilian Meyer, הוא עולה בסך הכל 2 מיליון אירו.

הנה הפרופיל שלו ב2019 :

maximilian-meyer-fm-2013-future-profile.png

עוד שחקן טוב שמצאתי הוא Alessio Romagnoli מרומא, בלם בן 17, הוא יותר יקר ועולה 5 מיליון אירו.

מפלצת :wubyellow3:

Romagnoli_zpsc8457112.png

ההשקעה היא כ7 מיליון אירו, ושווים של שני השחקנים האלו בגיל 22-23 הוא 33 מיליון אירו ביחד, אפשר למכור את שניהם ב50 מיליון, פסיכי...

ילדותי? התוכנה משמשת תחליף לסקואט, אתה לא תלוי ביכולות של הסקאוט שלך ויכול למצוא את השחקן המתאים בקלות...זה מקל עליי במשחק, אני לא צריך להעביד סקאוטים טובים שיקחו לי משכורת גבוהה כשאני יכול לבדוק את זה בעצמי.