Jump to content

משהו קטן לכל הנוגעים בדבר

Recommended Posts

ערבים ונוצרים זה לא אותו הדבר, מי שאומר ככה משקר לעצמו.....בסוף נוצרים לא התפוצצו בקווי אוטובוס אצלנו, ולא רצחו, טבחו ביצעו לינץ, רגמו באבנים, הטרידו בחורות, אנסו, גנבו,גנבו מכוניות, ירו קסאמים, ירו קטיושות,חטפו חיילים, אינטיפאדות.... להמשיך?<

רגע ואבו זייד/ראדי/דאבור התפוצצו בקווי אוטובוס אצלנו, רצחו, טבחו ביצעו לינץ, רגמו באבנים, הטרידו בחורות, אנסו, גנבו,גנבו מכוניות, ירו קסאמים, ירו קטיושות,חטפו חיילים, אינטיפאדות....

רגע ואבו זייד/ראדי/דאבור התפוצצו בקווי אוטובוס אצלנו, רצחו, טבחו ביצעו לינץ, רגמו באבנים, הטרידו בחורות, אנסו, גנבו,גנבו מכוניות, ירו קסאמים, ירו קטיושות,חטפו חיילים, אינטיפאדות....

לא.....אבל לא משנה מה הם יגידו , אני תמיד יחשוד שהם שמחים בלב על הארועים הנ"ל

למען הסר ספק? אני לא אוהב ערבים נתחיל משם.

למען הסר ספק 2? מעולם לא קיללתי שחקן ערבי במכבי כי הוא ערבי אלא כי הוא שחקן פח.

ועכשיו? פנייה להנהלה ולצוות המקצועי ולכל המהללים פה:

1) אנחנו מכבי ת"א, לא בית"ר לא הפועל ולא חיפה.

לא עקבתי אחרי נימר אבו זייד, ולא אחרי חסן אבו זייד, אבל לא כל מה שטוב לבני יהודה וסכנין טוב גם לנו, אני די בטוח שאם אני אעשה רשימה של כל שחקני הקישור במכבי אני אמצא שניים טובים ממנו ועוד שניים שיתנו את מה שהוא נותן ורובם צעירים.

דהן, לוגאסי, בן יאיר, מרגוליס, וברסקי, שאפשר להוסיף לרשימה את ייני.

למה צריך אותו? ולמה ע"ח שחקן בית? איפה הזהות? עם מה נזדהה? לוגאסי שעשה זין לקהל? שכירי חרב? לי היום נשאר רק ייני ועומר ורד שהוא בריא.

2) בהמשך לסעיף הראשון? אנחנו לא בית"ר, כולנו ישבנו פה ונאמנו, צחקנו וגיחכנו שבית"ר קנו אליפות, בנתיים גולדהאר כבר שלוש שנים שופך ערימות של כסף ולא מביא כלום, אפילו בזה כשלנו, אז עכשיו הבאנו צוות זר, שחקנים זרים, שכירי חרב, אין לנו כלום שאפשר להגיד "זה בית, זה סמל, עם זה אני מזדהה" גם הסמל על החולצה צריך להשתנות, וההנהלה? אל באמת סופרת את הקהל שלה.

אז וואלה? צחקנו על בית"ר ונהיינו כמוהם, קבוצה בלי זהות, שהסמל שלה? זה הדולר נטו אותי אישית זה דוחה.

מה מקבוצה שלקחה שתי אליפויות בנוער אין שחקן אחד טוב במקום נימר אבו זיאד?

3) ולי אישית הכי חשוב? מעבר להזדהות עם שחקני בית?

עם יד על הלב (מלבד פלדמן והייפרט) כמה ממכם שרים פה טועמה מחבל? כמה ממכם צרחתם שבנבחרת יש מלא ערבים וזה לא מייצג, שחקנים כמו סואן ובאדיר ולאלה וטועמה (ועוד כמה שנשמח למצוא להם כינויים) כמה שרו פה לחלאיילה מחבל במשחקים נגד סכנין? ועכשיו בלב שקט אתם רוצים את אבו זיאד וראדי ועוד כמה שיגיעו אחריהם?

אז גם אני אמרתי אם הוא טוב למה לא, ודאבור עוד ספגתי כי הוא גדל אצלנו, אבל שמעו...מכבי זה מועדון שהסמל שלו זה מגן דוד.

אני לא יכול לראות שחקן שלא מזדהה עם הסמל, לא מעניין אותו ההמנון (ואם הוא יגיד שכן? הוא שקרן וצבוע) ולא מזדהה עם הסמל שעל החולצה ועל הדגל שלי בקבוצה שלי.

אותי זה מחליא.

אז מי שטוב לו? טוב לו.

נהיינו בית"ר והקהל שלהם מטומטם אבל בעל עקרונות, הם נלחמים גם על הקבוצה שלהם.

אנחנו גם את זה לא עושים.

אני מאוד מקווה שהפעם? הקהל של מכבי יעמוד על הרגליים האחוריות וישים ברקס לשטויות כאלה.

כי אם מיטש הולך? אנחנו יורדים ליגה ברבע עונה (לא אל תקשקשו לי שהוא לא יילך או שהוא בונה, ביום שהוא הולך אין כסף ואני מאמין רק למה שאני רואה- איזה שחקן נוער מלבד דאבור באמת השתלב בהרכב? אין אחלה עבודה עושים שם בנוער הה).

אין באמת פואטנה פוליטית לנושא, גם לא חושב שזה יזיז משהו, אני רק מציין עובדה, זה ביזיון שהקהל של מכבי אדיש, זה ביזיון שיש לנו כ"כ הרבה שכירי חרב בקבוצה, בכל קבוצה שלקחה תארים במכבי היו חמישה שחקנים בית בהרכב לפחות, היום לא יהיה לו מצב של יותר משלושה, ועם כל הכבוד? יש לנו שחקנים טובים מספיק בכל עמדה.

אם הכל ייכשל כולם יבכו שאין שחקני בית ואם הכל יצליח תספרו שבגלל שהם על הספסל זה בסדר.

מחר מיטש הולך ואין לנו כסף לחמוצים, ואין לנו מה למכור וניראה גרוע יותר מבית"ר.

*תחסכו ויכוחים פוליטים, בינינו? חוץ מנושא בפורום לא יקרה שום דבר זה סתם לפרוק תסכול.

**יש פה משהו חשוב: להנהלת מכבי, שמעתי שלאבו זיאד יש אייפון, זה אומר שאבא שלו יקנה מנוי או יקבל כרטיסים? טפי עליכם הנהלה של שרמוטות...שתירקבו בגהנום יחד עם המושבה הפלסטינית שאתם בונים לי בק"ש...אני באמת שמח שהשנה אין לי מנוי, לא שווה את המחיר ואת כאב הלב של לראות את כל הגועל נפש הזה....

1. מה הקשר בן יאיר ומרגוליס?? טוב שלא רשמת גם את מיכה, דאבור וברק לוי.

אבו זייד אמור למלא את העמדה של הקשר האחורי, או להיות מחליף ראוי לעמדה הזאת. לא לוגסי ולא ברסקי מתאימים לתפקיד הזה, כי הם פשוט לא מספיק פיזיים וכנראה פחות טובים מאבו זייד (ככה הצוות המקצועי חושב)

2. לקרוא לו נימר אבו זייד לא יהפוך אותך למגניב יותר, ואני לא מבין את הקטע הזה של לעוות לו את השם. זה כאילו במטרה לצחוק עליו? מיותר.

וואלה כנראה שאין בנוער שחקנים יותר טובים ממנו בעמדה שלו. אבל יש שחקנים טובים בעמדות אחרות, והם דווקא עלו לקבוצה הבוגרת, ומקבלים דקות.

בשנתיים האחרונות עלו מעל 10 שחקנים מקבוצת הנוער לבוגרים. מצב נורמלי זה כששחקן אחד עולה בשנה, וגם זה לפעמים לא קורה (תסתכל למשל בברצלונה, מדי שנה עולה איזה שחקן נוסף, ולא דוחפים המון שחקנים במכה אחת).

3. אני מודה שאני שר סלים טועמה מחבל. זה לא מתוך גזענות, ולא אכפת לי שהוא ערבי. זה נטו כי הוא שחקן שמזוהה מאוד עם הפועל. וואלה אף פעם לא שרתי לחסארמה, באדיר או אחמד סבע.

אולי אותך זה מחליא, ואתה לא מוכן לוותר על העקרונות שלך, אבל בשביל שמכבי תצליח, היא צריכה לדעת לשלב שחקנים ערבים בקבוצה. זה קורה גם במחלקת הנוער שהתחלת לדבר עליה כל כך הרבה, אז למה לא הבעת תרעומת על כך שדאבור הגיע לנוער? ומה עם עמאש מנצור? וואלה נהניתי מאוד לראות אותו חוגג אליפות עם דגל ישראל.

לצורך העניין, הסמל של מכבי חיפה גם כולל מגן דוד, ויש להם המון ערבים. אז מה?

לא.....אבל לא משנה מה הם יגידו , אני תמיד יחשוד שהם שמחים בלב על הארועים הנ"ל

אני בטוח שלא. באירועים האלה מדובר על בני אדם, ואני בטוח שהם לא שמחו מהאירועים האלה אלא ההפך. אל תהפוך שחקני כדורגל לחמאס.

תום, הנוצרים ביצעו בשם דתם מעשים לא פחות גרועים מהערבים. כולל טבח, אונס, לינץ, עינויים קשים וכל מה שאפשר לדמיין.

מצחיק אותי הניסיון 'לעקוף' את השנאה שלכם לערבים, בטענה שהם לא תואמים את ערכי הגזע הטהורים של מכבי.

אתם לא רוצים אותם כי הם ערבים, ואתם שונאים ערבים, נקודה.

לא חושב שיש דרך להתמודד עם זה. עד שלא תצליחו להתייחס לאדם באשר הוא, בלי לייחס לו את האשמה בזוועות שביצעו חלק מבני עמו, לא נשתחרר מזה.

תום, הנוצרים ביצעו בשם דתם מעשים לא פחות גרועים מהערבים. כולל טבח, אונס, לינץ, עינויים קשים וכל מה שאפשר לדמיין.

כן...אבל לא בזמננו..... בלי קשר הם ביצעו את המעשים האלה גם במוסלמים ונוצרים אחרים...

3) ולי אישית הכי חשוב? מעבר להזדהות עם שחקני בית?

עם יד על הלב (מלבד פלדמן והייפרט) כמה ממכם שרים פה טועמה מחבל? כמה ממכם צרחתם שבנבחרת יש מלא ערבים וזה לא מייצג, שחקנים כמו סואן ובאדיר ולאלה וטועמה (ועוד כמה שנשמח למצוא להם כינויים) כמה שרו פה לחלאיילה מחבל במשחקים נגד סכנין? ועכשיו בלב שקט אתם רוצים את אבו זיאד וראדי ועוד כמה שיגיעו אחריהם?

אני שר טועמה מחבל.

אני מוכן גם לשיר שורמוט מחבל.

בעיקרון אני מוכן לשיר לכל שחקן שהוא לא שחקן מכבי שהוא מחבל.

ולשחקנים של הפועל אני מוכן לשיר שהם מחבלים וגם שרמוטות.

באמת שרציתי למחות נגד מה שקורה, אבל בגלל ההודעה שלך אני באופן אוטומוטי עובר צד...אתה פשוט מפתח אנטי כל מה שאתה תגיד אני יעשה הפוך...כן, עד כדי כך רע אני רואה את הדעות שלך!

לא מאמין שאשרה פתחת נושא ושהוא עוד יזכה לקבל כל כך הרבה התייחסויות בפורום..יאללה כל מי שכבר מאס בהרעלה שיגיב פשוט "טוב אחי" וכרגיל קראתי רק שתי שורות

ועכשיו...

טוב אחי

כן...אבל לא בזמננו..... בלי קשר הם ביצעו את המעשים האלה גם במוסלמים ונוצרים אחרים...

מוסלמים לא עושים פיגועים נגד נוצרים כיום? הם לא פוגעים והורגים מוסלמים אחרים? ...

מעבר לבלבולי העובדות המסויימים שמסתובבים פה (הידעתם? יש ערבים נוצרים!), ולהכללות הדי משונות (ע"פ פורום השחקן ה12, פלסטינאים, ערבים ישראלים וחיזבללה? הם כולם אותו הדבר), הנה שוב דיון דוחה. זאת גזענות. אפשר להציג את זה בכל מיני דרכים (אלה האוייבים שלנו!) ולהצדיק את זה בכל מיני סיבות מופרכות פחות או יותר (מכבי נבנת על ברכי הציונות היהודית!) אבל איך שלא תסובבו את זה, מדובר בגזענות. זהו. זה לא שונה ממי שמפלה שחורים וזה לא שונה ממי שמפלה נשים וזה לא שונה ממי שמפלה מזרחיים, לצורך העניין - אתם שופטים מישהו בגלל המוצא שלו, לא בגלל מי שהוא. גזענות פר אקסלנס.

ואוסיף עוד מילה - אני, כיהודי, כיהודי ישראלי רוצה להיות טוב יותר ממה שאני רואה מסביבי. כשאני רואה את הקיצוניות הערבית - וישנה כזו, ללא ספק, והיא מכוערת, אלימה ומסוכנת - אני אומר לעצמי: אני, אנחנו, צריכים להיות טובים יותר. אני כאדם, כאוהד כדורגל, צריך להיות טוב יותר מהמטורפים האלה עם הקלצ'ניקוב והבקבוקי תבערה. אני לא רוצה להיות כמוהם. אם אני אצטרך להלחם בהם, אני אעשה את זה (וגם עשיתי את זה). אבל אני, כשיבוא שחקן מבני יהודה ושם המשפחה שלו יתחיל באבו, אני אתפלא למה מביאים עוד קשר אחורי, לא למה מביאים ערבי, כי אני טוב יותר ממי שחושב שלהתפוצץ באוטובוס מקדם משהו. אני, ותסלחו לי על הניו אייג'יות הקלה, מעדיף לאהוב. שנאה? שום דבר טוב לא יצא מזה, לדברים רעים, אני מפנה אותכם לספרי ההיסטוריה. החמאס שונאים. האוהדים של בית"ר שונאים. אנחנו רוצים להיות כמוהם?

אני לא שופט אף אחד בגלל איך המקום שהוא נולד בו, צבע, מוצא וגם לא אמונה דתית. אני לא שופט גם אוהדים של הפועל, למרות שלפעמים זה קשה. זה לא מעניין אותי. מעניין אותי מה האיש עשה, מה הוא עושה ומה הוא יעשה. דאבור, ראדי ואבו זייד שיחקו כדורגל וזה הדבר היחידי שרלוונטי פה. זה גם מה שצריך לעניין כל מי שאוהד את הקבוצה. זה בעצם צריך לעניין את כולם, כשחושבים על זה, בלי קשר לכדורגל.

אני לא שופט אף אחד בגלל איך המקום שהוא נולד בו, צבע, מוצא וגם לא אמונה דתית. אני לא שופט גם אוהדים של הפועל, למרות שלפעמים זה קשה. זה לא מעניין אותי. מעניין אותי מה האיש עשה, מה הוא עושה ומה הוא יעשה. דאבור, ראדי ואבו זייד שיחקו כדורגל וזה הדבר היחידי שרלוונטי פה. זה גם מה שצריך לעניין כל מי שאוהד את הקבוצה. זה בעצם צריך לעניין את כולם, כשחושבים על זה, בלי קשר לכדורגל.

+1, כל מילה בסלע, למעט ההבדל הקטן הבא: אני שופט שחקנים שגדלו בהפועל לפי מוצאם ה"קבוצתי", ומרחם על האוהדים שלהם.

1. זה לא שונה ממי שמפלה שחורים וזה לא שונה ממי שמפלה נשים וזה לא שונה ממי שמפלה מזרחיים, לצורך העניין - אתם שופטים מישהו בגלל המוצא שלו, לא בגלל מי שהוא. גזענות פר אקסלנס.

2. ואוסיף עוד מילה - אני, כיהודי, כיהודי ישראלי רוצה להיות טוב יותר ממה שאני רואה מסביבי. כשאני רואה את הקיצוניות הערבית - וישנה כזו, ללא ספק, והיא מכוערת, אלימה ומסוכנת - אני אומר לעצמי: אני, אנחנו, צריכים להיות טובים יותר. אני כאדם, כאוהד כדורגל, צריך להיות טוב יותר מהמטורפים האלה עם הקלצ'ניקוב והבקבוקי תבערה. אני לא רוצה להיות כמוהם. אם אני אצטרך להלחם בהם, אני אעשה את זה (וגם עשיתי את זה). אבל אני, כשיבוא שחקן מבני יהודה ושם המשפחה שלו יתחיל באבו, אני אתפלא למה מביאים עוד קשר אחורי, לא למה מביאים ערבי, כי אני טוב יותר ממי שחושב שלהתפוצץ באוטובוס מקדם משהו.

3. אני, ותסלחו לי על הניו אייג'יות הקלה, מעדיף לאהוב. שנאה? שום דבר טוב לא יצא מזה, לדברים רעים, אני מפנה אותכם לספרי ההיסטוריה. החמאס שונאים. האוהדים של בית"ר שונאים. אנחנו רוצים להיות כמוהם?

4. אני לא שופט אף אחד בגלל איך המקום שהוא נולד בו, צבע, מוצא וגם לא אמונה דתית. אני לא שופט גם אוהדים של הפועל, למרות שלפעמים זה קשה. זה לא מעניין אותי. מעניין אותי מה האיש עשה, מה הוא עושה ומה הוא יעשה. דאבור, ראדי ואבו זייד שיחקו כדורגל וזה הדבר היחידי שרלוונטי פה. זה גם מה שצריך לעניין כל מי שאוהד את הקבוצה. זה בעצם צריך לעניין את כולם, כשחושבים על זה, בלי קשר לכדורגל.

1. בטח שזה שונה, אני מאמין שאתה כבר יודע את הסיבות, אז אני לא ארחיב.

2. מסכים לגמרי (גם די מסביר את 1...)

3. גם אני, ומאוד מאכזב אותי שאני לא יכול לאהוב חלק די גדול מהשחקנים שלנו.

4. אתה כן שופט. כולנו שופטים. פשוט חלק מודעים לזה וחלק לא (כי הם לא רוצים להיות מודעים).

באמת שרציתי למחות נגד מה שקורה, אבל בגלל ההודעה שלך אני באופן אוטומוטי עובר צד...אתה פשוט מפתח אנטי כל מה שאתה תגיד אני יעשה הפוך...כן, עד כדי כך רע אני רואה את הדעות שלך!

לא מאמין שאשרה פתחת נושא ושהוא עוד יזכה לקבל כל כך הרבה התייחסויות בפורום...יאללה כל מי שכבר מאס בהרעלה שיגיב פשוט "טוב אחי" וכרגיל קראתי רק שתי שורות

ועכשיו...

טוב אחי

קוסטה נשמה, הכל טוב ויפה, אתה רוצה הזדהות עם הסמל וכו? זה דברים שאין אחד שלא היה מוכן ש11 שחקני בית יסחבו את הקבוצה לתארים. אבל בדור של היום, לא רק שאין יותר שחקני בית ברמה גבוה, בכללי הכדורגלן הישראלי ברמה נמוכה מאוד. אין לך שום שחקן ישראלי בליגה שהוא נחשב לסטאר. אין לך את נימני, רביבו, ברקו, אבוקסיס, ברומר ואין לך שחקנים כמו קלינגר, חזן ודריקס. אין מה לעשות בעניין, זה הדור והוא חלש. במכבי עושים את המקסימום והביקורת שלך קשה מדי כלפי הצוות המקצועי שהגיע לכאן להביא תארים, לא להתעסק בדברים כמו שאנחנו, כאוהדים עושים.

אני חושב שמי שנמצא בפורום מעל חודש כבר מזמן הבין שמה שקוסטה כותב לא צריך לקחת ברצינות (בלי לפגוע בך, אני בטוח שאתה אחלה בחור והכל...)

לשנות דעה בגלל דברים שהוא כותב זה מטומטם מאוד

הוא לא מייצג אותי ולא את הדעה שלי

אם כבר מדברים, אז גם היהודים הם לא טלית שכולה תכלת...

"היהודים", אתה יודע שאתה בעצמך יהודי נכון?

ומה בוא תסביר מה אנחנו עשינו שהכאיב לך...

מעבר לבלבולי העובדות המסויימים שמסתובבים פה (הידעתם? יש ערבים נוצרים!), ולהכללות הדי משונות (ע"פ פורום השחקן ה12, פלסטינאים, ערבים ישראלים וחיזבללה? הם כולם אותו הדבר), הנה שוב דיון דוחה. זאת גזענות. אפשר להציג את זה בכל מיני דרכים (אלה האוייבים שלנו!) ולהצדיק את זה בכל מיני סיבות מופרכות פחות או יותר (מכבי נבנת על ברכי הציונות היהודית!) אבל איך שלא תסובבו את זה, מדובר בגזענות. זהו. זה לא שונה ממי שמפלה שחורים וזה לא שונה ממי שמפלה נשים וזה לא שונה ממי שמפלה מזרחיים, לצורך העניין - אתם שופטים מישהו בגלל המוצא שלו, לא בגלל מי שהוא. גזענות פר אקסלנס.

ואוסיף עוד מילה - אני, כיהודי, כיהודי ישראלי רוצה להיות טוב יותר ממה שאני רואה מסביבי. כשאני רואה את הקיצוניות הערבית - וישנה כזו, ללא ספק, והיא מכוערת, אלימה ומסוכנת - אני אומר לעצמי: אני, אנחנו, צריכים להיות טובים יותר. אני כאדם, כאוהד כדורגל, צריך להיות טוב יותר מהמטורפים האלה עם הקלצ'ניקוב והבקבוקי תבערה. אני לא רוצה להיות כמוהם. אם אני אצטרך להלחם בהם, אני אעשה את זה (וגם עשיתי את זה). אבל אני, כשיבוא שחקן מבני יהודה ושם המשפחה שלו יתחיל באבו, אני אתפלא למה מביאים עוד קשר אחורי, לא למה מביאים ערבי, כי אני טוב יותר ממי שחושב שלהתפוצץ באוטובוס מקדם משהו. אני, ותסלחו לי על הניו אייג'יות הקלה, מעדיף לאהוב. שנאה? שום דבר טוב לא יצא מזה, לדברים רעים, אני מפנה אותכם לספרי ההיסטוריה. החמאס שונאים. האוהדים של בית"ר שונאים. אנחנו רוצים להיות כמוהם?

וכל מילה נוספת מיותרת..

בעצם לא. אני משתמש די חדש בפורום ותהיתי היום מה המדיניות של הפורום כלפי גזענות, ולמה נותנים לה במה כאן, ואז שאלתי את עצמי מה הגבול האדום כאן, על מה משתמש כלשהו ירשום ויענש על כך?

קיצונים ימניים שרוצחים / מנסים לרצוח ערבים כולל ילדים חסר?

במה אלה יותר טובים ממחבלים ערבים?

עריכה:

שיהיה ברור, אני לא אומר שאחוז תומכי הטרור והשואפים להשמיד את כל מי שלא הולך בדרכם הקיצונית והמופרעת בשני הלאומים זהה, כי זה ממש לא ככה, אבל כמו שיש ערבים שמבצעים פיגועי טרור ורבים מאוד שתומכים בהם בסתר יש גם קיצונים יהודיים מופרעים שפוגעים בערבים באופן רנדומלי ורק מרעים את המצב, לדוגמא ברוך גולדשטיין ויעקב טייטל. (לעניין הלינץ' בירושלים אני לא נכנס כי שמעתי מחברים ירושלמים שאותו ערבי ביצע מעשה מגונה ביהודיה לפני זה, ואם כן אז מבחינתי הוא עדיין לא נענש מספיק בכלל). ולכן אי אפשר להגיד שבאופן מוחלט כל הערבים רעים וכל היהודים טובים.

כל עוד ערבים ישראלים נחשבים לאזרחי המדינה (דבר שהוא לא טוב לדעתי) צריך להתייחס לשחקני הכדורגל שביניהם באופן מקצועי בלבד כל עוד הם לא עושים משהו כנגד המדינה או הקבוצה (ברור שאני לא מצפה מהם להזדהות עם ההמנון שמדבר על נפש יהודי הומיה וארץ ציון). יום אחד בתקווה הם יחיו במדינה אחרת ויחשבו כזרים אם יהיה שלום, או לא יהיו בכלל אם לא יהיה, אבל עד אז צריך לעבוד עם מה שיש כשהצלחת הקבוצה היא הדבר החשוב.

אני לא בא להצדיק טרור משום צד, אבל גם כשאתה (או אבא/סבא שלך) נלחמת על הקמת המדינה, ביצעת מעשי טרור. שלא לדבר על זה שהתנ"ך שלך מלא בציווים להרוג את הגויים/כופרים/כל שם אחר.

אני צריך גם להזכיר איזה לינץ' שבוצע בירושלים לפני חודש? או בקבוקי תבערה שנזרקים על מכוניות של ערבים?

אבל הכי חשוב, לא לזה ולא לזה יש מקום במגרש הכדורגל או הספורט בכלל (כי הספורט מייצג את בן האדם, לא את הדת), אז נסכם את העניין ביאללה דאבל קל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.