Jump to content

משהו קטן לכל הנוגעים בדבר

Recommended Posts

למען הסר ספק? אני לא אוהב ערבים נתחיל משם.

למען הסר ספק 2? מעולם לא קיללתי שחקן ערבי במכבי כי הוא ערבי אלא כי הוא שחקן פח.

ועכשיו? פנייה להנהלה ולצוות המקצועי ולכל המהללים פה:

1) אנחנו מכבי ת"א, לא בית"ר לא הפועל ולא חיפה.

לא עקבתי אחרי נימר אבו זייד, ולא אחרי חסן אבו זייד, אבל לא כל מה שטוב לבני יהודה וסכנין טוב גם לנו, אני די בטוח שאם אני אעשה רשימה של כל שחקני הקישור במכבי אני אמצא שניים טובים ממנו ועוד שניים שיתנו את מה שהוא נותן ורובם צעירים.

דהן, לוגאסי, בן יאיר, מרגוליס, וברסקי, שאפשר להוסיף לרשימה את ייני.

למה צריך אותו? ולמה ע"ח שחקן בית? איפה הזהות? עם מה נזדהה? לוגאסי שעשה זין לקהל? שכירי חרב? לי היום נשאר רק ייני ועומר ורד שהוא בריא.

2) בהמשך לסעיף הראשון? אנחנו לא בית"ר, כולנו ישבנו פה ונאמנו, צחקנו וגיחכנו שבית"ר קנו אליפות, בנתיים גולדהאר כבר שלוש שנים שופך ערימות של כסף ולא מביא כלום, אפילו בזה כשלנו, אז עכשיו הבאנו צוות זר, שחקנים זרים, שכירי חרב, אין לנו כלום שאפשר להגיד "זה בית, זה סמל, עם זה אני מזדהה" גם הסמל על החולצה צריך להשתנות, וההנהלה? אל באמת סופרת את הקהל שלה.

אז וואלה? צחקנו על בית"ר ונהיינו כמוהם, קבוצה בלי זהות, שהסמל שלה? זה הדולר נטו אותי אישית זה דוחה.

מה מקבוצה שלקחה שתי אליפויות בנוער אין שחקן אחד טוב במקום נימר אבו זיאד?

3) ולי אישית הכי חשוב? מעבר להזדהות עם שחקני בית?

עם יד על הלב (מלבד פלדמן והייפרט) כמה ממכם שרים פה טועמה מחבל? כמה ממכם צרחתם שבנבחרת יש מלא ערבים וזה לא מייצג, שחקנים כמו סואן ובאדיר ולאלה וטועמה (ועוד כמה שנשמח למצוא להם כינויים) כמה שרו פה לחלאיילה מחבל במשחקים נגד סכנין? ועכשיו בלב שקט אתם רוצים את אבו זיאד וראדי ועוד כמה שיגיעו אחריהם?

אז גם אני אמרתי אם הוא טוב למה לא, ודאבור עוד ספגתי כי הוא גדל אצלנו, אבל שמעו...מכבי זה מועדון שהסמל שלו זה מגן דוד.

אני לא יכול לראות שחקן שלא מזדהה עם הסמל, לא מעניין אותו ההמנון (ואם הוא יגיד שכן? הוא שקרן וצבוע) ולא מזדהה עם הסמל שעל החולצה ועל הדגל שלי בקבוצה שלי.

אותי זה מחליא.

אז מי שטוב לו? טוב לו.

נהיינו בית"ר והקהל שלהם מטומטם אבל בעל עקרונות, הם נלחמים גם על הקבוצה שלהם.

אנחנו גם את זה לא עושים.

אני מאוד מקווה שהפעם? הקהל של מכבי יעמוד על הרגליים האחוריות וישים ברקס לשטויות כאלה.

כי אם מיטש הולך? אנחנו יורדים ליגה ברבע עונה (לא אל תקשקשו לי שהוא לא יילך או שהוא בונה, ביום שהוא הולך אין כסף ואני מאמין רק למה שאני רואה- איזה שחקן נוער מלבד דאבור באמת השתלב בהרכב? אין אחלה עבודה עושים שם בנוער הה).

אין באמת פואטנה פוליטית לנושא, גם לא חושב שזה יזיז משהו, אני רק מציין עובדה, זה ביזיון שהקהל של מכבי אדיש, זה ביזיון שיש לנו כ"כ הרבה שכירי חרב בקבוצה, בכל קבוצה שלקחה תארים במכבי היו חמישה שחקנים בית בהרכב לפחות, היום לא יהיה לו מצב של יותר משלושה, ועם כל הכבוד? יש לנו שחקנים טובים מספיק בכל עמדה.

אם הכל ייכשל כולם יבכו שאין שחקני בית ואם הכל יצליח תספרו שבגלל שהם על הספסל זה בסדר.

מחר מיטש הולך ואין לנו כסף לחמוצים, ואין לנו מה למכור וניראה גרוע יותר מבית"ר.

*תחסכו ויכוחים פוליטים, בינינו? חוץ מנושא בפורום לא יקרה שום דבר זה סתם לפרוק תסכול.

**יש פה משהו חשוב: להנהלת מכבי, שמעתי שלאבו זיאד יש אייפון, זה אומר שאבא שלו יקנה מנוי או יקבל כרטיסים? טפי עליכם הנהלה של שרמוטות...שתירקבו בגהנום יחד עם המושבה הפלסטינית שאתם בונים לי בק"ש...אני באמת שמח שהשנה אין לי מנוי, לא שווה את המחיר ואת כאב הלב של לראות את כל הגועל נפש הזה....

אתה מדבר על זה כאילו אנחנו שני עמים, כאילו אנחנו אנגליה וסקוטלנד .. אתה לא יכול שערבים לא ישחקו בנבחרת כי הם חלק מהעם שלך (אם אתה רוצה או לא רוצה).

דרך אגב אני גם שונא ערבים ואם היה אשר הייתי מגרש את כולם מהארץ, אבל כל עוד שהם בארץ שלך אין מה לעשות עם זה ... להגיד לך שאני מאוד רוצה שחקנים ערבים במכבי? אני לא! אבל אם הוא שחקן טוב (לדעתם של הצוות המקצועי, ומי אני שיערער, לפחות עד עכשיו) אז כן אני רוצה אותו במכבי ואני לא ישיר לו מוות לערבים, זה לא סותר את זה שאני אצעק לערבים מקבוצות אחרות כן ?

זה בדיוק אותו דבר כמו שאנשים נוהמים לשחקנים שחורים בקבוצות אחרות למרות שיש להם שחקנים שחורים (דבר שקרה לא פעם במכבי).

בנושא הזה אתה טוען שלא צריכים שכירי רחב ובנושא אחר אתה טוען שהשחקני בית שלנו קוקסינלים שמשתינים בדרבים.

לא מבין כל כך.

מיותר להתעסק בזה

הלוואי וכל ה 11 של מכבי היו יוצאי סיירות מובחרות שעברו לכדורגל ועדיין עושים מילואים בפגרה

והלוואי ותהיה מהפיכה בירדן וכל הערבים יעברו לשם מרצון ויחיו באושר ועושר לצידנו והכל יהיה סבבה

עד שזה לא יהיה ככה - בו נשלים עם המציאות

היום במדינת ישראל בערך 30-35 אחוז מהשחקני כדורגל הם ערבים

מכבי צריכה תמיד שיהיו לה את השחקנים הטובים ביותר , ככה שסביר להניח שיהיו 2-3 ערבים בהרכב

אם מוותרים על זה אז נשארים עם מבחר מצומצם יותר של שחקנים

מכבי לא צריכה להתעסק בזה ! מכבי צריכה ווינרים שמחוייבים למורשת המכביסית , לא אכפת מי האלוהים שלהם

אנחנו לא בית"ר הגזענים

ואנחנו לא הבועל שמשלבים ערבים ומלטפים את עצמם על כמה הם נאורים

1. "דהן, לוגאסי, בן יאיר, מרגוליס, וברסקי, שאפשר להוסיף לרשימה את ייני.". אחד וחצי מתוך כל הרשימה הזו ראוי כרגע להרכב, וזה ייני..החצי הוא על דהן.

יש צוות מקצועי סוף סוף שמתעסק בכדורגל נטו. מסתבר שהם חשבו שלאבו זייד יש יותר כשרון והוא יכול יותר לעזור למכבי, ופחות ראו את רוסלן צומח כמישהו שיכול לעזור לנו. אם הם לא תופסים ממנו, להשאיר בכוח? אתה קבוצה הישגית, ששואפת למצויינות, אתה לא יכול להשאיר כל אחד רק כי הוא גדל אצלנו. אם הוא לא מספיק טוב לקבוצה, וצוות עם מושג או שניים בכדורגל לא תופס ממנו, אני לא רואה בעיה לשחרר אותו.

2. גולדהאר עשה תהליך חיובי. שנים מה שמפיל את הקבוצה הזו זה שהיא מנוהלת ע"י הקהל שלה. תביאו את קאנן, תביאו חלוץ, תביאו עמו. בא ג'ורדי ולא סופר אף אחד, ומביא את מי שהוא חושב שצריך כדי להגיע למעלה.

תעשה לי טובה, מעבר לפורום פה - כמה באמת מכירים את ברסקי וכמה באמת עצבניים על שחרורו? אני בטוח שהוא שחקן שנתן המון למכבי בנוער, אבל אל תהפוך את זה כאילו ההנהלה לא סופרת את הקהל, ועוד שנייה הולכים לשרוף את קריית שלום.

3. הערבים בנבחרת ישראל משחקים שם מתוקף היותם אזרחי ישראל, איך שלא תהפוך את זה. טועמה מחבל? אולי סוף סוף יפסיקו עם זה ביציע ויתחילו לעודד את מכבי, זה קצת יותר יעזור מלשיר את זה כשהכדור של טועמה מסתובב אל הרשת.

אף אחד לא חרט אל דגל מכבי שהיא קבוצה של יהודים. אנחנו לא בילבאו. מכבי זה קבוצה שכל שחקן שלובש את המדים שלה צריך לתת את הכל, ועל הזין המוצא שלו והדעות הפוליטיות שלו.

אל תנסו להמציא את הגלגל מחדש. ממתי היה עקרון כזה שערבים לא צריכים לשחק במכבי?

כן, אני רוצה שיהיו הרבה שחקני בית במכבי, ואני חושב שיש כרגע מספיק. כן, אני רוצה לראות את מכבי כבר זוכה בתארים, ואני חושב שסוף סוף יש תהליך נכון של בנייה.

בנאדם הוא בנאדם באשר הוא ותכבדו את זה. הרי כולכם מתרעמים כאשר יש קריאות נגד יהודים במגרשים שונים באירופה, מה לעזאזל זה שונה מזה?

קצת כן, אבל לא נורא.

בכלל לא.

אני בטוח שאתה צועק מוות לערבים אתה לא באמת חוב עכשיו על כל מה שזה כלול, אתה פשוט צועק את זה כי זה הקללה הכי טובה שיש לך נגד שחקן כזה או אחר.

בדיוק כמו שאוהדים צועקים לאלירן שודד זקנות ואם היה להם שחקן עם אותו עבר הם לא היו צועקים לו כלום ולאלירן כן, ובדיוק כמו שהם צעקו לטביב שהוא עבריין ושבא רמון שהוא גם עבריין לא צועקים כלום. ככה זה אין מה לעשות, זה לא עיקרון ולא כלום פשוט שנאה לשחקן מסוים!

אז גם אני אמרתי אם הוא טוב למה לא, ודאבור עוד ספגתי כי הוא גדל אצלנו, אבל שמעו...מכבי זה מועדון שהסמל שלו זה מגן דוד.

אני לא יכול לראות שחקן שלא מזדהה עם הסמל, לא מעניין אותו ההמנון (ואם הוא יגיד שכן? הוא שקרן וצבוע) ולא מזדהה עם הסמל שעל החולצה ועל הדגל שלי בקבוצה שלי.

אותי זה מחליא.

וזרים נוצריים, גם אותם אתה לא יכול לראות? לפי דעתי גם הם לא הכי מזדהים עם המגן דוד וההמנון.

צריך לבדוק פה מחדש מי הצבוע.

וזרים נוצריים, גם אותם אתה לא יכול לראות? לפי דעתי גם הם לא הכי מזדהים עם המגן דוד וההמנון.

צריך לבדוק פה מחדש מי הצבוע.

ערבים ונוצרים זה לא אותו הדבר, מי שאומר ככה משקר לעצמו.....בסוף נוצרים לא התפוצצו בקווי אוטובוס אצלנו, ולא רצחו, טבחו ביצעו לינץ, רגמו באבנים, הטרידו בחורות, אנסו, גנבו,גנבו מכוניות, ירו קסאמים, ירו קטיושות,חטפו חיילים, אינטיפאדות.... להמשיך?<

ערבים ונוצרים זה לא אותו הדבר, מי שאומר ככה משקר לעצמו.....בסוף נוצרים לא התפוצצו בקווי אוטובוס אצלנו, ולא רצחו, טבחו ביצעו לינץ, רגמו באבנים, הטרידו בחורות, אנסו, גנבו,גנבו מכוניות, ירו קסאמים, ירו קטיושות,חטפו חיילים, אינטיפאדות.... להמשיך?<

לא ערבים, מדבר בכללי. אירופיים שמגיעים למכבי.

לא נראה לי שיש להם זיקה מיוחדת למגן דוד ולהמנון, לא?

האמת שהרומאים הרגו יותר יהודים ממה שהערבים הרגו, אם אני לא טועה..

ושלא נדבר על השואה, כן?

בדיוק אז אין לי סיבה לא לאהוב אירופאים.....כי הם לא עשו לי את כל הנ"ל..

אוקי זכותך.

אבל הוא כתב שקשה לו לראות שחקנים במכבי שאין להם זיקה למגן דוד וההמנון.

והזכרתי לו שכבר עשרות שנים משחקים במכבי זרים שאין להם שום קשר לסמלים יהודים.

כמה מזל שאתה מייצג מיעוט.

המיעוט הזה שאף פעם לא טוב לו.

אולי אתם בניתם מושבה בק"ש?

הגיע הזמן שאנשים יבינו שהפורום הזה לא מייצג בכלל את רוב אוהדי מכבי .

ואם כבר אתם המיעוט. כל אוהדי מכבי שאני מכיר מבוגרים שאוהדים מכבי לפני שאני ואתה נולדנו לא יכולים לראות את מה שהולך. כל אוהד מכבי שאני שואל נגעל מהעבודה הזאת .

מה יש כולם שכחו איך קיללנו את לאלה טועמה נאתכו אה ? צבועים מגעילים .

מה יש אז קרויף שם עלינו זין לא נורא תקבלו את זה .

ספרתי 26 סימני שאלה, לא כולל הכותרת.

:yellow_cool1:

זו העונה הראשונה מזה עשור שאני מזדהה עם הקבוצה.

גם אם נסיים מקום 8, אני התאהבתי.

אפילו המדים סוף סוף יפים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.