Jump to content

אורן זייתוני

אוקטובר

Recommended Posts

לפני המשחק מחר יקבל אורן זיתוני מגן הוקרה מהפועל חיפה. הוא שיחק 4 עונות בהפועל חיפה ועל הנייר גם 4 עונות במכבי ת"א. מישהו אהב אותו כשחקן או זוכר אותו?

http://hhaifa.com/modules.php?name=News2&sid=1771

אני זוכר כשהוא חתם במכבי יחד עם תורג'מן, עשו כתבה גדולה בידיעות על ה'אלופה שבדרך' בגלל 2 הכוכבים של הפועל חיפה.

למישהו יש זכר לזה?

וואלה מאוד שמחתי שהוא חתם במכבי בזמנו, אבל במכבי כמו מכבי... שחקנים נהרסים בשל פציעות וכד'

היה בורג מאוד חשוב באליפות היחידה של הפועל חיפה. אם אני זוכר נכון גם הבקיע צמד במשחק האליפות שלהם... נגדנו.

ואז עבר אלינו ובמשך 3 שנים כשחקן הרכב לא הבקיע אפילו לא פעם אחת.

אחד השחקנים שהכי ריגשו אותי, לא על המגרש אלא בהתנהלות שלו כבנאדם, הוא באמת אהב את מכבי.

אני זוכר שהיה לו חוזה של 180 אלף דולר ומכבי ביקשו ממנו לקצץ, הוא הסכים, אבל לוני רצה לקצץ לו באחוזים שאף שחקן לא היה מוכן לקבל,

השפילו אותו, ניפו אותו מהסגל, נתנו לו להתאמן עם הנוער ולא הוציאו אותו למחנה אימונים - אני זוכר אותו מאוד פגוע מזה, מילה אחת רעה על מכבי לא שמעו ממנו.

בעידן של היום ששחקנים מקללים את מכבי בחופשיות ולמחרת מנהלים איתה מו"מ, כשאין נאמנות,עקרונות או אפילו כבוד מינימלי לקבוצה שמפרנסת אותך, סוכנים שמושכים בחוטים, והכל סובב סביב הכסף, חסרים שחקנים כאלו בליגה.

וכן, הוא גדל במכבי.

אורן זיתוני היה שחקן שלרוע המזל נפצע המון אבל זכה להרבה כבוד והערכה מהקהל

אורן זיתוני מהגרועים ביותר?

למה מי היה כאן לפניו רוי קוסטה?

אחלה שחקן ואחלה גבר.

לצערו הגיע על תקן של כוכב, וזאת למרות שהייתה לו בדיוק שנה אחת טובה (אולי שנה וחצי )

כמו כן אני גם לא בטוח שהוא הגיע 100% כשיר אבל בטח לא הוא אשם בזה.

הייתי שמח למחוא לו כפיים ולתת לו כבוד בפעם האחרונה. בתנאי כמובן שהייתי מוכן לראות משחקים באורוות אליעזר למרות שלא רואים בכלל את הצד הרחוק וגם הצד הקרוב מוסתר ע"י השלטים. (צד "קרוב: זאת כמובן הגדרה הזויה למרחקים שיש שם ) .

"הצבר"

מהגרועים ביותר שדרכו אי פעם במכבי.

מה שכן,הפציעות גמרו אותו ולפניהן היה שחקן גדול.

הוא שיחק בפועל שתי עונות מתוך 4 - נפצע בתחילת הראשונה ושוב בקיץ לפני העונה השנייה ושיחק טיפה בגביע - בשלישית שלו היה מצויין באופן מפתיע (מפתיע ביחס לזה שלא שיחק שנתיים) אבל ברביעית באמת גרוע, היתה ירידה חדה ביכולת שלו.

מכביסט, אהבתי אותו מאוד.

שחקן מפוספס, חבל לי מאוד שלא היה כשיר לעונת האליפות האחרונה שלנו. אני בטוח שאם היה כשיר עדיין היינו לוקחים, ואולי אפילו היה קצת יותר מרגש.

אחלה שחקן ואחלה גבר.

לצערו הגיע על תקן של כוכב, וזאת למרות שהייתה לו בדיוק שנה אחת טובה (אולי שנה וחצי )

כמו כן אני גם לא בטוח שהוא הגיע 100% כשיר אבל בטח לא הוא אשם בזה.

הייתי שמח למחוא לו כפיים ולתת לו כבוד בפעם האחרונה. בתנאי כמובן שהייתי מוכן לראות משחקים באורוות אליעזר למרות שלא רואים בכלל את הצד הרחוק וגם הצד הקרוב מוסתר ע"י השלטים. (צד "קרוב: זאת כמובן הגדרה הזויה למרחקים שיש שם ) .

"הצבר"

נגד הפועל יושבים ב ג לא?

מהגרועים ביותר שדרכו אי פעם במכבי.

הגזמה פרועה.

היה לו חלק לא קטן באליפות של הפועל חיפה, כולל 2 שערים במשחק אליפות נגדנו (2 קורות פנימיות) וסבל אצלנו מפציעות.

אני זוכר אותו כשחקן די אהוב ומוערך אצלנו, למרות שלא נתן כל כך הרבה.

היה איזה משחק נגד ראשון אם אני לא טועה. לא זוכר כמה נגמר לא זוכר כלום, רק זוכר ששחקן או שניים של ראשון התגרו בקהל של מכבי ליד היציע וזיתוני יצא עליהם כמו אחלה גבר והעיף אותם. שחקן נשמה.

אם אני זוכר נכון היה לו איזה גול מדהים נגנו משהו מרחוק לחיבור במדי הפועל חיפה

היו לו שניים נגדנו באותו משחק.

שניהם בעיטות מרחוק. אף אחד מהם לא לחיבור.

המשחק שחתם את האליפות שלהם.

אחד השחקנים המרגשים והאהובים,לא הלך לו פה אבל תמיד ייזכר לטוב.

ולא לשכוח שמכספי הביטוח שקיבלנו עליו בגלל הפציעה הבאנו את ברונו רייס :rolleyes:

אחד השחקנים שהכי ריגשו אותי, לא על המגרש אלא בהתנהלות שלו כבנאדם, הוא באמת אהב את מכבי.

אני זוכר שהיה לו חוזה של 180 אלף דולר ומכבי ביקשו ממנו לקצץ, הוא הסכים, אבל לוני רצה לקצץ לו באחוזים שאף שחקן לא היה מוכן לקבל,

השפילו אותו, ניפו אותו מהסגל, נתנו לו להתאמן עם הנוער ולא הוציאו אותו למחנה אימונים - אני זוכר אותו מאוד פגוע מזה, מילה אחת רעה על מכבי לא שמעו ממנו.

בעידן של היום ששחקנים מקללים את מכבי בחופשיות ולמחרת מנהלים איתה מו"מ, כשאין נאמנות,עקרונות או אפילו כבוד מינימלי לקבוצה שמפרנסת אותך, סוכנים שמושכים בחוטים, והכל סובב סביב הכסף, חסרים שחקנים כאלו בליגה.

וכן, הוא גדל במכבי.

אם אני לא טועה,אורן זיתוני עשה איזה ראיון שבו הוא דיבר נגד מכבי ועל מכבי וההתנהלות הביזיונית שלהם נגדו בשער השבת או בתוכנית סיכום המחזור שהייתה בזמנו בערוץ 1 או בערוץ 5.

(בצדק מבחינתו)

שחקן שבאמת אהבתי... שיחק עם מכבי גם בליגת האלופות למי ששכח.

לא היית צריך להזכיר, הוא איבד את הכדור שפנטסיל עשה ממנו פנדל נגד באיירן בראש השנה...

שחקן שבאמת אהבתי... שיחק עם מכבי גם בליגת האלופות למי ששכח.

גם שוקי נגר שיחק עם מכבי בליגת האלופות.

זו קבוצה כ?כ ביזיונית שאי אפשר להיזכר בה.

אני חושב שהוא גדל במכבי.

גדל גם גדל.

הושאל לצפרירים חולון משם עבר להפועל חיפה.

הגיע למכבי אחרי פציעה, והפלא ופלא (לא באמת) נפצע שוב.

חבל...אם אני לא טועה עוד חזר בעונת אליפות פה ושם...

גבר שבגברים אורן...