Jump to content

רגעים מתוקים ובלתי נשכחים במכבי..

suepr pipo

Recommended Posts

באמת שאין תקציר יותר מרגש מזה!

עצוב לראות אחרי הגול השני איך שער 11 היה נראה לפני כמעט 10 שנים ואיך הוא היום.. הרסו לנו תיציע

בשיר או במשפט? אבי נמני הוא המלך.

* השער של נמני מול בית"ר במשחק האליפות של 96 לאחר שהחמיץ פנדל, עשה צחוק מקורנפיין.

* שריקת הסיום ב 2003, כמה חיכיתי לאליפות הזו על הפרצוף של חיפה

* השער של נמני מכדור חופשי מול בני יהודה ב 2003 (השער הראשון שפתח את החגיגה לשאר השערים)

* הניצחון 3-0 בדרבי בר"ג כשהיה ברד, פעם ראשונה שהייתה סכנת חיים מוחשית ממשחק של מכבי, ולא בגלל הזיקוק שאוהדי הפועל ירו על עצמם... אלא בגלל הקור המקפיא, לדעתי זה היה המשחק שהיה בו הכי קר מאז שאני זוכר את עצמי, שואף לאפס מעלות.

* הרגע הכי מרגש בגמר הגביע המשעמם (מבחינת אווירה) מול הרצליה ב 2004-2005: השירה לחזרתו של אבי נמני

* הזיכרון מהמשחק הראשון אי שם בעונת 92 מול צפרירים חולון בבלומפילד, בקושי ראיתי משהו בגלל המטריות...אבל אוהדים העבירו אותי מכתף לכתף ביניהם אלפרד ברכה. אני לא זוכר כלום מהמשחק חוץ מאת אובארוב, אולי מישהו יזכיר לי למה.

* כל ניצחון בדרבי, וכל ניצחון על מכבי חיפה - נחשב בשבילי כרגע שיא מרגש מחדש.

*** למרות שאתה חושב שיש מעט רגעי אושר מהקבוצה הזו ב10 השנים האחרונות, אני מתקשה להיזכר ולהצביע על רגעים ספציפיים כי בסוף היו כאלה לא מעט.

משחק האליפות ב2003 הייתי בן 8 התרחקתי מאבא שלי ואחותי ביציע כי התביישתי לעודד ולקלל לידם...ואז החגיגה של השערים עם שני אנשים בני 20... :wubyellow3:

הגול השני של קולאוטי בדרבי 2-2

ה2 גולים ב4 דקות עם אבא שלי בשער 13 :love4:

הגולים של קולאוטי בדרבי 2-2(שניהם)

מה?? מה אתה בן 12 שאתה מביא את הרגע הזה?

קמי ברץ צועק ברדיו אבי נמני אבי נמנייייי אבי נמנייייייייי 3-0 *בוווווווווף גוווווווווווווווווללללללללללל*

אבי נמני מלך מכבי תל אביב!! אבי נמני מלך ישראל!!!

בלי שום ספק הגול של שבחון בדרבי 2-1 או הגול של עובד דקה אחרי הגול של הולצמן שצימק ל5-1 ועלינו למקום הראשון במשחק אליפות

הסוף של הדרבי האחרון שניצחנו גם היה רגע שאני לא אשכח

אין ספק שהשער הראשון בדרבי 91/2 בניצחון 4-0 היה הרגע שאני לעולם לא אשכח, כי זה היה המשחק הראשון שלי בתור ילד. אין מתנה יותר מדהימה מלבוא למשחק ראשון שלך, בתור ילד בן 4 וחצי-5 ולראות את הקבוצה שעליה אבא שלך והאחים שלך כל כך מטורפים, דורסת את הפועל בדרבי, תוך כדי שכל השבוע הם יושבים לי על הראש(היו בני 12 ו14) שדרבי זו אחת החוויות הכי מטורפות שאוהד מכבי חווה במהלך העונה, ביחד עם המשחק נגד חיפה(בשנים האלו המפגשים האלו היו יותר טעונים מהדרבי).

השער של ברומר מול ב"ש, פשוט הר געש, התפרצות אדירה, בהתחלה הייתי על הכתפיים של אבא אבל מהר מאוד הוא הוריד אותי מחשש שאני יפול. אין דבירם כאלה.

בנוסף, שמכבי כבשה מול הפ' פ"ת ומיד לאחר מכן כל האיצטדיון שואג והבחור לידנו עם הרדיו מבשר לנו שהולצמן מצמק ל5-1...

מה?? מה אתה בן 12 שאתה מביא את הרגע הזה?

קמי ברץ צועק ברדיו אבי נמני אבי נמנייייי אבי נמנייייייייי 3-0 *בוווווווווף גוווווווווווווווווללללללללללל*

http://www.youtube.com/watch?v=1D84868hbuI

לא בריא כל העסק...

קשה לחשוב על רגע מרגש אחד. אבל רגע שאני לא אשכח בחיים זה בדרבי (ליגה) האחרון שניצחנו. לא השגתי כרטיס, ראיתי בבית עם המשפחה וכמה חברים. שעטר רץ לבעוט את הפנדל זה היה הרגע הראשון בחיים שלי שממש שמעתי את הלב שלי דופק כאילו עוד שניה יוצא מהמקום. גם אחרי הגול אני זוכר את הכמה שניות שלקח לי לעכל עד שהבאתי ?ייייישששששש? של החיים

הפועל מקבלים 2 אדומים בדרבי האחרון.

לא יודע למה אבל אחד הרגעים המרגשים

בכלל, הדרבי האחרון לעונה שעברה שבה ניצחנו סוףסוף אחרי כמעט 5 שנים ארורות.

הקוף שירד מהגב, ההקהלה, תחושת ההתעצמות, שהנה, עברו להן 5 שנים ארורות ומקוללות, שכל דרבי ודרבי, הפסד והפסד, השפלה והשפלה, עוברות לך מול העיניים, וסוף סוף, אתה יכול שוב לחייך.

אותה תחושה עברה גם בגול השני של קולואטי בדרבי 2-2, ואז הגיע בן סהר.

כשהגיעו האדום לידין וטועמה, והחגיגות של הסיום, זה היה סופי. אמיתי. רגע שלא אשכח בחיים, איך 5 שנים נגמרות להן.

• מנהלים ראשיים

הגול של קולאוטי ב 2-2 עד הגול של סהר.

הגול של שבחון ב 2-1.

הגול של מסיקה נגד הפינים בעונה של ליגת האלופות, והגול של דגו.

*הגול של דמיטרדזה מול בית"ר במשחק כלכך חסר חשיבות שהיה כלכך בא לי שננצח אותם שעשינו מהפך מ 1-0 ל 2-1 בחמש דקות האחרונות

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הרגע הזה שאשדוד צימקה ל 5-1 מול חיפה ובאותה דקה בערך אנחנו הבקענו ועלינו למקום הראשון

מדהים.

מי שלא ראה את הסרטון הזה - לא חווה צמרמורת אמיתית מימיו.

טוב, כולנו זוכרים את הגולים של נמני באליפות האחרונה או את הניצחונות המעטים שלנו בדרבים האחרונים. נראה לי שאפשר לפנות מקום לזיכרונות היותר מיוחדים שיש לנו ממשחקים.

לי קופצת לראש הדקה ה-70 (נדמה לי) מול הלסינקי במוקדמות ליגת האלופות. שחקן שלהם החטיא ממצב מצוין (אני זוכר קורה, אבל יכול להיות שאני טועה) שהיה יכול לסגור מעשית את הסיפור אחרי 0-0 בפינלנד. הקורה העירה את הקהל ואח"כ גם את לירן כהן שהעלה אותנו למפגש מול פאוק בדקה ה-85.

לא יודע אם זה הכי מרגש אבל הגול של קמאנאן ב2-1 על מכבי פ"ת ב2008 הוציא ממני כמות מטורפת של רגשות.

גם בגלל שזה השאיר אותנו בליגה וגם בגלל שזה אפשר לנמני להכנס למגרש בפעם האחרונה.

רגע עצוב אבל מרגש היה לפני כמה עונות ניראלי 2009,

בני יהודה הובילו עלינו 3-0 במחצית וצילמו איזה ילד מהיציע כולו בוכה דמעות.. ילד מרגש.

חח מחצית שנייה איכשהוא חזרנו למשחק וצילמו אותו בטירוף צועק: " יאאאאללההה יאאאלללההההה נו, נו..."

חחחח ילד מרגש,

לא מראים תילד :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

הרגע שאני בחיים לא אשכח ממכבי זה הגול של ברונו רייס בדרבי עם הברד ברמת גן.

את הניצחון 3-0 הזה שהייתי עם אבא שלי בשער 3 אני לא אשכח בחיים

המשחק הראשון שלי במגרש הכדורגל

שהייתי בן 6 אבא שלי הגיע הביתה מהעבודה ואמר לי שאני בא איתו ועם האחים שלי למשחק

עד אותו משחק הם היו הולכים רק אבא שלי והאחים שלי ולא היו לוקחים אותי בגלל שהייתי קטן

לא אשכח תדרך למשחק שלימדו אותי את כל השירים של מכבי

שהיינו ראשונים באיצטדיון(!)

לא היה כלב ביציע אפילו

ואני כמו מטומטם עודדתי למרות שלא היה אף אחד על המגרש ממכבי חחח

במחצית שהתפללתי שיהיה מה שצריך למרות שלא ידעתי כל כך מה צריך

אין דברים כאלה מקווה שהשנה זה ישוחזר

ללא צל של ספק,

הדרבי 0-2 תוך ארבע דקות.

את מה שהלך בשער 11 בדקות האלה ,באמת שלא ניתן לכתוב במילים.

חוויה של פעם בחיים וללא ספק דקות שלא אשכח אותן לעולם.

אחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מכבייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

האליפות בב"ש.

ראיתי אומנם מהבית אבל שברתי את השולחן עם הרגל בגול של ברומר.

באיצטדיון היו יותר מדי רגעים מרגשים.

מתלבט בין משחק האליפות ב-96, משחק האליפות ב-2003 והרגע שבו עלינו לליגת האלופות.