Jump to content

ספרים רבותיי

פישנזון המקורי

Recommended Posts

אז אחרי טריולוגיית סרטים.

אחרי נושא קומדיות.

אחרי שעוד מעט יפתחו פה כמה ילדונים נושא סרטי דרמה לזיונים ושירי ביצועים? ספרים רבותיי.

המלצות התקבלו בברכה, ואם למישהו בא לדרג? אש.

רק טרילוגיות, לא ספרים פסיכולוגיים ולא נעליים, לא מעניין אותי.

1) שיר של אש וקרח - היחיד בשבילי שעבר את שר הטבעות שקראתי גם באנגלית וגם בעברית פעמיים...לא ראיתי את הסדרה בכוונה.

2) שר הטבעות - מותר להסביר נכון?

3) המשחק של אנדר - והתודה לצברי ספר מדהים (כל הטרילוגיה) אין מילים לתאר כמה הספר הזה מדהים, וכמה הוא אקטואלי גם עשרים שנה אחרי שהוא נכתב. מומלץ בחום

4) הארי פוטר - פשוט ספרים מגניבים.

עוד דברים בסגנון יתקבלו בברכה.

טרילוגיית מילניום היא אולי הדבר הטוב ביותר שיצא על הדף כרצף ספרים, סטיג לארסון הוא המלך.

ונכון לעכשיו 2 הספרים של קרלוס רואיס סאפון צילה של הרוח ומשחקו של מלאך הם בהחלט נכנסים לקטגוריה של ספרים נהדרים שהם חובה

המשחק של אנדר וכל הסדרה ענקית.

משחקי הכס אני מסיים עכשיו את הספר החמישי באנגלית.

מחפש משהו להמשיך איתו - שמעתי דברים טובים על Wheel of Time

ליגל, קראתי את הראשון לא אהבתי לא נהניתי.

זה גם לא הסגנון שאני מחפש כרגע.

לגבי 2 הספרים האחרים אפשר קצת פרטים?

הבועט מבוסטון...פרטים על הספר? מה שמעת עליו?

נקרא "מחזור כישור הזמן" בעברית

wheel of time

יכול להיות שהתבלבלתי כי יש עוד סדרה שנקראת בעברית מחזור שער המוות של אלה שכתבו את רומח הדרקון.

מחזור שער המוות

ברומח הדרקון לא נגעתי עשור :)

הגיע הזמן לחזור שנית.

ונראה מעניין מה ששמת.

הייפרט איפה אתה? יש מבצעים? הנחות? משהו?

ברומח הדרקון לא נגעתי עשור :)

הגיע הזמן לחזור שנית.

ונראה מעניין מה ששמת.

הייפרט איפה אתה? יש מבצעים? הנחות? משהו?

נחתתי אתמול, כנס לאשכול של לואיסנה קודם כל תגיד אם אתה מזהה.

שנית כל נראה, התחלף מבצע, עובד רק שבוע הבא- אעדכן.

שמע אבי קודם כל תבדוק עם עצמך איפה טעית, ליסבת סאלנג'ר היא הדמות הגאונית ביותר שנכתבה (:

אבל נסלח לך.

בנוגע ל"צלה של הרוח" ו"משחקו של מלאך" אני חוששת שגם אלו לא יעניינו אותך .

מדובר ברומן, שזה משהו שגם אני בד"כ לא מתחברת אליו

מצד שני, כתוב בצורה סוחפת עלילה מפותלת אפלה ומעניינת והכל מתרחש בתיאורים של עיר שאני אוהבת מאד (ברצלונה)

בוא נגיד שהספר הזה תפס אותי לא מוכנה ומאז מילניום ואם יש גן עדן שום ספר לא גרם לי לעשות פאוזה לחיים ולהיות רק בתוך הספרובעלילה שלו

או מעבר לזה, לצטט ממנו כ"כ הרבה משפטים.

זה נגיד מוקדש לך:

"להאמין בנשים זה דבר אחד - דבר אחר הוא להאמין למה שהן אומרות"

http://www.text.org.il/index.php?book=0602046

אם תאהב את זה, אין ספק שתאהב גם את הספר השני (:

אגב, מוסיפה שהטרילוגיה של פרימו לוי שנפתחת ב"הזהו אדם" היא מדהימה אבל אני משוכנעת שזה בכלל מחוץ לכיוון שלך

ובשביל הילדות.. חסמבה :wubyellow3: וצמרמורת :wubyellow3:

כל המדע בדיוני זה ממש לא אני, התחום שלי הוא יותר שואה,מודיעין,ביוגרפיות,היסטוריה,צבא

זה טוב ויפה מר' ג'יבס - קליל ומצחיק בטרוף

אפס - ספר שיפתח קצת את הראש על הספרה 0 ודברים מעניינים שקורים איתה ובגללה.

אתה בטח מתלוצץ, מיסטר פיינמן - למי שיש טיפה יותר ראש, ספר סטירי של האיש אולי הכי חשוב בפרוייקט מנהטן ואחד האנשים הכי גאונים ב 100 השנים האחרונות.

מד"ב :

רוצח מלכותי (הטרילוגיה הראשונה) - רוב הוב, סדרת מד"ב עם הרבה פסיכולוגיה ורגשות. כל מי שאהב את המשחק של אנדר חייב לקרוא את הסדרה.

היפריון - אחת מסדרות המדע הבדיוני הטובות ביותר - מומלץ בחום. ( ארבע ספרים )

כישור הזמן - סידרה מד"ב ענקית ( 13-14 ספרים באנגלית בעיברית זה כפול ) . הכותב של הסדרה מת אבל יש כותב מחליף שעכשיו עובד על הספר האחרון.

חרב האמת : חוק הקוסמים הראשון ( האחרים פחות טובים אבל הראשון מצויין ולא חייבים להמשיך ).

שיר של אש וקרח - חרטה, הספרים הראשונים טובים, השניים האחרונים בינוני מינוס, וזהוא אין סוף לסדרה וכנראה לא יהיה בעתיד הנראה לעין.

רוג'ר ז'ילז'ני (כי מגיע לו פינה נפרדת במד"ב )

סופר מדע דימיוני שיוצר מציאות עשירה המון הומור וגם מכניס לספרים המון מידע מהעולם הרחב ( תרבויות, דתות וכד' )

* 9 נסיכים לאמבר : חובה ( לפחות את החמישה הראשונים )

* אדון האור

* שר השדים

( יש עוד אבל אלה האוהבים עלי )

תסיימו את אלה, אני אתן לך עוד רשימה :yellow_cool1:

כל ספרי עולם הדיסק - היסטרי

עולם הדיסק בהחלט נחמד, אבל טרי פראצ'ט יש טרילוגיה מקסימה של ספרים שנקראים בעברית: ננסי המשאית ננסי המכרות, ננסי הכנפיים. ובאנגלית: truckers, miners, wings

אז אחרי טריולוגיית סרטים.

אחרי נושא קומדיות.

אחרי שעוד מעט יפתחו פה כמה ילדונים נושא סרטי דרמה לזיונים ושירי ביצועים? ספרים רבותיי.

המלצות התקבלו בברכה, ואם למישהו בא לדרג? אש.

רק טרילוגיות, לא ספרים פסיכולוגיים ולא נעליים, לא מעניין אותי.

1) שיר של אש וקרח - היחיד בשבילי שעבר את שר הטבעות שקראתי גם באנגלית וגם בעברית פעמיים...לא ראיתי את הסדרה בכוונה.

2) שר הטבעות - מותר להסביר נכון?

3) המשחק של אנדר - והתודה לצברי ספר מדהים (כל הטרילוגיה) אין מילים לתאר כמה הספר הזה מדהים, וכמה הוא אקטואלי גם עשרים שנה אחרי שהוא נכתב. מומלץ בחום

4) הארי פוטר - פשוט ספרים מגניבים.

עוד דברים בסגנון יתקבלו בברכה.

לגבי שר הטבעות שאהבת, אני יכול להמליץ לך לקרוא את הספר "ההוביט" זה מספר את הסיפור לפני שכל הטרילוגיה החלה ובנוסף בדצמבר הקרוב יצא הסרט (ממה שקראתי באינטרנט עושה רושם סרט איכותי).

אגב, מוסיפה שהטרילוגיה של פרימו לוי שנפתחת ב"הזהו אדם" היא מדהימה אבל אני משוכנעת שזה בכלל מחוץ לכיוון שלך

עם פרימו לוי, אני ממליץ להתחיל עם הטבלה המחזורית. ספר קל יותר

לגבי מודיעין/הסטוריה צבאית ומה שהזכרת : חובה לקרוא את הצד השני של הגבעה. ( אחד הספרים החשובים ביותר על מלחמת העולם השנייה ועל מודיעין והסטוריה צבאית בפרט. )

ראיתי את הסדרה, וזה גרם לי לרצות לקרוא את הספרים.

העדפתי לקרוא באנגלית ולא בעברית מחשש שהתרגום יהרוס (כמו למשל high garden שהפך למעלה-מלך בסדרה או little finger שהפך לאצבעון), וגם לקנות את הספרים באנגלית זה הרבה יותר זול מאשר בעברית.

הזמנתי מאתר בחו"ל והגיע אחרי שבוע בערך. כרגע אני בלימודים לפסיכומטרי ככה שאני מנסה לפעמים לקרוא אבל אין הרבה זמן.. (למרות שזה דווקא יכול לעזור לקראת המבחן). אני נמצא באמצע הספר הראשון נכון לעכשיו.

ראיתי את הסדרה, וזה גרם לי לרצות לקרוא את הספרים.

העדפתי לקרוא באנגלית ולא בעברית מחשש שהתרגום יהרוס (כמו למשל high garden שהפך למעלה-מלך בסדרה או little finger שהפך לאצבעון), וגם לקנות את הספרים באנגלית זה הרבה יותר זול מאשר בעברית.

הזמנתי מאתר בחו"ל והגיע אחרי שבוע בערך. כרגע אני בלימודים לפסיכומטרי ככה שאני מנסה לפעמים לקרוא אבל אין הרבה זמן.. (למרות שזה דווקא יכול לעזור לקראת המבחן). אני נמצא באמצע הספר הראשון נכון לעכשיו.

מה גורם לכם לקרוא סדרה שאתם יודעים שאין ולא יהיה לה סוף ?