Jump to content

אלימות ביציעים

קמחי

Recommended Posts

נתחיל מתחילת המשחק-מכות ביציע 8 ו-7 בגלל מושבים(הסדרנים והמאבטחים החליטו שהם לא צד בנושא ונתנו לאנשים לעשות תחרות היאבקות על כיסאות).

מכות לפני המחצית ביציע 11.

מכות ביציע 8 במחצית השנייה בין קצין משטרה, סדרן ו-2 אוהדים שהורחקו מהיציע.

ויכוחים ודחיפות 10 דקות לסיום בין 2 סדרנים לאבא לילד.

התעללות משטרתית בסיום המשחק מול היציאה מיציע 11 בין 2 קציני משטרה לאוהד צעיר.

אמנם זה jלא הכי חדש לצערנו, אבל היום זה כבר עבר כל גבול.

תשמרו את האגרסיות לשק אגרוף, בבקשה.

לא רוצה להגיע לימים שאבא שלי בתור ילד קטן מנע ממני ללכת למשחקי דרבי, ואני בטוח לא רוצה למנוע מאחי הקטן בן ה-17 להגיע למשחקים.

בבקשה, מכולם.

אני משתדל לא לכתוב את הדעות שלי לגבי האלימות בשער 11 מסיבות כאלו ואחרות.

אבל הפעם, ובעיקר בגלל שאין לי מושג מה היה ועוד לא טרחתי לברר, אני חייב להגיד את זה.

אין מצב, לא מוכן להאמין שהיה מכות ב11.

אפילו שראיתי מרחוק בלאגן, לא מוכן להאמין לזה.

יש היום חור עצום בין היציעים, אולי אפילו.. יותר חור מיציעים.

ולמעלה 4 שורות, שאסור להיות בהם ויש בהם שומרים וסדרנים (כשעמדתי שם לשניה להביא משהו למישהו בצד השני כל הסדרנים קפצו עלי שאני אזוז משם כאילו יש חפץ חשוד)

איך זה יכול להיות שמישהו מהצד השני עובר לצד שלנו ומתחיל לריב עם אנשים?!

איפה ההנהלה?! איפה המשטרה?! איפה הסדרנים?!

כוסעמק, תחשבו איזה דרך הוא היה צריך לעשות וכמה מאמץ בשביל לריב/לעשות בלאגן. איך זה יכול להיות שלא עוצרים אותו בדרך?

זה אנשים מוכרים, שיודעים בשביל מה הם באים. איפה משולם? איפה שרון? איפה המשטרה? מזה החרא הזה?!

מקווה מאוד שעד משחק בית הבא יהיה ברור, לכל צד יש את הצד שלו.

מי שעובר צד (בטח בכוונות כאלו) פשוט מוצא את עצמו בחוץ, בלי יותר מדי זיוני שכל.

לא היה שום מכות ב11. היה קצת דיבורים וחרטות אבל משולם ושלומי הרגיעו את העניינים.

לגבי המכות בשאר היציעים, ברוך הבא למדינת ישראל אח שלי. נדקרים פה בגלל חניה, אז מה זה מכות על כיסא בשער 8..

זה הדור שגדל לנו במדינה.

רק אם יתחילו לזרוק מהמגרשים כל מי שהולך מכות אולי נצמצם אתה המכות.

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. (אולי אגרופים ב11)

לא היה שום מכות ב11. היה קצת דיבורים וחרטות אבל משולם ושלומי הרגיעו את העניינים.

לגבי המכות בשאר היציעים, ברוך הבא למדינת ישראל אח שלי. נדקרים פה בגלל חניה, אז מה זה מכות על כיסא בשער 8..

אין לי שום דרך לקבל את התגובה שלך, בתור מאבטח בעצמי(קצת יותר ממאבטח באיצטדיון).

יש מאבטחים, יש סדרנים. יש אפס הרתעה מולם וגם אפס ביצוע. שיפסיקו להסתחבק ולהיות נחמדים ושיבצעו את העבודה. לא עושים? שלא יעבדו.

הייתי מעלה את הסרטון של המכות מ-11 מהפלאפון של אחי הקטן אם היה לי את המרץ והרצון, אבל השעה קצת מונעת ממני לבצע תהליכים מסובכים.

אם מסוגלים לקבל את אפס הסובלנות של הבקרה והאבטחה עד רמת הטרופית(!) שיהיה אפס סובלנות כלפי ביטויים של אלימות, ובין השאר-גם גזענות.

לא יודע לגבי המאבטחים, אבל אתה באת פה בבקשות לקהל, לא למאבטחים. אז עניתי לגבי הקהל, ולא לגבי המאבטחים.

ותעלה מחר את הסרטון מהפלאפון, ממש מעניין אותי לראות איזה מכות אתה ראית שאני לא ראיתי.

זה פשוט הזוי שסדרנים צריכים לחסום משהו כמו 75 מושבים, ועוד מקומות נורמליים בעמידה כדי למנוע מכות.

אנשים פשוט נדחסו על המדרגות מהצדדים של החור הזה.

אני מתערב איתכם שהאנשים האלה שהולכים מכות לא נמצאים פה.. הם סתם ערסים שבאים למשחק להתנגח עם אנשים ולא באמת לראות את המשחק ולעודד.. סתם יצורים מגעילים מי צריך כאלה בכלל

זה אנשים מוכרים, שיודעים בשביל מה הם באים. איפה משולם? איפה שרון? איפה המשטרה? מזה החרא הזה?!

שרון למי שלא יודע הוא קצין המודיעין של מרחב יפתח.

העובדה שקצין המודיעין מעורב אומרת שלקצין המודיעין יש אינטרס כי זה בכלל לא תפקיד של קצין מודיעין ובטח לא כשמזמן אין אבוקות. קצין המודיעין מעולם לא היה מעורב בכניסה מוקדמת עד שפתאום נהיה לו אינטרס. (נחש מה האינטרס של קצין המודיעין )

קצין המודיעין הוא הגב של כמה מהיותר אלימים ביציע.

תעשה חשבון לבד למה קצין המודיעין דואג לאנשים כאלה.

רק בשבוע שעבר שרון (קצין המודיעין ) אישית הלך ושחרר אדם שהיה מעורב במכות ביציע וששרון יודע שאותו אדם היה גם מעורב במקרים נוספים הקשורים לאלימות ואיומים.

אותי הכי מסקרן איך משער אחד, אתה יודע מה קרה בעוד שלושה שערים?

בכל אופן גם אני לא ראיתי מכות ב 11. התגוששות כן, מכות ממש לא.

נמאס מהאלימות במדינה, נמאס מהאלימות במגרשים (ביציע ועל הדשא). ואני מסכים עם פותח הנושא שזו בעיית מאבטחים (אתמול באיזור הסטרילי עמדו גורילות, ורק כאלה צריך להביא).

מה שכן, אם מכבי מקצים מקום לאיזור סטרילי, המינימום זה להוריד ת המנויים האלה מהמכסה, כי מה שהלך אתמול בשער 11 לא היה אמיתי. אנשים עמדו אחד על השני, בטח באיזור המסומן.

ואללה מה שהולך בבלומפילד זה כבר פסיכי לגמרי

בכל שער יש מכות

בשביל מה כוס אמק?!? בשביל מה?!?

וסתם הרגשה פנימית שלי: המשטרה מנסה להצדיק את הקיום שלה ביציעים ומתנהגת באוזלת יד בכל הנוגע לאלימות במגרשים. ובנוסף גם הממונים על הביטחון במכבי שמים זין על הקטע הזה, מאינטרסים אישיים כמובן, וזה יוצר כאוס באצטדיון. חבל, חבל ועוד פעם חבל. כדאי להנהלה להתעורר ומהר כי מי שמנהל את כל עניין הביטחון בבלומפילד עושה למועדון שלנו נזק עצום.

וכן, גם בשער 13 היה מכות.

ובנוסף גם הממונים על הביטחון במכבי שמים זין על הקטע הזה, מאינטרסים אישיים כמובן, וזה יוצר כאוס באצטדיון. חבל, חבל ועוד פעם חבל. כדאי להנהלה להתעורר ומהר כי מי שמנהל את כל עניין הביטחון בבלומפילד עושה למועדון שלנו נזק עצום.

וכן, גם בשער 13 היה מכות.

גם ההנהלה, לצערי.

בקצב הזה לצערי זה עלול להגמר ברע. אח"כ התביעות נגד מכבי יהיו במיליונים לרבות אחריות אישית ופלילית להנהלת הקבוצה ומי שמעורב בנושא.

מרוב שזה נהיה באופן קבוע כל עניין הבלאגן ביציעים

אני מרגיש שעשיתי מנוי במחיר מבצע שלם על מנוי אחד קבל שני מופעים.

אלוהים יודע מה הפתרון. וגם האחראים למצב. הבעיה שהפתרון הזה אולי ישקיט את

היציע, אבל לא שווה את הבלאגן שיעשה בחוץ.

לכל האנשים שבנושא על הקמע טענו שהפתרון זה ללכת למשטרה,

שרון למי שלא יודע הוא קצין המודיעין של מרחב יפתח.

העובדה שקצין המודיעין מעורב אומרת שלקצין המודיעין יש אינטרס כי זה בכלל לא תפקיד של קצין מודיעין ובטח לא כשמזמן אין אבוקות. קצין המודיעין מעולם לא היה מעורב בכניסה מוקדמת עד שפתאום נהיה לו אינטרס. (נחש מה האינטרס של קצין המודיעין )

קצין המודיעין הוא הגב של כמה מהיותר אלימים ביציע.

תעשה חשבון לבד למה קצין המודיעין דואג לאנשים כאלה.

רק בשבוע שעבר שרון (קצין המודיעין ) אישית הלך ושחרר אדם שהיה מעורב במכות ביציע וששרון יודע שאותו אדם היה גם מעורב במקרים נוספים הקשורים לאלימות ואיומים.

יש פה אנשים שחיים בסרט תמים.

האשמה הבלעדית פה זה אך ורק ההנהלה שיודעת הכל ותומכת בעקיפין בדבר הזה.

אותי הכי מסקרן איך משער אחד, אתה יודע מה קרה בעוד שלושה שערים?

בכל אופן גם אני לא ראיתי מכות ב 11. התגוששות כן, מכות ממש לא.

נמאס מהאלימות במדינה, נמאס מהאלימות במגרשים (ביציע ועל הדשא). ואני מסכים עם פותח הנושא שזו בעיית מאבטחים (אתמול באיזור הסטרילי עמדו גורילות, ורק כאלה צריך להביא).

מה שכן, אם מכבי מקצים מקום לאיזור סטרילי, המינימום זה להוריד ת המנויים האלה מהמכסה, כי מה שהלך אתמול בשער 11 לא היה אמיתי. אנשים עמדו אחד על השני, בטח באיזור המסומן.

אני ישבתי ב-8, 2 חברים ישבו ב-7 ואחי הקטן ישב עם חברים שלו ב-11. דרך אגב, ממש לא היה קשה לראות את הבלאגן ב-11.

ראו שהם מחפשים אתמול, זה לא יאמן, באים לראות את הקבוצה שאנחנו אוהבים וצריכים לראות אנשים מגעילים כאלה שהמקום המתאים להם זה ביציע המזרחי של ביתר

לכל האנשים שבנושא על הקמע טענו שהפתרון זה ללכת למשטרה,

יש פה אנשים שחיים בסרט תמים.

האשמה הבלעדית פה זה אך ורק ההנהלה שיודעת הכל ותומכת בעקיפין בדבר הזה.

בימי נמני הייתי מקבל.. אבל היום? אנגלידיס תומך בזה?

בימי נמני הייתי מקבל.. אבל היום? אנגלידיס תומך בזה?

אנגלידיס לא תומך בזה ישירות.

כל מי שנותן לאנשים האלה תמיכה, כאילו היו אוהדים לגטימים שזכאים להטבות, תומך בדבר הזה בעקיפין.

בעולם נורמלי מכבי היתה מבהירה שמי שהורס את היציע באלימות - נחתכות לו כל ההטבות שהוא מקבל מהקבוצה.