Jump to content

וינסנט אניימה [אחרי מחזור ראשון]

itanar

Recommended Posts

סתכל שוב בדקה השמינית במשקוף של חן עזרא בש.ח הראשון.

נוגע ומעיף למשקוף או שאני מדמיין?

חשבתי לתומי שרק אני ראיתי את זה.

http://www.youtube.com/channel/SWnu1TBlNgU_k

ככה זה מרגיש.

מבחינה מקצועית, הוא פשוט עוד שחקן. כמה פעמים שחקני ההגנה מסרו לו כחלק מהמשחק? יש לו 2 רגליים, ואני בטוח שהוא יכול לפתוח כשחקן שדה בלא מעט קבוצות בליגת העל. רכש אדיר. לא איכפת לי מהפועל ומעולם לא היה איכפת לי, הוא מקצוען, הוא בא לתת את מה שהוא יודע- ומה זה שצריך לדרוש ממנו. לא רוצה שינשק את הסמל, לא רוצה שיעשה אולה אחרי המשחק, לא רוצה שייקח דגל צהוב וירוץ איתו לשער 5 (למרות שיכול להיות אדיר). רק שיביא נק' כמו שהוא יודע.

רק לא הבנתי מה זה היה העידוד הלא קשור הזה בשבילו בדקות הסיום...

כן, ממש לא הגיוני לנסות לחבר שוער חדש לקבוצה החדשה שלו ולקהל. מי המטומטם שחשב על רעיון כזה?! ועוד אחרי משחק טוב שלו?!

כן, ממש לא הגיוני לנסות לחבר שוער חדש לקבוצה החדשה שלו ולקהל. מי המטומטם שחשב על רעיון כזה?! ועוד אחרי משחק טוב שלו?!

אני לא מבין את אלה ששומרים לו טינה כי הוא שיחק בהפועל. הוא שחקן שלנו, לובש חולצה עם סמל של מכבי, וצריך לקבל עידוד.

אני דווקא מבסוט על כך, ואני יודע שזה אומר שהוא מקצוען. בנוסף לכך, תחשבו מה אוהדי הפועל מרגישים כשהם רואים את אניימה עושה או-לה עם הקהל שלנו..

394174_435861879785187_265187810_n.jpg

גבר אני לא יודע איפה אתה היית בדרביים שבכיתי בגללו וחפרו פה על הרבה על הנושא אבל יש אנשים שיותר קשה ומוזר להם לראות את אניימה שוער שלנו ובמיוחד כבר לעודד ולרדת לו אחרי משחקים טובים. מבחינתי בנתיים הוא רובוט שעומד בשער ושרק יעצור ויהיה טוב, מי שרוצה לעודד אותו וחושב שזה מה שיחבר אותו לקבוצה אז לבריאות רק לא חושב שזה קשור לשוער ברמה גבוהה (הכי גבוהה שהיתה פה ביחד עם שורה) כמו שלו.

אניימה מעולם לא היה באמת מזוהה עם הפועל, על אף השנים הטובות. הוא שכיר חרב, שיחק בבני יהודה, הפועל ועכשיו הוא בהשאלה למכבי מקבוצה זרה בכלל.

אנשים עושים מזה יותר ממה שזה באמת.

אני בקטע הזה ממש לא אכפת לי שהוא שיחק בהפועל, ההפך מה שגורם להם לעוגמת נפש עושה לי טוב בלב, יש מספר שחקנים מועט מאוד שלא הייתי רוצה במכבי אבוטבול וטועמה חוץ מהם נדמה לי שאין לי שום בעיה ואני מעודד ויעודד בכיף. אניימה מבחינתי שחקן מכבי, לא מעניין אותי איפה הוא שיחק לפני.

שחקנים עוברים ממילאן ליובה, ממילאן לאינטר והפוך ואתם מתעסקים עם אניימה הוא הפועל בנשמה?

הוא שחקן שישחק בכל מקום שישלמו לו את מה שהוא רוצה. אז צאו מהסרט, הוא שחקן מכבי ובזה צריך להסתיים הסיפור

אני היחיד שקצת מפחד עדיין?

הוא לא היה רע, אבל רואים שהוא עוד צריך קצת להסיר חלודה.

אין לי ספק לגבי היכולת שלו, התלהבתי כשהבאנו אותו, ושמחתי לראות את ההצלות שלו אתמול בחצי כח, אחרי ששרקו לנבדלים וחיפה המשיכו לשחק. אבל מניח שחסר עדיין עוד כמה משחקים והצלות כדי שאהיה בטוח ב-100%.

אין לי ספק לגבי היכולת שלו, התלהבתי כשהבאנו אותו, ושמחתי לראות את ההצלות שלו אתמול בחצי כח, אחרי ששרקו לנבדלים וחיפה המשיכו לשחק. אבל מניח שחסר עדיין עוד כמה משחקים והצלות כדי שאהיה בטוח ב-100%.

אז הוא יסיר מה אתה דואג?

אניימה מעולם לא היה באמת מזוהה עם הפועל, על אף השנים הטובות. הוא שכיר חרב, שיחק בבני יהודה, הפועל ועכשיו הוא בהשאלה למכבי מקבוצה זרה בכלל.

אנשים עושים מזה יותר ממה שזה באמת.

תקשיבו לפיגו, הוא מבין בזה :thumbs:

הייתה לו יציאה אחת קטסטרופלית בנגיחה של גולסה

צריך לקוות שהוא יסיר את החלודה במהירות, ויציג את היכולת האמיתית שלו

איך אין בקליפ את הקטע שהוא מרים את אלון מזרחי מהחולצה?:)

קודם כל יש מצב שזה היה סהר מזרחי.

http://www.youtube.com/watch?v=i1lYqxQjrZk&noredirect=1

אבל עזוב אותך שטויות, קח את התקציר הזה, מזרחי אכל גרבר ושאר מזון מרוסק לתינוקות (אמיתי) במשך כמה חודשים טובים. אובארוב שבר לו את הלסת, זה הרבה יותר גרוע מלהרים מהחולצה :)

* בסוף התקציר יש תיעוד של מצב הפציעה עם הרופאים.

מאיר איינשטין: "לא ניתן לראיין את אלון מזרחי כמובן בשל פציעתו" :yellow_cool1:

קודם כל יש מצב שזה היה סהר מזרחי.

אני בטוח ב-99% שזה היה אלון. עונת 96/7. אם אני זוכר נכון המשחק נגמר 1:1, ושבוע אחרי היה דרבי עם אלן משרקי. מישהו יכול לאמת?

נ.ב זה לא שהלסת שלו לא מרגשת, כן? :whistling:

תגידו מה עם החוזה של הבחור,הבנתי שהוא בא בהשאלה לשנה אחת

השאלה האם למכבי יש איזשוהי אופציה או אוטמטית הוא חוזר לליל

במצב כזה עם יתן עונה גדולה בשנה הבאה כל קבוצה כולל בארץ תוכל להתחרות עליו

מקווה שלא עשו איתו טעיות שעשו עם שחקנים אחרים בעבר מבחינת חוזה

תגידו מה עם החוזה של הבחור,הבנתי שהוא בא בהשאלה לשנה אחת

השאלה האם למכבי יש איזשוהי אופציה או אוטמטית הוא חוזר לליל

במצב כזה עם יתן עונה גדולה בשנה הבאה כל קבוצה כולל בארץ תוכל להתחרות עליו

מקווה שלא עשו איתו טעיות שעשו עם שחקנים אחרים בעבר מבחינת חוזה

כמו שהתחרו עליו השנה? למה מי בדיוק תשלם עליו 300 אלף דולר לעונה?

או אולי קבוצות בחו"ל? הרי אם הוא לא עשה מעבר רציני אחרי טורנירים קודמים של אליפות אפריקה, ואחרי מונדיאל גדול שלו, אז אין סיבה שדווקא השנה תבוא קבוצה שתקנה אותו מליל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.