Jump to content

וינסנט אניימה [אחרי מחזור ראשון]

itanar

Recommended Posts

אין ספק שהוא שוער מצוין, אבל משחק מאוד בינוני שלו. טעות גדולה שלו סביב הדקה ה-40 כמעט עלתה בשער נגיחה של חן עזרא, ומעבר לזה קבלת החלטות מעט מעצבנת בנוגע לבחירת המסירות (בייחוד המסירות הקצרות והנטייה למשולשים מיותרים ברחבה). עם זאת, אני מאמין שהסעיף הראשון מקורו בחלודה (וגם, בכל זאת, באנושיות) והסעיף השני ייעלם ככל שהוא ייכנס לאימונים - ונראה את השוער הנהדר שכל כך סבלנו ממנו.

תחזור בך ומהר

לא יודע אם ראית את שורה או לא, אבל לקחת בפער בתחרות על המשפט הכי מטומטם בזמן האחרון

מתחרה חזק עם דניאל פרי (אבי נמני ** ****)

נתן משחק טוב והוא באופן כללי שוער גדול, אבל דריקס, אני מקווה שלא נחנקת מהשפריץ זרע הזה בזמן שמצצת לאניימה...

נו באמת? יותר גדול משורה?

אניימה זה שוער שמביא לך אליפות.. פשוט ככה.

הוא שוער + בלם + קשר אחורי + בועט פנדלים.

מדהים!

לשלם לליל כמה שהיא רוצה כדי שישאר במכבי כל החיים.

השוער הכי גדול שהיה כאן (אוברוב, אני מצטער :wubyellow3: ).

תדע לך שאם היית כותב 1+1=3 עדיין היו צוחקים עליך פחות...

מילה אחת-ביטחון. וכולם מרגישים את זה-זה לא היכולת הגדולה או החוכמה(אם בתנועה על קו השער לקראת בעיטה ואם זה ביכולת המסירה) אלא החוצפה והאומץ שיש לו כשוער. מהמסירות הקטנות(שאני לא זוכר-ואם מישהו כן, אני אשמח שיעיר, שהוא איבד כדור כזה שגרם לשער מנגד) ועד המילים הטובות וחצי החיבוק שהוא נותן לשחקני ההגנה גם אחרי טעויות שלהם.

אין דבר יותר חשוב להגנה ולקישור מאשר שוער שהם בוטחים בו-ומנגד, שמראה שהוא בוטח בהם.

ודריקס-אם אתה רציני לגבי מה שאמרת, אני מתנדב לקנות לך מארז נוסטלגיה של מכבי.

מילה אחת-ביטחון. וכולם מרגישים את זה-זה לא היכולת הגדולה או החוכמה(אם בתנועה על קו השער לקראת בעיטה ואם זה ביכולת המסירה) אלא החוצפה והאומץ שיש לו כשוער. מהמסירות הקטנות(שאני לא זוכר-ואם מישהו כן, אני אשמח שיעיר, שהוא איבד כדור כזה שגרם לשער מנגד) ועד המילים הטובות וחצי החיבוק שהוא נותן לשחקני ההגנה גם אחרי טעויות שלהם.

אין דבר יותר חשוב להגנה ולקישור מאשר שוער שהם בוטחים בו-ומנגד, שמראה שהוא בוטח בהם.

ודריקס-אם אתה רציני לגבי מה שאמרת, אני מתנדב לקנות לך מארז נוסטלגיה של מכבי.

יותר מזה,

מפחדים ממנו. 5-6 מצבים של אחד על אחד (בנבדל) כולם בעטו עליו.

זה לא שהוא הציל כמו אל, פשוט בעטו רע. מפחד.

תראו לי איך הקבוצה יוצאת לנבדל ואגיד לכם איך היא מאומנת.

אם מה שראינו היום זה לא 'פוקס' מקרי, ויש לי כל סיבה להאמין שכשעובדים עם תשעה מאמנים אז זה לא מקרי, אז אנחנו מראים סימנים של קבוצה מאוד מאומנת.

בלי קשר שיציאה לנבדל תמיד תביך אותך לפעמים (ואין הגנה, תהיה הטובה ביותר, שזה לא קורה לה) זה מאפשר לך לשחק גבוהה ללחוץ ולחלץ כדורים רחוק מהאיזור המסוכן. (ראינו שהשש עשרה היה ממש 'קו אחרון' בהגנה של מכבי - אף אחד לא עומד יותר עמוק. כל פעם שחיפה לא בעטו הם נכנסו לנבדל, וזה מאוד מקשה על קבוצות - לתת תוך כדי לחץ מסירה טובה על שטח מאוד קטן בין שחקני ההגנה וגם בטיימינג מושלם, זה משהו שבאמת מעט מאוד קבוצות יודעות לעשות ממש טוב - ולמזלנו אף אחת מהן לא משחקת בליגה שלנו :yellow_cool1: )

ברור שנאכל גולים מהנבדל הזה - אבל בסוף זה אחוזים.

כי צריך גם לקחת בשחבון את כל המצבים שנמנעים בזה שההגנה משחקת גבוהה (תחשבו איך היה נראה המשחק אם שלושה שחקנים של חיפה היו יכולים להכנס לרחבה בכל רגע נתון, ולחכות לכדור שיפול להם - מתוך חמש עשרה כדורים ברחבה מספיק שחמש כאלה היו נופלים על רגל ירוקה ואכלנו אותה)

אניימה - תאכלס זה הכל בראש. קשה להסביר את זה במילים. השחקנים רגועים יותר, הקהל רגוע יותר, זה משהו שהנוכחות/אישיות/השם שיצא לו בארץ משדר. זה כבר הרבה מעבר ליכולת שלו כשוער (הוא הפך בראש של השחקנים ל'אניימה' ולא עוד שוער) ואתה רואה איך זה משדר לשני הכיוונים. זה בכלל לא משנה באיזה כושר הוא - מה שמשנה זה איך שזוכרים אותו פה. (אגב זה גם משדר אליו - ראש לשועלים מקבל יותר בטחון מאשר זנב לאריות - אתה רואה שהוא מרגיש מאוד רגוע ונינוח בליגה שלנו, כי הוא יודע שהוא הכי טוב פה. ובסוף זה מחלחל גם אליו (ונותן לו את הביטחון שלא אמור להיות לשוער שלא שיחק שנה) וגם לשחקנים מסביבו

וזה ממש לא במשחק גדול שלו, כי לא נדרש ממנו משחק גדול (שגם על זה מגיעה מילה טובה להגנה המושמצת של מכבי)

אניימה זה שוער שמביא לך אליפות.. פשוט ככה.

הוא שוער + בלם + קשר אחורי + בועט פנדלים.

מדהים!

לשלם לליל כמה שהיא רוצה כדי שישאר במכבי כל החיים.

השוער הכי גדול שהיה כאן (אוברוב, אני מצטער :wubyellow3: ).

חבר,

בהתקפה מתפרצת מול אובארוב, החלוץ מהפחד היה מחכה להגנה.

עזוב אותך שטויות.

שוער ענק איזה כיף שהביאו אותו לעומת כל הפחים שהיה לנו בשנים האחרונות בכל מקרה להגיד שהוא יותר גדול מאובארוב ? מי שחושב ככה צריך לאשפז אותו, לאובארוב היו מפחדים להיכנס לרחבה הוא לא היה מזנק בכלל הוא היה קוטף תכדורים לא סתם שעשו משאל בין כל השוערים בישראל בכל הזמנים הרוב הסכימו שאובארוב הכי טוב שהיה פה.

ובכל זאת אניימה :wubyellow3:

ששששש תנוחו.

אין לא היה ולא יהיה שוער שיכול לצחצח לשורה את הנעליים או לשים לו כפפות על הידיים.

אחרי זה כל השאר.

ששששש תנוחו.

אין לא היה ולא יהיה שוער שיכול לצחצח לשורה את הנעליים או לשים לו כפפות על הידיים.

אחרי זה כל השאר.

תודה רבה, סתמו כבר את הפה ותנקו את הלבן מהפרצוץ, לפעמים זה ממש מגעיל איך אנשים פה סוגדים לבנאדם אחרי משחק אחד,

שוער גדול החתמה טובה מאוד זה ברור, אבל טיפה כבוד לעצמכם, אני מתערב שאת ההורים שלכם לא הערכתם בחיים כמו שהערכתם את אניימה היום.

ההשוואה לשורה פשוט מבישה, כנראה שמי שפה לא ממש חי בזמנים ההם אם הוא מדבר ככה...

אחלה שוער, עושה אותי טיפל'ה יותר רגוע, אבל אתמול הוא באמת לא עמד במבחנים גדולים מדי.

סתכל שוב בדקה השמינית במשקוף של חן עזרא בש.ח הראשון.

נוגע ומעיף למשקוף או שאני מדמיין?

שטראובר היה צועק ומקלל אותם ומוריד להם תאמאמא של הביטחון, חיימוב היה למלמ(עם כל האהבה אליו), אניימה הוא אחד שמשרה ביטחון על ההגנה. יודעים שיש מי שיחפה עליהם.

הוא שוער גדול. אחת הסיבות לכך היא העובדה שהוא משחק ללא אמוציות, הוא בא לעשות את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר וללכת. שכיר חרב קלאסי.

אחרי 15 שנה סופסוף יש שוער בשער.

סתכל שוב בדקה השמינית במשקוף של חן עזרא בש.ח הראשון.

נוגע ומעיף למשקוף או שאני מדמיין?

נוגע.

אותי הדהימו כל העצירות שלו באחד על אחדים כששרקו לחיפה אופסייד.

שדרוג עצום לעומת חיימוב אבל הוא עוד קצת חלוד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.