Jump to content

תסריט הפוך ממה שאנחנו מתכננים

melody

Recommended Posts

כולנו רוצים לנצח היום וזה נכון שיש משמעות אדירה לניצחון כזה, במחזור הראשון בעידן ?גארסיות? בבלומפילד ועוד על חיפה.

אבל...

אסור לשכוח שחיפה קבוצה שנראית מצוין לפי משחקי ההכנה שלהם, יש להם מאמן טוב והקהל שלהם יודע לתת דחיפה טובה לשחקנים שלהם, ככה שאם להיות הגיוניים, בהתחשב שזהו משחק ראשון ולא באמת ראינו את שתי הקבוצות במבחן אמיתי, הסיכוי הוא 50-50 לצאת מפה עם 3 נק.

בנושא הזה חשוב לי להבהיר שגם אם נפסיד 3-0 צריך לקחת את ההפסד בפרופורציות הנכונות, זה מחזור ראשון של העונה והכל עוד יכול להשתנות במהלך העונה.

סה?כ נראה שעושים עבודה יפה במכבי מכל הבחינות, קלישאה ככל שזה נשמע- גם את רומא לא בנו ביום אחד. גם לא ביומיים.

אני חושב שסה?כ הקהל שלנו הוא קהל מצוין, בשבילי גם הכי טוב בארץ, אבל אם יש משהו שאנחנו נופלים בו זה הלחץ הבלתי נפסק על המערכת, השחקנים והמאמן מכל תוצאת תיקו/הפסד. זה מקרין ליציע ולתקשורת שעושה מזה בכלל מה שזה לא.

הלוואי ונדע לנשוך את השפתיים שצריך, לבלוע את הרוק המר ולנשום עמוק שצריך.

בעניין אחר, אתמול ישבתי באוטו וחשבתי קצת על מיץ גולדאהר. הבן אדם הגיע משום מקום ומשקיע כל כך הרבה בקבוצה. ההבדל שלו מארקדי זה שהוא לא רוצה להבחר לעיריית תל אביב (למרות שהוא עדיף על חולדאי :) ) והוא משקיע במותג כולו שקוראים לו מכבי תל אביב., מהלב.

היום במשחק, מגיעה לו הרבה אהבה. להחזיר לו קצת מההרבה שהוא נותן.

8 שעות *פרצוף משתגע* (ככה זה שזה מהאייפון) בהצלחה.

בעניין אחר, אתמול ישבתי באוטו וחשבתי קצת על מיץ גולדאהר. הבן אדם הגיע משום מקום ומשקיע כל כך הרבה בקבוצה. ההבדל שלו מארקדי זה שהוא לא רוצה להבחר לעיריית תל אביב (למרות שהוא עדיף על חולדאי :) ) והוא משקיע במותג כולו שקוראים לו מכבי תל אביב., מהלב.

מכל מה שכתבת , לקחתי את זה.... מיץ :wubyellow3:.

2jffyd.jpg

מכל המקומות שצריך לכתוב את זה, אני חושב שכאן משכנעים את המשוכנעים.

תנסה להשתיק את המטומטמים ביציע שצועקים כל מיני מחמאות לשחקנים, למאמנים וגם לבעלים אחרי פיגור 1:0 או אחרי כמה דקות לא טובות.

אני חופר על זה כבר כמה חודשים, מיץ' חייב לקבל היום עידוד מטורף לא בכל יום בא לפה מישהו ובאמת עושה דברים מכל הלב בלי אינטרסים, מקווה שהיום הקהל של מכבי יחזיר לו קצת ויודה לו על הכל.

אתה לא רוצה להחליף תשם משתמש הזה ?

אני חופר על זה כבר כמה חודשים, מיץ' חייב לקבל היום עידוד מטורף לא בכל יום בא לפה מישהו ובאמת עושה דברים מכל הלב בלי אינטרסים, מקווה שהיום הקהל של מכבי יחזיר לו קצת ויודה לו על הכל.

אתה לא רוצה להחליף תשם משתמש הזה ?

רוצה. לא מצאתי באפשרויות דרך שנותנת לי להחליף.

תירגעו .

אני תמיד בא אופטימי לקראת חיפה

אבל די נמאס לי כבר, אני בא בלי ציפיות, כי בשנים האחרונות אנחנו מפסידים לחיפה בלי סוף .

אם נפסיד, אני לא יהיה מופתע, אבל אם ננצח זה ייתן לי כל כך הרבה אושר ואופטימיות להמשך העונה

עוד דבר, אם אנחנו נותנים משחק טוב ומנצחים, בבקשה לא לפתוח כאן נושאים מביכים שהולכים לקחת אליפות (ראו ערך הניצחון בבית על פאו) .

תירגעו .

אני תמיד בא אופטימי לקראת חיפה

אבל די נמאס לי כבר, אני בא בלי ציפיות, כי בשנים האחרונות אנחנו מפסידים לחיפה בלי סוף .

אם נפסיד, אני לא יהיה מופתע, אבל אם ננצח זה ייתן לי כל כך הרבה אושר ואופטימיות להמשך העונה

עוד דבר, אם אנחנו נותנים משחק טוב ומנצחים, בבקשה לא לפתוח כאן נושאים מביכים שהולכים לקחת אליפות (ראו ערך הניצחון בבית על פאו) .

כמו שלא צריך לשרוף פחים בקריית שלום במידה ונפסיד, גם לא צריך לצאת מגדרנו אם ננצח. מדובר במחזור הראשון של העונה!

כמו שלא צריך לשרוף פחים בקריית שלום במידה ונפסיד, גם לא צריך לצאת מגדרנו אם ננצח. מדובר במחזור הראשון של העונה!

זה בדיוק מה שכתבתי שורה מתחת לשורה שהדגשת :thumbs:

זה בדיוק מה שכתבתי שורה מתחת לשורה שהדגשת :thumbs:

כן שמתי לב לזה אחר כך, אבל החלטתי לכתוב בכל זאת את ההודעה, כדי להראות שיש עוד אנשים שפויים כאן שמבינים שלא חורצים גורלות במחזור הראשון (וגם לא בעשירי לצורך העניין)

בנושא הזה חשוב לי להבהיר שגם אם נפסיד 3-0 צריך לקחת את ההפסד בפרופורציות הנכונות, זה מחזור ראשון של העונה והכל עוד יכול להשתנות במהלך העונה.

אני מסכים איתם. אבל כמו שאמרו פה לך תגיד את זה לאותם טמבלים שבכל שנה (זה פשוט אותם אנשים) רק מחכים לשבר הראשון כדי להוציא את התסכול שלהם מעונות קודמות ומתחילים לקלל. אתה יכול לחשוב ולהרגיש מה שאתה רוצה. אם חלילה זה ייגמר ככה ברור לי טוב מאוד מה ילך בבלומפילד למרות הקריאה המרגשת שלך. זה מכבי ת"א - לחץ תמידי.

באמת שלא אכפת לי מה יעשו האוהדים אם נפסיד לחיפה .

מעניין אותי מה גולדהאר יעשה ברגע שיגיע המשבר ולא ננצח 3-4 משחקים,

אם הוא ייכנע ללחץ האוהדים, או ייתן גיבוי לקרויף ואוסקר וייתן להם להמשיך מה שהתחילו

פיטורי מאמנים העונה לא ייתן כלום . לא רואה מאמן יותר טוב מאוסקר שיבוא ויוביל אותנו למשהו יותר טוב .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.