Jump to content

המשחק המרכזי של הכדוריד - בחמישי בערב

מנג'ר יונייטד

Recommended Posts

http://www.handballi...ews.asp?id=2699

המשחק המרכזי בכל מחזור בליגת ווינר יתקיים ביום חמישי, ויועבר בשעת פריים-טיים בערוץ הספורט (החל מ-19:30). יתר 5 משחקי המחזור יתקיימו למחרת, בשישי. רצועת השידור המסורתית (מהשעה 16:00) תישמר לכדוריד, ובה יועבר השידור החוזר של המשחק המרכזי. תקציר המשחק יוקרן במהדורת חדשות הספורט של חמישי בלילה.

הפיילוט הזה ייבדק לאורך הסיבוב הראשון בליגת ווינר, שתפתח ב-21 בספטמבר. למעשה משחק הפתיחה של העונה יתקיים יום לפני כן, ביום חמישי.

המטרה בניסיון שייבדק על פי נתוני הרייטינג, כמות הצופים ושביעות רצון הקבוצות והספונסרים במשחקים המרכזיים, היא לחשוף את הכדוריד בשעת שידור שבה קהלים רבים. כמו כן, במטרה לחשוף את הכדוריד בפני ציבור שלא נחשף אליו, כולל דתיים ומסורתיים ובאמצעות זו לקרבו למגרשים.

אשמח לשמוע את דעתכם על הפיילוט. עקרונית, זה יאפשר גם לדתיים ולאנשים שאמרו שקשה להם להגיע בימי שישי (תחבורה ציבורית). השעה נוחה יחסית כי ההתנגשות עם מכבי-סל מינימלית (המשחק המרכזי יסתיים לקראת 21:00, היורוליג מתחיל בערך באותה שעה ומניח שאפשר יהיה להתגמש).

אם זה לא יתנגש עם מכבי ביורוליג, זה נהדר!

אגב, מישהו יכול לפרט לי קצת על "סגל הזהב" בכדוריד? כל הזמן מדווחים על זה בתקשורת אבל לא הבנתי מה הפרויקט הזה.

צעד טוב מאוד למכבי כדוריד בנושא הקהל.

רוב הקהל שלנו שמגיע למשחקי הכדורעף-כדוריד, הם בני נוער שמגיעים בתחבורה ציבורית.

יום שישי זה לא יום נוח בשביל למשוך אנשים לענף שהם פחות מחוברים אליו. גם בגלל שאין תחבורה ציבורית וזה מצריך מהאוהד מאמץ גדול יותר להגיע וכמובן אנשים דתיים-מסורתיים.

ישתלב נהדר גם עם הכדורסל ואופציה להפוך את ימי החמישי האלה להפנינג.

19:30 כדוריד בהדר יוסף, ואחרי זה צפייה משותפת בכדורסל.

רעיון לא רע בכלל ממספר רב של סיבות.

אני שמח לראות שערוץ הספורט משתף פעולה עם איגוד הכדוריד

במטרה לשפר את כל מראה הכדוריד.

אגב, מישהו יכול לפרט לי קצת על "סגל הזהב" בכדוריד? כל הזמן מדווחים על זה בתקשורת אבל לא הבנתי מה הפרויקט הזה.

גיא אני שולח לך בפרטי על זה