Jump to content

- התרמות מחר בדרבי! -

Recommended Posts

אההההההההה רפי גינת? :flowers:

ואני לא אוהב את התגובות שלך היום ואתמול.

למה כי יש לי דעות שונות משלך? השחקן ה12 אני מעריך ומוקיר מאז ומתמיד הוא המייצג שלנו באוהדים ותמיד אלך אחריו אבל ראבק זה לא אומר שאסור להביע דיעות.... או שבשבילך אני זה רק "תתרום תכסף ואל תשאל ואל תביע סתום וזהו"?

למה כי יש לי דעות שונות משלך? השחקן ה12 אני מעריך ומוקיר מאז ומתמיד הוא המייצג שלנו באוהדים ותמיד אלך אחריו אבל ראבק זה לא אומר שאסור להביע דיעות.... או שבשבילך אני זה רק "תתרום תכסף ואל תשאל ואל תביע סתום וזהו"?

תראה, כל הדברים היפים והגדולים שראית זה השחקן ה-12. אני מאמין שכולנו רוצים לראות עוד מהדברים האלה ולכן אומרים לאנשים שרוצים לתרום לאיזה אנשים ללכת לתרום.

עכשיו אתה בלי קשר ב24 שעות האחרונות אוהב לבוא ולעקוץ את הארגון, רק אל תשכח באיזה פורום אתה נמצא. :king:

באמת אמיר אני שואל ברצינות מה הקשר פה לכסאח?

כרגע המצב הוא שיש 2 ארגונים ביציע של מכבי.

לא משנה מלחמה/אהבה/שנאה/חיבה הדדית/מה שלא תרצה בין שני הארגונים,

זה הרבה יותר מלגיטימי שבפורום השחקן ה12 יבקשו שיתרמו לשחקן ה12 ולא לארגון אחר שלו את המתרימים שלו ואת התפאורות שלו.

הנושא הוא נושא על התרמות בדרבי טוטו,כל שאר התגובות הלא קשורות נמחקו.

בכל מקרה מאחר והמשחק עבר וההתרמות נעשו ,הנושא ננעל,תודה לכל מי שתרם ושם מכספו,אתם גדולים :thumbs:

למשתמש אמיר, אני מציע פשוט שתעבור על פינת התפאורות שלנו באתר http://www.12p.co.il/%D7%AA%D7%A4%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA , תנסה לשחזר אילו תפאורות היו

במהלך השנים או במהלך השנה אחרונה ותבין לבד למה הכוונה.

בהצלחה :flowers:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.