Jump to content

קיבלתי את הנתונים האישיים שלי

Recommended Posts

אז ככה יש לי פרופיל 97 עם כף רגל ישרה(פלטפוס) בדרגה קלה מאוד-זה אמור להפריע?

יש לי דפ"ר 60 שזה לא הכי גבוה בעולם - זה אמור להפריע לי אם אני הולך לקרבי, זאת אומרת האם יש יחידות חי"ר שאני לא אוכל להתקבל או שזה יפריע לי לצאת לקצונה?

קב"א 53- יפריע בקרבי?

היי,

ברגע שיש לך פרופיל 97 עם סעיף מינורי כזה זה לא יפריע ללכת לכל מקום קרבי, מלבד יחידות מיוחדות שלהן יש תנאים מיוחדים (למשל בשייטת אי אפשר ללכת עם משקפיים, למרות שזה פרופיל 97 עם סעיף). לא יודע לאיזה יחידה אם בכלל מפריע פלטפוס, אבל בעקרון לגדודים ולחלק מהסיירות בטוח שאין לך בעיה ללכת.

קב"א 52 ומעלה הוא קב"א לקצונה, כך שאם יש לך 53 אז אתה בהחלט תוכל לצאת לקצונה וקרוב לוודאי שאם לא תהיה טמבל מדי הם גם יאתרו אותך מיידית לקורס מפקדים (תלוי באיזה חיל אתה תהיה גם). גם הדפ"ר 60 שהוא לא הכי גבוה, הוא עדין גבוה מהממוצע הארצי ולראיה גם הקב"א שלך יחסית גבוה.

בקיצור, אחלה נתונים, גם אם לא הכי טובים בעולם, הם עדיין סבבה לגמרי ומאפשרים לך לקבל זימונים לתפקידים טובים.

בהצלחה ילד, רק תחזור בשלום.

היי,

ברגע שיש לך פרופיל 97 עם סעיף מינורי כזה זה לא יפריע ללכת לכל מקום קרבי, מלבד יחידות מיוחדות שלהן יש תנאים מיוחדים (למשל בשייטת אי אפשר ללכת עם משקפיים, למרות שזה פרופיל 97 עם סעיף). לא יודע לאיזה יחידה אם בכלל מפריע פלטפוס, אבל בעקרון לגדודים ולחלק מהסיירות בטוח שאין לך בעיה ללכת.

קב"א 52 ומעלה הוא קב"א לקצונה, כך שאם יש לך 53 אז אתה בהחלט תוכל לצאת לקצונה וקרוב לוודאי שאם לא תהיה טמבל מדי הם גם יאתרו אותך מיידית לקורס מפקדים (תלוי באיזה חיל אתה תהיה גם). גם הדפ"ר 60 שהוא לא הכי גבוה, הוא עדין גבוה מהממוצע הארצי ולראיה גם הקב"א שלך יחסית גבוה.

בקיצור, אחלה נתונים, גם אם לא הכי טובים בעולם, הם עדיין סבבה לגמרי ומאפשרים לך לקבל זימונים לתפקידים טובים.

בהצלחה ילד, רק תחזור בשלום.

:king:

אז ככה יש לי פרופיל 97 עם כף רגל ישרה(פלטפוס) בדרגה קלה מאוד-זה אמור להפריע?

יש לי דפ"ר 60 שזה לא הכי גבוה בעולם - זה אמור להפריע לי אם אני הולך לקרבי, זאת אומרת האם יש יחידות חי"ר שאני לא אוכל להתקבל או שזה יפריע לי לצאת לקצונה?

קב"א 53- יפריע בקרבי?

נתונים סבבה לגמרי מספיקים לכל מקום שתרצה. תן לי להגיד לך משהו בתור קצין לשעבר הדבר הכי חשוב שלא מופיע פה זה רצון.

אם יש לך רצון אתה תהיה תותח, זה נתון שלא מופיע בשום שקלול אבל כל בוגר יחידה קרבית יגיד לך רצון זה 90% מהבן אדם

"הצבר"

מסכים עם צברי

אני מכיר חייל שהיה לו קב"א 48 ודפ"ר 3, עם דיסלקציה, הפרעות קשב וריכוז מטורפות וכו'.

בלה בלה בלה, היום הוא מפקד מחלקה בנח"ל והוא אחד הקצינים היותר איכותיים שיש בצה"ל(מבטיח לך).

ככה שמעבר לכל הנתונים התיאורטים, הרצון זה המרכיב הכי חשוב בצבא. יש רצון אתה תגיע רחוק.

תצליח ותשמור על עצמך!

(ד"ש לאבא :) )