Jump to content

שחקני אנדר ואובררייטר

suepr pipo

Recommended Posts

בארץ- אייל גולסה הוא השחקן הכי אוברייטד שהיה אי פעם. הוא פשוט עגלה, אני לא יודע למה אנשים תופסים ממנו.

בעייני קובי דג'אני הוא שחקן אנדרייטד, באמת שמעתי הרבה שחושבים שהוא נגר, אבל הוא שחקן ממש טוב.

זלאטן אנדרייטד מטורף.אוברייטד? מילה שהומצאה במקור לכבוד יניב קטן ועומר גולן

ואוו לגמרי

אוברייטד: קטן, עומר גולן,ישראלביץ, רוצ'ט, בן חיים(החלוץ), ידין, אנדרסון, רוביניו, בוסקטס , ברדה,ורמוט, גולאסה.

אנדרייטד: זלאטן, קולואטי , יואב זיו, דג'אני, חיימוב, אלברמן, ערן לוי, פירלו, ייני.

הבנאדם שכנראה המציא את האוברייטד היה ריקארדו קווארסמה.

אוברייטד- אריאל הרוש, דני עמוס, אבי ריקן, טל בן חיים, אחמד סבע, ויקטור ואלדס, ניימאר, אבי ריקן

אנדרייטד- פפה, קסיאס, רונאלדו הברזילאי, יאיא טורה, זיו, אופיר דוידזדה, נבחרת ספרד הנוכחית, מונאס דאבור

דווקא יוסי רוזן לדעתי היה אוברייטד

אבל מנור היה שחקן גדול לדעתי למעט איזה חצי עונה בבית"ר לא הגיע לאף קבוצה גדולה,מעולם לא הוזכר כמועמד לאחד משלוש הגדולות ובאמת שהיה שחקן מצויין

אני זוכר גם איזה וולה בומבה נגדנו איפשהו ב97

דווקא יוסי רוזן לדעתי היה אוברייטד

אבל מנור היה שחקן גדול לדעתי למעט איזה חצי עונה בבית"ר לא הגיע לאף קבוצה גדולה,מעולם לא הוזכר כמועמד לאחד משלוש הגדולות ובאמת שהיה שחקן מצויין

אני זוכר גם איזה וולה בומבה נגדנו איפשהו ב97

שיחק בחיפה

איך יונייטד יכולה להיות אוברייטד, כשהיא הקבוצה שזכתה בהכי הרבה אליפויות באנגליה, כשרובן בשני העשורים האחרונים?

חשוב להבין שמדברים על הרוש מדברים עליו בגדר הליגה, נכון לעכשיו כולם פחים גם הרוש אבל הרוש הפח הכי טוב ולגיטימי שמדברים הרבה על השוער הזה...

הכדורגל הישראלי הוא פח.

מעבר לזה? כלום.

מי שיצא הוא בינוני (מלבד עילויים שבאמת הצליחו בליגות טובות כמו אוואט ברקו רביבו רוזנטל בנין שיצא לליגה איטלקית חזקה יותר מהיום ואבי כהן ז"ל - אלו הדוגמאות הזכורות) במקרה הטוב.

יובל, בקהאם לא אוברייטד בכלל, הוא היה שחקן אדיר בעל מוסר עבודה מטורף.

אני מאחל למכבי שכל פעם שאתם מקשקשים על שחקן שלא מפסיק לרוץ, תלכו לראות את דיוויד בקהאם רץ....

וכל מי שכותב שיואב זיו אנדרייטד חייב ללכת לסוחר שלו ולארגן לי משהו.

באמת, עצם העובדה שיואב זיו עדיין מסתובב זה כי המח שלו עדיין לא שיר לגוף שלו שהגיע הזמן לצאת לפנסיה.

הכדורגל הישראלי הוא פח.

מעבר לזה? כלום.

מי שיצא הוא בינוני (מלבד עילויים שבאמת הצליחו בליגות טובות כמו אוואט ברקו רביבו רוזנטל בנין שיצא לליגה איטלקית חזקה יותר מהיום ואבי כהן ז"ל - אלו הדוגמאות הזכורות) במקרה הטוב.

יובל, בקהאם לא אוברייטד בכלל, הוא היה שחקן אדיר בעל מוסר עבודה מטורף.

אני מאחל למכבי שכל פעם שאתם מקשקשים על שחקן שלא מפסיק לרוץ, תלכו לראות את דיוויד בקהאם רץ....

וכל מי שכותב שיואב זיו אנדרייטד חייב ללכת לסוחר שלו ולארגן לי משהו.

באמת, עצם העובדה שיואב זיו עדיין מסתובב זה כי המח שלו עדיין לא שיר לגוף שלו שהגיע הזמן לצאת לפנסיה.

http://www.youtube.com/watch?v=DG_2Wmp4wLA

אוברייטד:ברוכיאן, טוואטחה, דני עמוס, דוד רביבו, טרי.

אנדרייטד:פלצ?וק, סולליך, דיא סבע, בנגה (ולנסיה), גוטי.

מסכים, חוץ מסלליך שהייתי מחליף אותו עם רשימת האוברייטד.