Jump to content

הגרלת לוח המשחקים לעונת 2012/13

Mushon_11

Recommended Posts

בואנה כולם בוכים פה כאילו מה קרה אז במקום לעשות רצף של נצחונות מול קבוצות קטנות בהתחלה ולחיות באשליה שהעונה זה יקרה ואז לבוא מול חיפה לקבל בראש הפעם אנחנו נקבל ישר בראש וככה לא יהיו ציפיות

איזה מאניה דיפרסיה יש לפורום הזה. אתה עובר מנושא לנושא, "דאבל קל", "הלכה העונה", "דאבל מונשם", "איך דפקו אותנו".

נכון, הגרלה לא פשוטה, אבל רבאק צאו מזה. 90 דקות, כדור ו22 שחקנים. אם מכבי תהיה קבוצה יותר טובה מחיפה על המגרש היא תנצח, נקודה.

אני לא מזלזל בבלומפילד חלילה וברור שהוא יתרון, יכול לתת את הפוש ואת השובר שיווון וכו'. אבל בסוף על הדשא מנצחת הקבוצה הטובה, ואנחנו בכל מקרה נהיה ביציע. אז מה קברתם את העונה, כי נארח את חיפה באיכסטדיון ר"ג?

נקווה שלקבוצה תהיה את האיכות המקצועית לנצח בכל אצטדיון, ואת האיכות המנטלית לא להשבר כל כך מהר במקרה שלא.

חחחחח באמת חשבתם שאיכשהו מכבי לא תדפק ב"הגרלה"?

זה בדם שלנו.

לא זוכר הגרלה שאמרנו וואי, איזה כיף.

עונה שעברה למשל? אירחנו את חיפה, הפועל ובית"ר סיבוב ראשון. כל המשחקים הקלים על הנייר על ההתחלה הפועל פ"ת, רמה"ש, סכנין, ראשל"צ.

מספיק לבכות בחייאת.

היחיד שצריך לבוא אליו בטענות זה המטורף שמחליט כל עונה מחדש לשפץ את בלומפילד במקום לגמור את זה במכה.

איזה מאניה דיפרסיה יש לפורום הזה. אתה עובר מנושא לנושא, "דאבל קל", "הלכה העונה", "דאבל מונשם", "איך דפקו אותנו".

נכון, הגרלה לא פשוטה, אבל רבאק צאו מזה. 90 דקות, כדור ו22 שחקנים. אם מכבי תהיה קבוצה יותר טובה מחיפה על המגרש היא תנצח, נקודה.

אני לא מזלזל בבלומפילד חלילה וברור שהוא יתרון, יכול לתת את הפוש ואת השובר שיווון וכו'. אבל בסוף על הדשא מנצחת הקבוצה הטובה, ואנחנו בכל מקרה נהיה ביציע. אז מה קברתם את העונה, כי נארח את חיפה באיכסטדיון ר"ג?

נקווה שלקבוצה תהיה את האיכות המקצועית לנצח בכל אצטדיון, ואת האיכות המנטלית לא להשבר כל כך מהר במקרה שלא.

!

זכית לציטוט, חברה תיקחו איזה ריטלין או משהו כזה...

עונה שעברה למשל? אירחנו את חיפה, הפועל ובית"ר סיבוב ראשון. כל המשחקים הקלים על הנייר על ההתחלה הפועל פ"ת, רמה"ש, סכנין, ראשל"צ.

מספיק לבכות בחייאת.

היחיד שצריך לבוא אליו בטענות זה המטורף שמחליט כל עונה מחדש לשפץ את בלומפילד במקום לגמור את זה במכה.

אני לא מאלה שבוכים ואני חושב שבתכלס, זה באמת לא ממש משנה, אבל בכל זאת, משחק בר"ג, חשוב או לא , זה עדיין משחק בר"ג , האצטדיון שהכי מנטרל את הקהל, ויותר מזה, אתה גם לא רואה כלום מהיציע.

ודווקא מחזור ראשון מארחים, ודווקא את מכבי חיפה.

עזוב שטויות.

כל הגרלה שאפשר לקבל את האפשרות הפחות טובה נקבל את האפשרות הפחות טובה.

למכבי הקבוצה , השחקנים, זה לא ממש צריך להפריע.

תגידו לי, אתם רציניים? מה זה חשוב?? בניית מומנטום יכולה להיעשות בכל חלק של העונה. אם אנחנו מחברים 2 נצחונות רצופים במחזורים הראשונים (אפשרי +) אנחנו רכבת. חלאס לבכות.

להזכיר לאנשים כאן שניצחנו ב 2005-6 את ביתר בטדי מחזור ראשון ואת הפועל בבית מחזור שני ואז הפסדנו לכפר סבא?!

הכל שטויות

מי שטובה ומגיע לה לקחת אליפות (צריך גם קצת מזל של אלופים) תעבור את כל המשחקים בשלום, ולא משנה סדר המשחקים.

זה לא גמר גביע

זה כולה 3 נקודות , שבסופו של דבר לא יקבעו הרבה.

תרגעו.

זה התירוץ שאני הכי לא סובל בתחילת העונה.

העונה שהפסדנו לרמה"ש עם דגו וואלה אחרי זה הקבוצה התפרקה אבל אמרו לא נורא זו רק תחילת העונה יש עוד הרבה נקודות בקופה ואז בא ההפסד בדרבי שגמר את העונה סופית.

הפסד זה הפסד צריך להמשיך הלאה בלי תירוצים!

קיצר זייני מוח שכמותכם

הכנתי בגוגל קלנדר לוח משחקים לפי מה שיש עד עכשיו

פעם ראשונה שאני עושה את זה אז לא יודע אם זה עובד

כנסו ותעשו חיפוש "לוח משחקים מכבי ת"א". תגידו אם עובד.

קיצר זייני מוח שכמותכם

הכנתי בגוגל קלנדר לוח משחקים לפי מה שיש עד עכשיו

פעם ראשונה שאני עושה את זה אז לא יודע אם זה עובד

כנסו ותעשו חיפוש "לוח משחקים מכבי ת"א". תגידו אם עובד.

לא מצאתי.

אני לא מאלה שבוכים ואני חושב שבתכלס, זה באמת לא ממש משנה, אבל בכל זאת, משחק בר"ג, חשוב או לא , זה עדיין משחק בר"ג , האצטדיון שהכי מנטרל את הקהל, ויותר מזה, אתה גם לא רואה כלום מהיציע.

ודווקא מחזור ראשון מארחים, ודווקא את מכבי חיפה.

עזוב שטויות.

כל הגרלה שאפשר לקבל את האפשרות הפחות טובה נקבל את האפשרות הפחות טובה.

למכבי הקבוצה , השחקנים, זה לא ממש צריך להפריע.

אני איתך בקטע הזה, גם עונה שעברה שהפסדנו לבית"ר ברמת גם אני בין היחידים שבכה על השזרוע הזה ואנשים לא לקחו ברצינות.

אבל להגיד דופקים אותנו בהגרלה כל עונה זה חארטה.

הבעסה היחידה כמו שהרוב אומרים זה השיפוץ בבלומפילד, ביחוד שזה לא חד פעמי וכל עונה אנחנו נדפקים שיפוץ + שזרוע.

הפעם זה יוצא נגד חיפה וזה מה שכואב לכולם ובצדק.

אבל כל השאר שטויות ובכיינות.

הבעיה היחידה היא , איך באצטדיון של 11 וחצי אלף

יכנסו כל האוהדים שלנו +1500 שלהם.

על הנייר אפשרי אם תהיה היערכות נכונה. ויתנו לקופים בסך הכל 1000, 500 ילכו לחציצה. ז'תומרת הלימט מנויים זה 10 אלף, שעל פי הצפי לא נגיע אליו, ונדגדג אותו ב8-9 אלף.

באמת שאני מרוצה מההגרלה-מעדיף לסבול את האירוח באיצטדיון קטן או בלי אווירה מאשר לסבול 10 שבועות עם תקווה קטנה שאולי השנה זו השנה שלנו...

אפשר וצריך לשחק במושבה. שיזדיינו חיפה! עם החרא שאכלנו שם בשנים האחרונות שיגידו תודה שלא שמים אותם לראות את המשחק מהכביש.

על הנייר אפשרי אם תהיה היערכות נכונה. ויתנו לקופים בסך הכל 1000, 500 ילכו לחציצה. ז'תומרת הלימט מנויים זה 10 אלף, שעל פי הצפי לא נגיע אליו, ונדגדג אותו ב8-9 אלף.

בהחלט מסכים, אפשרי בהחלט מושבה אם רוצים מספיק! אומרים די לאיכסטדיון!

באמת שאני מרוצה מההגרלה-מעדיף לסבול את האירוח באיצטדיון קטן או בלי אווירה מאשר לסבול 10 שבועות עם תקווה קטנה שאולי השנה זו השנה שלנו...

אוהדי מכבי מתחילים להזכיר את אוהדי הפועל של לפני 5 שנים... די עם הפסימיות!

חחחחח באמת חשבתם שאיכשהו מכבי לא תדפק ב"הגרלה"?

זה בדם שלנו.

לא זוכר הגרלה שאמרנו וואי, איזה כיף.

חביבי, שהקבוצה שלך מפסידה בגביע במשך 7 עונות רצופות לקבוצות פח, שהקבוצה שלך מפסידה לסנטה קולומה ומודחת בבושה על ידי קבוצה ליגה שניה בטורקיה - אין הגרלות קלות.

ואם כבר - שנה שעברה היתה לנו התחלה קלילה ביותר, ואכן התחלנו עם 4 נצחונות רצופים. גם את זה הצלחנו להרוס מול קבוצה פח.

חיפה לא יכול להיות במושבה, האצטדיון הזה לא בנוי לארח משחק כזה... מישהו פה רואה מצב שהקהל שלנו ושל חיפה יושב אחד לי השני? גם אם תהיה חציצה זה עדיין משהו שלא יכול לקרות

ממש קהל של חוליגנים יש לנו בארץ. אם בדרבים יוצא מצבים שהקהל שלנו מתערבב עם של הפועל אז גם זה אפשרי די לזיין בשכל.

האמת? לא נורא...

נתחיל בזה שמול חיפה בבלומפילד (למעט מקרה צדדי ע"ש מאיוקה) לא בדיוק הולך לנו.

יותר מזה, גם אני לא סובל את איצטדיון רמת גן אבל הסיכויים שלנו מול חיפה טובים יותר שם, וזה מה שחשוב. ת'כלס.

דרבי מחזור 9? גם לא אסון כזה גדול, הפסד לחיפה עם כל הצער (ולא חושב שנפסיד) הוא פחות משמעותי מדרבי ואין צורך להרחיב....

במכבי בונים חדש, עד מחזור 9 אני מאמין כבר נדע מה יש מתחת לניילונים (וגם אז אין צורך לשרוט את עצמנו עם ציפורניים באישונים),

הקבוצה הזו צריכה אמונה, הרבה אמונה. אם האוהדים ישדרו לחץ היסטרי יש סיכוי ששוב הכל התפרק. ופוסטים עם תמונות של מכבי 90 שוב יציפו את האתר בנסיון להתנחם.

בשורה תחתונה ראשון בית או חוץ לא באמת יקבע אם לא נחשוב ככה. אל תתנו ללוח המשחקים להשפיע על המשחקים עצמם,

יואב, תנסה ככה:

כנס לגוגל קלנדר. יש לך בצד ימין "יומנים אחרים", תלחץ על החץ ותעשה "הוסף יומן של חבר". תעתיק לשם את הכתובת הזו:

mg7gjtk6rjs9oo69vf4s8mfbgc@group.calendar.google.com

ותעשה אישור.

תעדכן אותי.

יואב, תנסה ככה:

כנס לגוגל קלנדר. יש לך בצד ימין "יומנים אחרים", תלחץ על החץ ותעשה "הוסף יומן של חבר". תעתיק לשם את הכתובת הזו:

mg7gjtk6rjs9oo69vf4s8mfbgc@group.calendar.google.com

ותעשה אישור.

תעדכן אותי.

לי זה עובד.

סימנת את כל המשחקים בשבת, ובלי פגרות באמצע למרות שמן הסתם תהיה פגרת נבחרת