Jump to content

השחקן שיהיה אקס פקטור השנה במכבי

Armagedon

Recommended Posts

מרגווווליס מגיע אל כדור, ויכול לכבוש ויכול לכבוש, והוא מוכשל וריינשרייבר שולף את הכרטיס האדום.

גל מרגוליס מקבוצת הנוער מוכשל.

איזה מהירות, השאיר לו אבק.

איך פירלו וראמוס העתיקו מיצחקי whistling.gif

רביד גזל בקדנציה השנייה, יבוא בחורף כדי לחזק את הקבוצה וייקח אליפות שנייה ברצף.

(ביקשתם משהו לא צפוי)

2:27.

אתה חייב להפסיק עם האובססיה נגדו,הוא אחד השחקנים הכי טובים בליגה. (אם לא הטוב שבהם). נכון שיש לו בעיה במוח אבל סמוך על גארסיה שיסדר לו אותה.

וואי קולואטי עלה פה כקפטן. זה מחזור לפני המשחק מול רמה"ש שהיה ההפסד הראשון שלנו בליגה

אח אח אחרי המשחק הזה הכל ניהיה חרא

אנשים פה שוכחים את רועי קהת. מאמין שעוד נראה ממנו הרבה.

קודם שיישאר בקבוצה.

הוא ילד עם הרבה חוכמת משחק, והוא גם גולר, זה לא דבר שהוא מה בכך.

לגבי הסרטון שחלי שם עם הפנדל שמרגוליס סחט - זה מרגוליס עם שורוק או חולם? עד עכשיו חשבתי שזה חולם, והשדרן אמר את השם עם שורוק.

השדרן קורא לו גל.. ועליו אתה מסתמך?

בנושא רועי, אני לא רואה אותו מקבל הזדמנויות וחבל.

בגיל הנוער היה נחשב לא פחות מוכשר מדור או דאבור.

אולי שנת השאלה תעשה לו טוב.

קשה להגיד אקס פקטור אבל לדעתי העונה נקום וניפול על עמדת השוער ואם כל האהבה שלי לחיימוב אני בכלל לא סגור על היציבות שלו...

קודם שיישאר בקבוצה.

הוא ילד עם הרבה חוכמת משחק, והוא גם גולר, זה לא דבר שהוא מה בכך.

לגבי הסרטון שחלי שם עם הפנדל שמרגוליס סחט - זה מרגוליס עם שורוק או חולם? עד עכשיו חשבתי שזה חולם, והשדרן אמר את השם עם שורוק.

אין שדר עם רקוקד "עיוות שמות" יותר עשיר משל מוטי חביב. באמת, תבדוק אותי.

כמה שאני זוכר:

ברוך דגו (קמץ ב-ד' במקום סגול), זה אגב קטע של שנים אצלו... עוד כשהקרמבו היה אצלנו הוא קרא לו ככה.

בלקבורן (סגול ב-ר' במקום שווא)

מדוניאנין (הוא החליט שקוראים לו מדוניאן)

יש עוד מלא, באמת, אבל אני לא זוכר כ"כ.

בקשר לקהת- לדעתי השחקן עם הפוטנציאל הכי גבוה במכבי יחד עם מרגוליס, בטח מהדור הזה שלקח דאבל ב-2011. אני מאוד מקווה שהוא יצליח למצות אותו, כי כמו גאל, גם זה שחקן לעוד המון שנים.

בלקבורן (סגול ב-ר' במקום שווא)

אני בחיים לא אשכח שברקוביץ' קרא להם ככה בראיון.

אחרי 9 שנים בבריטניה.

כולל אחת ב... בלאקברן.

אני בחיים לא אשכח שברקוביץ' קרא להם ככה בראיון.

אחרי 9 שנים בבריטניה.

כולל אחת ב... בלאקברן.

תאכלס זה מצחיק, כמו ששלמה שרף אומר 'שחקן ישראלי', אז הוא מבטא את ה'ישראלי' בצורה מוזרה.

תאכלס זה מצחיק, כמו ששלמה שרף אומר 'שחקן ישראלי', אז הוא מבטא את ה'ישראלי' בצורה מוזרה.

מילא זה, אבל שבעקבותיו גם שדרים ופרשנים אחרים אומרים "ישראלי" בהטעמה שלו יכול לחרפן אותך.

ושום מילה על מטבע הלשון המפורסם שלו: יוצא מן הכלל טוב. על זה כבר נאמר הכל.

מילא זה, אבל שבעקבותיו גם שדרים ופרשנים אחרים אומרים "ישראלי" בהטעמה שלו יכול לחרפן אותך.

ושום מילה על מטבע הלשון המפורסם שלו: יוצא מן הכלל טוב. על זה כבר נאמר הכל.

אם קופמן היה צריך להגיב על זה הוא היה אומר: "בטח שיוצא מן הכלל טוב, כי הכלל זה חרא, זה אגם של דרעק!"

השחקן ה12.

לא הארגון, הקהל.

התקשרתי אלייך, לא ענית. (קוסטאי מצידי, אני יודע!)

מה שכן,

רציתי לוודא שראית שהגול הראשון של מכבי העונה הובקע בצ'יפ מעל השוער. אחרי בערך דקה.

אז:

1. דאבל. (זה סימן!!)

2. אתה הולך ממש לאהוב את גונזאלו :)

3. האקס פקטור הולך להיות הקפצות מעל שוערים, לא שחקנים ולא אוהדים.

התקשרתי אלייך, לא ענית. (קוסטאי מצידי, אני יודע!)

מה שכן,

רציתי לוודא שראית שהגול הראשון של מכבי העונה הובקע בצ'יפ מעל השוער. אחרי בערך דקה.

אז:

1. דאבל. (זה סימן!!)

2. אתה הולך ממש לאהוב את גונזאלו :)

3. האקס פקטור הולך להיות הקפצות מעל שוערים, לא שחקנים ולא אוהדים.

ראשית ומעל הכול, 8.

ואכן, כל הסימנים מצביעים על עונה חלומית עבורי,

ככל הנראה תסתיים באותו הדרבי בו אשב לצידו של יוהאן ונעיף מטוסי נייר על הקוון.

אמן כן יהי רצון.

ראשית ומעל הכול, 8.

ואכן, כל הסימנים מצביעים על עונה חלומית עבורי,

ככל הנראה תסתיים באותו הדרבי בו אשב לצידו של יוהאן ונעיף מטוסי נייר על הקוון.

אמן כן יהי רצון.

איזה קאמבק.....

הבלם הכי טוב בישראל?

"ההחתמה של גרסיה היא עוד הפגנה לכוח והקשרים של קרויף ואנשי הצוות שלו. ההולנדי הובא בדיוק למטרה הזו – להשתמש בקשרים ובהשפעה שלו כדי להביא לצהובים שחקנים בכירים שישדרגו את המועדון בעלות שמתאימה לתקציב. ההתנהלות האיטית של קרויף יכולה ללמד כי הוא עובד ביסודיות ובוחר את המועמדים בפינצטה. ודאי לא קל לו לשכנע כל שחקן לנחות בליגה האלמונית שבמזרח התיכון, אבל הדרך שלו מראה שמדובר באיש שבא לעבוד ולא להעביר את הזמן בניגוד, לדוגמה, ללותר מתיאוס.אלא שההחתמות של קרויף מעלות בעיה מעניינת. גם הבלם גרסיה, כמו הקשר גונסאלו גרסיה ומהראן ראדי, הוא שחקן ללא כל ניסיון במאבק על תארים. הרזומה של שלושתם עשיר, אבל אף אחד מהם לא התנסה במאבקי צמרת (בליגה הבכירה). בכלל, למעט גל אלברמן ורוברטו קולאוטי, שמעמדו בסגל לא ברור, אין לצהובים שחקן שרגיל לזכות בתארים. כך שגם בשנה הבאה, שאלת היכולת של הסגל להתמודד עם הלחץ הבלתי אפשרי בקרית שלום תמשיך לרחף מעל המועדון."

הבלם הכי טוב בישראל?

"ההחתמה של גרסיה היא עוד הפגנה לכוח והקשרים של קרויף ואנשי הצוות שלו. ההולנדי הובא בדיוק למטרה הזו – להשתמש בקשרים ובהשפעה שלו כדי להביא לצהובים שחקנים בכירים שישדרגו את המועדון בעלות שמתאימה לתקציב. ההתנהלות האיטית של קרויף יכולה ללמד כי הוא עובד ביסודיות ובוחר את המועמדים בפינצטה. ודאי לא קל לו לשכנע כל שחקן לנחות בליגה האלמונית שבמזרח התיכון, אבל הדרך שלו מראה שמדובר באיש שבא לעבוד ולא להעביר את הזמן בניגוד, לדוגמה, ללותר מתיאוס.אלא שההחתמות של קרויף מעלות בעיה מעניינת. גם הבלם גרסיה, כמו הקשר גונסאלו גרסיה ומהראן ראדי, הוא שחקן ללא כל ניסיון במאבק על תארים. הרזומה של שלושתם עשיר, אבל אף אחד מהם לא התנסה במאבקי צמרת (בליגה הבכירה). בכלל, למעט גל אלברמן ורוברטו קולאוטי, שמעמדו בסגל לא ברור, אין לצהובים שחקן שרגיל לזכות בתארים. כך שגם בשנה הבאה, שאלת היכולת של הסגל להתמודד עם הלחץ הבלתי אפשרי בקרית שלום תמשיך לרחף מעל המועדון."

פונצץ' הושאל ליוניון ברלין.