Jump to content

מחנה אימונים 2012/2013

Helly22

Recommended Posts

חלי אתה מארגן לנו שידור היום כן ?

בונים עליך

ובקשר לחיימוב אני מקווה מאוד שזה לא נכון . ללכת להמר עכשיו על שוער זר לא נראה לי פתרון טוב (אניימה לא יבוא) .

אני גם חשבתי שחיימוב יגיד שהוא לא רוצה לעבור . במה הוא מתקדם שהוא עובר ללרנקה ? אולי רק בכסף .

בונים עליך

ובקשר לחיימוב אני מקווה מאוד שזה לא נכון . ללכת להמר עכשיו על שוער זר לא נראה לי פתרון טוב (אניימה לא יבוא) .

אני גם חשבתי שחיימוב יגיד שהוא לא רוצה לעבור . במה הוא מתקדם שהוא עובר ללרנקה ? אולי רק בכסף .

זה גם משהו.

אבא לילד וגר עם אשתו אצל ההורים שלה..

בונים עליך

לצערי רוב השחקנים הישראלים של היום מחפשים רק שדרוג של כסף, שדרוג מקצועי כבר לא מעניין אותם יותר.

לצערי רוב השחקנים הישראלים של היום מחפשים רק שדרוג של כסף, שדרוג מקצועי כבר לא מעניין אותם יותר.

שם גם הוא ישחק אצל מאמן שמאמין בו מאוד, ויחזיק באופן בלעדי את אפודת השוער הראשון, מה שפה לא צפוי לקרות כי ברק לוי בודאות יקבל דקות

שם גם הוא ישחק אצל מאמן שמאמין בו מאוד, ויחזיק באופן בלעדי את אפודת השוער הראשון, מה שפה לא צפוי לקרות כי ברק לוי בודאות יקבל דקות

מתי הספקת לדבר כבר עם אוסקר ? ומאיפה אתה יודע שעם חיימוב ישאר ( וגם אם לא ויבוא שוער אחר ) ברק לוי יקבל דקות ? אולי הוא אוהב לתת לשוער לרוץ במשך עונה שלמה ( גם אם יטעה בדרך ) בלי לשגע אותו?

הרכב מכבי תל אביב למשחק הערב נגד ריאל מורסיה : גיא חיימוב, שרן ייני, קרלוס גארסיה, ריף פרץ, יואב זיו, גל אלברמן, מהראן ראדי, משה לוגסי, גונזאלו גארסיה, מונס דאבור ורוברטו קולאוטי.

3-2 לנו בסיום. וואלק סוף סוף מבחן ראשון אמיתי(אולי יותר בכיוון של הבוחן) מול קבוצה שהיא לא חצי חובבנית.

6-0 ואפשר לומר שהדאבל יהיה יותר קל ממונשם..

מאיזה ליגה מורסיה?

2

מה חלי אתה לא מביא שידור ?

מושון, מישהו ?

ולפי ההרכב נראה לי ייני מגן שמאלי וזיו ימני או ההפך . אני מקווה שמתרגלים את ייני בשמאל כי נגד פאו הוא היה מצוין בתפקיד הזה .

מה חלי אתה לא מביא שידור ?

מושון, מישהו ?

ולפי ההרכב נראה לי ייני מגן שמאלי וזיו ימני או ההפך . אני מקווה שמתרגלים את ייני בשמאל כי נגד פאו הוא היה מצוין בתפקיד הזה .

הפעם בלי קונצים של סויר, אין שידור. אבל המעט שיש זה הלייב של bet365.