Jump to content

הכדוריד החתימו זר חדש

נועם שוהם

Recommended Posts

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=616&DocID=123965&Lang=he

מגיע על העמדה של ויריץ, לפי הכתבה עושה רושם שהגיע זר טוב.

בוסקוביץ עזב סופית לסלובניה, דבדה ימשיך במכבי.

על פניו נראה שמדובר בזר מרשים מאוד, בדיוק השוטר שחסר לנו. לפי הסרטון עם הביצועים שלו מדובר בשחקן מגוון מאוד, שימשוך הרבה תשומת לב וייתן לנו הרבה שערים.

http://www.youtube.com/watch?v=QXB1kTR72uU

http://www.handballi...ews.asp?id=2672 - קצת על הרקורד שלו. בכל זאת, שחקן שהיה שחקן הרכב בקבוצה שסיימה במקום השביעי בליגה הספרדית החזקה ואפילו היה זורק הפנדלים שלהם. אני מניח שאבי, איל או עודד ירחיבו קצת על הסגל ועל ההחתמה הזאת בבוא הזמן.

סימן השאלה היחיד שעולה מהסרטון הוא לגבי ההגנה - לא ברור אם הוא משחק בעמדה מספר 1 (בפינה) או בעמדה מספר 2, אבל בכל מקרה הוא לא ישחק בעמדה מספר 3 (מרכז ההגנה), שהיא עמדה בעייתית אצלנו (יש לנו הרבה שומרים מצוינים בעמדה 2, ובראשם דבדה ולנדסמן).

נראה שיש בסיס מצוין לסגל, עם זנגה בשער (ושוער מחליף נפלא), שני פיבוטים מהטובים בליגה (דבדה שתודה לאל נשאר וסשה הבוגד שחזר), ושני שוטרים מעולים (רסיץ' וחליפי). גם בלכר בפינה שמאל זה נכס, ונראה לי שהוא ירוויח מאוד מההגעה של רסיץ', לפי הקליפ עם הביצועים שלו.

העזיבה של נובאק היא מכה קשה, כי גם ככה אין לנו עומק בפינה ימין, אבל הוא עוזב כדי להתקדם ובגלל החוק המטומטם שקבע שבכל קבוצה העונה יהיו רק שני זרים. אני מקווה שמכבי יצליחו להנחית שחקן פינה ימין ישראלי טוב, שישחק ביחד עם רנן בעמדה הזאת (ואם רוני גבאי יישאר אז יהיה לנו עוד קצת עומק).

כרגע החולשה שלנו היא בפינה ימין (רנן לבד לא יספיק, ורוני גבאי ישחק בעיקר כשוטר מחליף כי אין לנו עוד מישהו שיכול לשחק שם חוץ מאיציק) ובעמדת המרכז (לא יודע אם אוריאן נשאר ומי עוד מיועד לעמדת המרכז).

לדעתי זאת שאלה של זמן עד שיהיו 3 זרים גם העונה, לפי התקשורת יש לזה רוב באיגוד.

איזה ישראלי בליגה יש לפינה ימין? שמועני ודן נתן שנכנסו היום להסגר הם כאלה?

איזה ישראלי בליגה יש לפינה ימין? שמועני ודן נתן שנכנסו היום להסגר הם כאלה?

תומר שמעוני, הכוכב של בני הרצליה, היה מועמד למכבי ורוצה לעבור למכבי לפי הלינק שנתת מספורט 5. הוא משחק בעיקר בעמדה השוטר (כמו ראשיץ' שהחתמנו) ויכול לשחק גם מרכז.

דן נתן הוא שחקן פינה ימין, בדיוק מה שאנחנו צריכים, והוא גם צעיר (בן 23) ואחד השחקנים הישראלים הכי טובים בליגה לעניות דעתי. אם הוא יגיע (ואני לא חושב שזה יקרה) אז אנחנו באמת יכולים לאיים על האליפות, למרות הרכש המאסיבי של הפועל ראשון.

מבחינת שחקני פינה ימין ישראלים בכירים בליגה יש את אברמוביץ' שהיה אצלנו ולא יחזור כי הוא חתום בהרצליה, את יואב נאמן, ואת גיא כהן וטל הרשקוביץ' מהפועל ראשון. הפתרון היחיד שאני רואה הוא להביא שחקן פינה ימין צעיר (יש כאלה בסביון, במוצקין ואני גם זוכר אחד ממש טוב מחולון) או להביא איזה מתאזרח (בזמנו היה ניסיון עם מתיאס רב ההונגרי, שלא הצליח).

לגבי 3 זרים - לא נראה לי שזה ישתנה לגבי העונה הקרובה. אולי בעונה הבאה.

*אגב, סליחה מראש על החפירות. בכל זאת, חזרתי מחו"ל אחרי חודשיים ויש לי חסכים בנוגע למכבי כדוריד.

הכדוריד מתבסס קודם כל על השוטרים, לכן אני מאמין שאם פגענו בינגו עם דייויד רסיץ' נוכל להצליח השנה, כמו שהפועל ראשל"צ עם בוטוליה אבל גם סגל צעיר ובינוני מסביב הגיעו רחוק מאוד.

הבור בעמדת המרכז נשאר אבל הנפילה במעמדים הגדולים בעונה שעברה הייתה חוסר התפקוד של מבקיעי השערים המרכזיים (חליפי ומיטרוביץ').

בהנחה שחליפי יחזור לעצמו כשחקן מאני טיים, ורסיץ' יהיה המריאן או הבוטוליה שלנו, אני מגיע לשנה הזו אופטימי עם תקווה או בעצם אשליה קטנה שננחית עוד ישראלי בכיר במרכז או בפינה ימין.

מעיין הזכיר כאן את גיא כהן והרשקוביץ' שתפקידם יילך ויפחת בעונה הקרובה, כשגם דן נתן או שמעוני במידה ויגיעו להסכם יוכלו לחזק אותנו בעמדות בעייתיות.

הדבר היחיד שטיפה חבל לי מכל הסיפור הוא שלדעתי ויורל מאזילו לא נשאר באס"א וזה בדיוק השחקן שהייתי רוצה לראות במכבי כזר ה-2.

ואיפה כל האלה שאבא של חבר שלהם אמר שעומר עובר להפועל ראשון? :)

קיצר באסה רצינית על נובק, אבל מקווה שיהיה בסדר

ופינה ימין.. אפשר את ברק עמר ממוצקין,קצת צעיר אבל הבטחה גדולה :)

לפי כתבה בספורט 5 .....

שמעוני ודן נתן נכנסו להסגר ככה שהשנה הם לא ישחקו

היה רשום שגם רנן נכנס להסגר ככה שחייבים שחקן פינה

מה הכוונה שאתם אומרים יענו שחקן בתפקיד - "שוטר"?

שהוא עוצר את השחקנים הרעים של היריבה, תפקיד הגנתי כזה. :thumbs:

לגבי 3 זרים - לא נראה לי שזה ישתנה לגבי העונה הקרובה. אולי בעונה הבאה.

איגוד הכדוריד חזר בו: 3 זרים יאושרו גם בעונה הבאה

אחרי שכבר התקבלה החלטה על צמצום מספר הזרים ל-2, הלחץ של סיעת מכבי גרם להשארת הכמות בעינה

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=616&DocID=124796&Lang=he

נהדר.

באמת נהדר ההודעה על הזרים. לדעתי כדאי להביא מרכז זר, ובפינה ימין במקום רנן (אבידה לא קטנה והאמת גם לא ברורה) אפשר לבדוק את אייל שור.

חוץ מזה פורסם שהפועל ראשל"צ ויתרה על אלי רן, ומבחינה מקצועית הוא אחד המקשרים הטובים בארץ לדעתי. שווה להביא.

מה הכוונה שאתם אומרים יענו שחקן בתפקיד - "שוטר"?

לא זה לא תפקיד הגנתי כמו שנאמר כאן חחח, זה מהמילה באנגלית shot

זריקה, זריקה לשער!!!

אלה שחקנים שמיועדים להבקעת שערים וכמובן שגם יעשו הגנה במיוחד כשחקן זר.

החוק של ה3 זרים חשוב מאוד לליגה כי הרמה של הישראלים נמוכה, וצריך משהו

שיעלה את הרמה של הליגה, הסיבה שהפועל לא רוצים 3 זרים היא כי יש להם סגל

מעולה שנה הבאה ואם שני זרים הם לא רוצים להשקיע עוד כסף על עוד זר, וגם

כדי שמכבי ת"א ומכבי ראשון ושאר קבוצות הליגה לא יהיו יותר חזקות ויעשו להפועל ראשון צרות!!!

לא זה לא תפקיד הגנתי כמו שנאמר כאן חחח, זה מהמילה באנגלית shot

זריקה, זריקה לשער!!!

זה היה בצחוק, הסמיילי היה אמור להסגיר את זה.

אה כן, shoot ולא shot, בעברית - שורוק ולא חולם.

השם רזיץ' לא עושה לי טוב (בקשר לכדורגל)

זה לא רזיץ', זה ראשיץ'.

לגבי 3 זרים - החלטה מעולה. מסתבר שקשה להיות מעודכן כמו שצריך בכל המתרחש באיגוד ולשהות במקביל בדרום אמריקה. הלוואי שזה אומר שנובאק יישאר.

לגבי הכניסה של רנן להסגר - שמעתי על זה היום ונדהמתי. אני עדיין לא יודע את כל הפרטים והסיבות מאחורי זה, ואגיב קצת יותר בהרחבה כשאדע מה קרה.

בעיניי, שחקני הבית וההשקעה במחלקת הנוער צריכים לבוא לפני כל דבר אחר. נכון שעומר דבדה (שלאט לאט הופך למכביסט, ושהוא שחקן ענק ווינר ופייטר) היה ההחתמה הכי חשובה שלנו כשנכנסנו לקיץ הזה, ושזה נפלא שהבאנו שוטר זר ושהשארנו את זנגה, אבל אני חושב ששחקני הבית עדיין צריכים להיות הבסיס ושצריך לדאוג להשאיר גם להם נתח מהתקציב, בטח ובטח כשמדובר בקפטן שלנו ובשחקן שנמצא בקבוצת הבוגרים כמעט עשור ברציפות, ללא הפסקה. אבל שוב, אברר קצת פרטים עכשיו כשחזרתי לארץ, ואז אוכל להגיב בצורה טובה יותר.

מה זה כל ההסגרים האלה של שחקני בית? מישהו שיודע קצת יותר יכול לעדכן מה קרה? מוזר מאוד לגבי רנן ונמרוד (אצל נמרוד לדעתי זה קשור לעובדה שהוא נכנס לשלב קריטי בסטאז' שלו בראיית חשבון, אבל אבדוק גם את זה כמובן).

בינתיים נראה שחצי ליגה בהסגר - דן נתן ועידו לביא מאס"א, תומר שמעוני מהרצליה, רנן ונמרוד אצלנו, יוני רוזנטל ממכבי ראשון (הושאל בעונה האחרונה להפועל ראשון).

מעין גם יאיר אח של יוני נכנס להסגר וממה שהבנתי ש כרגע 18 שחקנים בליגה שנמצאים בהסגר.

דיברתי עם רנן אבל זה לא הזמן או המקום להרחיב פה וזה בטח לא צריך להגיע ממני, כל מה שנשאר לקוות בינתיים שזה יסתדר בקרוב.

בסהכ - :(