Jump to content

הלפרין ישחק העונה במכבי תל אביב

daniel1

Recommended Posts

הפאזל של האלופה מתחיל להתחבר. אחרי שקאנר מדלי ולנדסברג סיכמו, רכז הנבחרת הגיע לפריצת דרך מול מס הכנסה וקיבל הודעה על הסכום שיעביר. הלפרין והצהובים יתחלקו בתשלום ובכך תתאפשר חזרתו לקדנציה נוספת בהיכל.

כעת הלפרין קיבל את התשובה המיוחלת ממס ההכנסה בנוגע לסכום המופחת. הלפרין שוחח עם אנשי מכבי, כאשר הצדדים סיכמו באופן עקרוני ויתחלקו בסכום, מה שסולל את דרכו של השחקן חזרה להיכל נוקיה.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.123702.html

רק שיסגרו עם טיוס ונתחיל להתפנות לדבר האמיתי- גארד זר וסנטר זר- אלה הם העמדות שיכריעו אם הסגל של מכבי יוכל להתחרות עד הסוף או לא.

רכז זר, היקמן

יותם, לנדסברג

פניני, סמית'

אליהו, קיינר מדלי

סנטר זר, שראמדיני, טיוס.

6 זרים, 5 ישראלים (השישי שיהיה שחקן מהנוער מבחינתי)

נ.ב. באמת שהייתי רוצה שישאילו את זלמנסון.

רק שיסגרו עם טיוס ונתחיל להתפנות לדבר האמיתי- גארד זר וסנטר זר- אלה הם העמדות שיכריעו אם הסגל של מכבי יוכל להתחרות עד הסוף או לא.

רכז זר, היקמן

יותם, לנדסברג

פניני, סמית'

אליהו, קיינר מדלי

סנטר זר, שראמדיני, טיוס.

6 זרים, 5 ישראלים (השישי שיהיה שחקן מהנוער מבחינתי)

נ.ב. באמת שהייתי רוצה שישאילו את זלמנסון.

אוי ואבוי, רק 3 שנשארו מהסגל של עונה שעברה :(

ורק 2 מהסגל האדיר של לפני שתי עונות שהביא אותנו לגמר היורוליג למרות 0 ציפיות. כל כך חבל שאין המשכיות, למרות שרוב העזיבות לא היו תלויות במכבי (סופו דווקא כן והייתי מעדיף שיישאר, אבל לא נורא)

זה באמת כנראה יהיה הסגל בסופו של דבר... יכול להיות שינסו להחתים רכז ישראלי כמו נעימי/מקל/יבזורי/אלמוני אחר כלשהו, אבל אני מעדיף רכז זר, פרקינס (במיוחד לאחר עזיבת אוחיון) בעדיפות ראשונה.

יכול להיות שינסו להחתים רכז ישראלי כמו נעימי/מקל/יבזורי/אלמוני אחר כלשהו, אבל אני מעדיף רכז זר, פרקינס (במיוחד לאחר עזיבת אוחיון) בעדיפות ראשונה.

נעימי חתם ברוסיה, מקל חס וחלילה חס ושלום, יבזורי לא רכז ( אם כי הוא יכול להיות כח אש מהספסל, מאז דרק לא היה למכבי גארד שיכול לעלות מהספסל ולשנות משחק בכמה קליעות- אם כי אני לא בטוח עד כמה הוא מתאים לתפקיד)

אם יביאו רכז ישראלי בנוסף אז ככל הנראה זה רק רוט, ואם זה יקרה אז זה יגיע בנוסף לרכז הזר ולא במקום.

לגבי פרקינס- הימרתי כבר מאז שהיקמן חתם שיש סיכוי ממש טוב שדיוויד ינסה לשחזר את הצלחת הצמד פ"פ ולחזור לשיטת הלחץ, היקמן מתאים לזה מאוד לדעתי.

צריך להביא הברקה עם שתי העמדות הנוספות שחסרות, אחרת קשה לי לראות איך נעפיל לשלב הבא מהטופ 16.

אני לא מחזיק מלנדסברג וטיוס כמעט בכלל, מקווה שאני אופתע לטובה מהם. בכלל, לנדסברג או יותם יצטרכו לעשות קפיצת מדרגה רצינית כדי שיוכלו להוביל. גם הייתי מצפה מאליהו שאחרי כל כך הרבה שנים יהפוך למנהיג. עכשיו כשבלו עזב, התפקיד שלו הוא גדול יותר.

ויוקאס/מאריץ'/פרוביץ'

אחד מהשלושה יגיע לדעתי וישלים אחלה קו קדמי.

מעדיף את ג'יימס על טיוס, אבל החוק הרוסי + תוספת המס שנצטרך לשלם לשון בעקבות עונתו החמישית בישראל כנראה תגרום למכבי לבחור במתאזרח.

לגבי הקו האחורי אני טיפה פחות רגוע, היקמן ולנדסברג שני הימורים שאני לא יודע איך יצליחו להתמודד עם ההגנות ביורוליג, יותם אף פעם לא היה יוצר גדול (בטח שלא במאני טיים) וטיפה מאכזב אותי כי ציפיתי שבקדנצייה השלישית שלו הוא יבוא כרול פלייר ולא כשחקן חמישייה מה שמסתמן שהולך להיות, ואם לגארד הרביעי יקראו דורון פרקינס אז בכלל אני לא רואה למי הולכים שההתקפה תקועה, כנראה הישועה תבוא מעמדה 4 (מדלי/אליהו)

יופי. עכשיו יותם יוכל להוכיח שטעו לגביו, או להוכיח שכולם צדקו בגדול. חכיתי לזה הרבה זמן.

נקווה לטוב.

עדיין, מן הסתם זה לא מספיק. יותם הוא רול פלייר ולא שחקן שבונים עליו קבוצה שלמה. חייב להגיע חיזוק רציני באמת בקו האחורי.

ויוקאס/מאריץ'/פרוביץ'

אחד מהשלושה יגיע לדעתי וישלים אחלה קו קדמי.

מעדיף את ג'יימס על טיוס, אבל החוק הרוסי + תוספת המס שנצטרך לשלם לשון בעקבות עונתו החמישית בישראל כנראה תגרום למכבי לבחור במתאזרח.

אני מקווה שישאירו את ג'יימס.

חוק רוסי או לא, עם ג'יימס יהיה לנו הרבה יותר קל בליגה, כי אין אף קבוצה בארץ שיכולה להתמודד איתו.

אני מקווה שישאירו את ג'יימס.

חוק רוסי או לא, עם ג'יימס יהיה לנו הרבה יותר קל בליגה, כי אין אף קבוצה בארץ שיכולה להתמודד איתו.

הבעיה עם ג'יימס היא אחרת, איתו מכבי יהיו עם 7 זרים, וקשה לי לראות את זה קורה בעונה שמותר רק 5 זרים ואין אדריאטית.

הרי נכון לעכשיו הצפי הוא: סנטר זר, רכז זר, שראמדיני, מדלי, סמית', היקמן.

מה שאומר שאם ג'יימס נשאר אז אופציה אחת זה שהוא יהיה על תקן הסנטר הזר (מה שקשה להאמין כי גם שראמדיני רך ולא רואה את מכבי בונים קבוצה בלי סנטר קצת יותר מאסיבי) ואופציה אחרת שהוא הזר השביעי ככה שקשה להאמין גם לזה.

טיוס זה ירידה ברמה, אבל יש לו פוטנציאל, ולליגה שלנו הוא מספיק טוב כישראלי מחליף.