Jump to content

לא להאמין...

Nadav_Z

Recommended Posts

מחיר מנוי לעונת 2012/2013 בני יהודה ת''א:

שער 2 – מסומן 600 ש"ח

שער 13 – מסומן 600 ש"ח

פשוט לא מאמין שאוהד מכבי שרוצה לשבת בשער 13 ועוד אחרי שהוא מחדש מנוי משנה שעברה,

צריך לשלם 1000 שקל יותר.. 1000 שקל!!! על מה?!?!?!

• מנהלים ראשיים

רק ש...

בני יהודה לא משלמת על בלומפילד כמו שמכבי משלמת... אז אולי זה נראה לך לא הוגן.

אבל אם תבדוק קצת לעומק, תגלה את הפערים המטורפים בין התשלום של מכבי לבלומפילד, לבין התשלום של בני יהודה.

קוסטה,

לא.

רק ש...

אבל אם תבדוק קצת לעומק, תגלה את הפערים המטורפים בין התשלום של מכבי לבלומפילד, לבין התשלום של בני יהודה.

קוסטה,

לא.

למה אנחנו משלמים יותר? זה נראה שטויות, אולי צריך יותר אבטחה ועוד כמה סידורים אבל זה לא קשור לדמי שכירות על האיצטדיון, וגם אם אני לא טועה ההנהלה עשתה שרירים מול מנהלי איצטדיון והורידו מחיר.

אז למה אנחנו צריכים לשלם פי 2 מבני יהודה?? די לעקוץ אותנו!! מושחתים הביתה!!

להשוות מחירים לבני יהודה זה קטנוניות.

למה אתה לא משווה לק"ש שזכתה באליפות ומנוי שם עולה 20 שקל?

אנחנו צריכים להשוות את מחירי המנוי במכבי לשתי קבוצות בלבד - חיפה והפועל, כאשר השוואה עם הפועל היא מוצדקת יותר בעקבות השימוש של שתי הקבוצות בבלומפילד.

(עדיין יש הבדל, גדול, אבל צריך לדעת בין מי להשוות)

להשוות את בני יהודה אלינו זה חטא. (למרות שזאת הודעה ראשונה שלי על נושא המנויים שלא תבינו לא נכון - המחירים יקרים מאוד ואני בעד הוזלתם, המחיר הגבוה זה כנראה הסיבה שאני לא אצליח להתארגן על מנוי השנה שכל כך רציתי). כן צריך להשוות את מחירי המנויים שלנו לאלה של הפועל תל אביב ושל מכבי חיפה, בעיקר של מכבי חיפה כי יש להם מודל דומה לשלנו, קהל גדול, והצלחות שכרגע לנו אין. זה שבני יהודה הצליחה העונה יותר מאיתנו לא אומר כלום. לפני שתי עונות אנחנו הצלחנו יותר מהם, אז בעונת 10-11 זה היה בסדר שהמחיר שלנו גבוה משלהם? אנחנו לא רוצים שכל שנה ישתנה המחיר בהתאם להצלחה של עונה קודמת, אנחנו כן רוצים מחיר הוגן שמתאים לצרכי השוק ובהשוואה לקבוצות אחרות שבאופן תמידי וכמעט כל שנה מצליחות יותר מאיתנו. מספיק להשוות למחירים של מכבי חיפה ולראות שאנחנו משלמים יותר, בלי סיבה מוצדקת

• מנהלים ראשיים

למה אנחנו משלמים יותר? זה נראה שטויות, אולי צריך יותר אבטחה ועוד כמה סידורים אבל זה לא קשור לדמי שכירות על האיצטדיון, וגם אם אני לא טועה ההנהלה עשתה שרירים מול מנהלי איצטדיון והורידו מחיר.

אז למה אנחנו צריכים לשלם פי 2 מבני יהודה?? די לעקוץ אותנו!! מושחתים הביתה!!

תפסיק לבלבל ת'מח.

תבדוק את המחירים, תגלה את הפער. ותגיד לי אם זה נראה לך הוגן, אחר כך תוכל להשוות בין בני יהודה למכבי (אם תרצה בכלל).

תפסיק לבלבל ת'מח.

תבדוק את המחירים, תגלה את הפער. ותגיד לי אם זה נראה לך הוגן, אחר כך תוכל להשוות בין בני יהודה למכבי (אם תרצה בכלל).

אני לא יודע מה מחירים אבל אני מדבר על היגיון, זה לא פייר שאנחנו נשלם פי 2 מבני יהודה קבוצה שסיימה מעלינו בטבלה וגם שהמנוי שלהם כולל אירופה, מה המנוי שלנו כולל גם אירופה? משחק גביע שוקו 1 במקרה הטוב, טפי על ההנהלה כפויי טובה אחרי החורבן עונה שעברה במקום להוריד מחירים משמעותית ולבוא לקראת הקהל שיחזור למגרשים הם עושים בדיוק ההפך, מגיע להם לראות בלומפילד ריק.

אל תשוו את בני יהודה אלינו.

אתם אוהדי מכבי אין מה לעשות כמו שטוב לכם שרוכשים לנו שחקנים במיליונים כי זו מכבי ככה גם המנויים יותר יקרים.

• מנהלים ראשיים

אני לא יודע מה מחירים אבל אני מדבר על היגיון, זה לא פייר שאנחנו נשלם פי 2 מבני יהודה קבוצה שסיימה מעלינו בטבלה וגם שהמנוי שלהם כולל אירופה, מה המנוי שלנו כולל גם אירופה? משחק גביע שוקו 1 במקרה הטוב, טפי על ההנהלה כפויי טובה אחרי החורבן עונה שעברה במקום להוריד מחירים משמעותית ולבוא לקראת הקהל שיחזור למגרשים הם עושים בדיוק ההפך, מגיע להם לראות בלומפילד ריק.

זלמה אתה מוכן להפסיק לזיין תשכל כבר?

תבדוק כמה משלמת בני יהודה. תבדוק כמה משלמת מכבי.

ואז תגלה שלא רק שיש היגיון. תגלה שגם המחיר הוא אפילו הוגן.

רק ש...

קוסטה,

לא.

:o :g: