Jump to content

מחירי המנויים לעונת 2012/2013

Recommended Posts

בעלי המנויים לעונת 2011/12 שיחדשו את המנוי עד לתאריך ............... יזכו להנחה משמעותית ושמירה על מקומם באצטדיון, לאחר תאריך זה לא יינתנו הנחות ומקומכם לא יישמר*

*שימו לב: עקב השיפוצים בשער 10-11 ייתכן ותכולת המושבים תפחת. אשר על כן, מכירת המנויים לשער זה תתבצע בשלב זה רק למחדשי מנוי על בסיס כל הקודם זוכה, במידה וכל המושבים יימכרו לא נוכל לשמור את המקום לכל המנויים לשער זה מעונת 2011/12

z1yanmwqdn2n.jpg

ולמה נוער שהיה לו מנוי לשער 8 בשנה שעברה, צריך לשלם 950 ש"ח בעוד שאישה לאותו השער, בלי מנוי בשנה שעברה, משלמת 300 שקל פחות ממנו?!

ולמה נוער שהיה לו מנוי לשער 8 בשנה שעברה, צריך לשלם 950 ש"ח בעוד שאישה לאותו השער, בלי מנוי בשנה שעברה, משלמת 300 שקל פחות ממנו?!

אווףףף והייתה תחושה שהמחאה עוזרת

רק חבר יביא תישועה

יש פה את המלכוד עם החידוש. האם יצאו מנויים לחבר ל11 עד שתיהיה "ודאות" בנוגע למספר המקומות ב11?

שנה שעברתי קניתי ל-7 דרך חבר במשהו כמו 750 נראה לי לשער 7 . וזה עדיין יקר מדי.מה שגם אומר שאם אני קונה מנוי רגיל אני לא "מחדש" כי קניתי בעצם בשם אחר.

יוצא שכל מי שקנה חבר שנה שעברה "נדפק" בכל מקרה אם הוא לא קונה "חבר" השנה.ההנהלה שוב מרחיקה את האוהדים,היא חייבת למצוא שיטה לתגמל את אלו שנוסעים ל90 אחוז מהמשחקים שלה(חוץ ובית) פעם אחר פעם.

המחירים האלו לא נמוכים בכלל.

?

אם היה לך מנוי ואתה מחדש אותו יש לך הנחה. ( אבל אצל מכבי זה כביכול הנחה,אם לזה הם קוראים הנחה שידחפו אותה לתחת ).