Jump to content

בדיחות

הרוסונרי

Recommended Posts

פוליטיקאי נדרס ועולה לשמים, שם הוא פוגש את המלאך גבריאל. זה פונה לפוליטיקאי ואומר: "ניתן לך לבחור. תבלה יום אחד בגיהנום, ויום אחד בגן-עדן, ואז תחליט ביניהם".

גבריאל מוביל את הפוליטיקאי לגיהנום. הוא נכנס ורואה מגרש גולף, וחברים שלו משחקים שם. הם מזמינים אותו לשחק איתם, בלילה הם יוצאים לבלות, אוכלים במסעדה ואפילו השטן מבלה איתם, מצחיק אותם ורוקד להם.

למחרת בא גבריאל ולוקח אותו לגן-עדן. הפוליטיקאי מבלה שם יום שלם בנגינה על נבל והתרפקות על עננים קטנים ומרגיעים.

למחרת בא גבריאל ושואל אותו: "נו, החלטת?"

"כן", אומר הפוליטיקאי. "בגיהנום ממש אדיר. אני רוצה גיהנום!"

הם יורדים לגיהנום וכשנפתחות הדלתות תופסות אותו שתי ידיים ומושכות אותו פנימה. הוא רואה שממה, מדבר ענק לוהט, ואת החברים שלו לבושים סחבות ואוספים זבל. אז בא השטן, דוחף לו

ליד שקית זבל ופוקד להתחיל לנקות.

"רגע, מה קרה למגרש גולף ולמסעדות??", שואל הפוליטיקאי.

משיב השטן: "אתמול זה היה לפני הבחירות - היום זה כבר אחרי שבחרת בנו!!!"

לא סתם אומרים שג?וק זאת חיה מפגרת . למה נראה לו שאחרי שריססתי לו ת?צורה , הוא יתהפך ואני עוד אדגדג אותו?

בדיחה מפגרת אני יודע,אבל חייבים לרענן את הנושא!

• 2 weeks later...

רואה חשבון עבר למשרד גדול ומרווח וקיבל זר פרחים מחברו.לזר צורף כרטיס ברכה.כשפתח את הכרטיס כמעט התעלף.

בכרטיס היה כתוב"תנוח בשלום על משכבך".

רואה החשבון התקשר לחברו ושאל מה זה צריך להיות?

הנ"ל לא הבין והתקשר לחנות הפרחים ושאל מדוע הם שלחו"ברכה כזאת".

אמרה לו בעלת החנות,"חבוב,יש לנו צרות גדולות יותר. שלחנו ללוויה זר עם ברכה "מזל טוב על המיקום החדש".

נתתי לריצ'ארד גיר

מתי חיים יבין

נתתי לגאולה אבן

סטגדיש

בסטטוסים מצייצים היה היום משהו כזה:

"אם עידן עמדי ונועה תשבי יתחתנו זה ייצור בלבול נוראי"

פרסי אחד מנסה למכור את האוטו שלו אבל אף אחד לא מגיע כדי לקנות אותו.

חבר שלו שרואה אותו מיואש אומר לו "בוא אני יעזור לך , מה רשמת במודעה?"

הפרסי אומר לו "למכירה , אוטו יד רביעית , קילומטרז גבוה , תאונות רבות"

אז החבר שלו אומר לו "מה אתה דפוק ככה אתה רוצה למכור את האוטו? תרשום תרשום -"למכירה אוטו יד ראשונה , קילומטרז נמוך , שייך לרופא"

אחרי איזה חודש הם שוב נפגשים אז החבר שואל את הפרסי "נו מכרת?" , אז הפרסי עונה לו "תגיד לי השתגעת?? אוטו כזה מוכרים?!??!?!!?"

ילד קווקזי עולה לכיתה א' מרוב התרגשות הוא נחתך בגילוח… חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וואלה כבר יומיים אני צוחק מהבדיחה הזאת למרות שהרבה אמרו שהיא די ישנה לי לא יצא לשמוע אותה

-------------

אוהד ברסה הולך לקלאסיקו ויושב במקום הקבוע שלו

אחרי כמה דקות,אוהד שיושב מאחוריו שואל אותו: "המקום שלידך פנוי?"

"כן, המקום פנוי לגמרי", עונה האיש.

.."מי זה הבנאדם הזה שיש לו מקום לקלאסיקו ולא מגיע למשחק?" שואל האיש שיושב מאחור.

"במקרה זו אשתי, אבל היא נפטרה". עונה האיש,

.."אף פעם לא פספסנו משחק של ברסה מאז שהתחתנו"...

"אני משתתף בצערך", עונה האדם שמאחור...

.."האם לא יכולת למצוא חבר, שכן או קרוב משפחה שיבוא איתך למשחק במקום אשתך?"

"לא", מניד האיש בראשו,

..."כולם בהלוויה".

• 2 weeks later...

רפי נפטר והולך לעולמו. כשמגיע לעולם הבא, מגיע אליו המלאך שעושה לו סיור בגן עדן. בדרך אומר המלאך לרפי ''אתה רואה את הוילה המפוארת שממול? קיצר מאחוריה יש בקתה, שבה אתה תגור'' רפי מהנהן בראשו, אך מתפעל מהוילה המרהיבה ושואל את המלאך ''בחייאת של מי הוילה המטורפת הזאת? משה רבנו? אברהם אבינו??!'' המלאך עונה לו ''לא, הוילה שייכת לברוך גולדשטיין''. רפי נדהם ולא מבין ''ברוך גולדשיין?? איך דווקא הוא קיבל כזאת וילה?!'', עונה לו המלאך ''שמע, הבנאדם הביא איתו 30 פועלים''.

:thumbsup_anim:

רפי נפטר והולך לעולמו. כשמגיע לעולם הבא, מגיע אליו המלאך שעושה לו סיור בגן עדן. בדרך אומר המלאך לרפי ''אתה רואה את הוילה המפוארת שממול? קיצר מאחוריה יש בקתה, שבה אתה תגור'' רפי מהנהן בראשו, אך מתפעל מהוילה המרהיבה ושואל את המלאך ''בחייאת של מי הוילה המטורפת הזאת? משה רבנו? אברהם אבינו??!'' המלאך עונה לו ''לא, הוילה שייכת לברוך גולדשטיין''. רפי נדהם ולא מבין ''ברוך גולדשיין?? איך דווקא הוא קיבל כזאת וילה?!'', עונה לו המלאך ''שמע, הבנאדם הביא איתו 30 פועלים''.

*29

איזה רפי? ההוא שהביא סטירה לאשתו רק כי היא אמרה הפועל בית שאן?

• 4 weeks later...

כמובן שאם מספרים את זה,זה בהרבה יותר מצחיק אבל שיהיה..

מחבל מתאבד היה מוכן לפוצץ את עצמו רק אם הוא רואה באמת את מוחמד שהוא עולה "לגן עדן",טוב הוא מגיע לשמיים הכל טוב ויפה הוא רואה את המלאך גבריאל המחבל שואל אותו הבטיחו לי לראות את מוחמד איפה הוא?

המלאך גביאל עונה לו תמשיך ישר ואולי תראה אותו,המחבל ממשיך ללכת רואה עוד מלאך הוא שואל אותו,אתה מוחמד?המלאך עונה לו איזה מוחמד אני אליהו הנביא,טוב המחבל ממשיך ללכת עד שהוא כבר הגיע לאלוהים,הוא אומר לאלוהים אתה מוחמד?!אלוהים אומר לו אני לא מוחמד אני אלוהים המחבל משתגע ואומר לעצמו איפה המוחמד שהבטיחו לו?אלוהים מתוך נימוס שואל אותו כמו שהוא שואל כל אחד שעולה לשמיים "תגיד רוצה קפה" המחבל עונה בנימוס בחיוב אז אלוהים צועק מוווווחחחמממדדד.. תכין 2 קפה(:

2 משוגעים רוצים לברוח מבית משוגעים.

רצים בורחים מכל השומרים קופצים מעל כל הגדרות עד שהם מגיעים לגדר האחרונה ההכי גבוהה.

הראשון מתחיל לטפס מגיע למעלה , קופץ ומתרסק. ואז הוא צועק לשני "יאללה אחי , תורך"

השני אומר לו "מה אתה דפוק אני לא רוצה להתרסק כמוך , לא קופץ"

אז הראשון אומר לו "אתה יודע מה? אני ישים לך פה כרטיסייה של אוטובוס ככה תנחת עליה ולא תתרסק"

השני איכשהו מתשכנע , מתחיל לטפס לטפס מגיע למעלה , קופץ ומתרסק.

אז הוא צועק על הראשון "מה אתה דפוק? עבדת עליי.."

השני אומר לו "מה זה אשמתי שנפלת על הניקוב?!?!?"

:yahoo:

בחור נמלט מהכלא לאחר ששהה בו 15 שנה, הוא פורץ לבית כדי לגנוב כסף ונשק ומוצא זוג במיטה.

הוא מצווה על הבחור לצאת מהמיטה וקושר אותו לכיסא.

בזמן שקושר את האישה למיטה הוא עולה מעליה ומנשק לה את הצוואר, אחרכך הוא קם והולך לשירותים.

בזמן שהוא בשירותים הבעל אומר לאשתו:"תקשיבי, הבחור הזה אסיר שברח מהכלא, שימי לב למדים שלו, הוא בטח היה המון זמן בכלא ולא ראה אישה שנים, אני ראיתי איך הוא נישק לך את הצוואר".

אם הוא רוצה סקס אל תתנגדי ואל תתלונני פשוט תעשי את מה שהוא אומר לך לעשות, ספקי אותו עד הסוף.

הבחור הזה מאוד מסוכן ואם הוא יתעצבן הוא יהרוג את שנינו, תהיי חזקה מותק, אני אוהב אותך.

האישה משיבה לו:"הוא לא נישק לי את הצוואר, הוא לחש לי באוזן שהוא הומו ושהוא חושב שאתה חמוד, הוא שאל אותי איפה יש ווזלין אז אמרתי לו שיש בשירותים, תהיה חזק מותק אני אוהבת אותך גם.

הרסת ת'בדיחה!

זה הולך ככה:

איזה רב גדול אחד נפטר, וכשהוא עולה לשמיים הוא פוגש את גבריאל. גבריאל בא אליו ואומר לו "תשמע, היית רב גדול וצדיק אתה יכול לבחור איזה בית שתרצה מהקטלוג". הרב מסתכל בקטלוג, ואחרי שהוא מתלבט הוא חוזר למלאך ומראה לו איזה בית הוא בחר. גבריאל עונה לו שרק עוד שבועיים הבית יהיה מוכן. הרב בנתיים מסתובב בגן עדן, קופץ לבקר כל מיני אנשים וזה, ושבועיים אחרי הוא חוזר למגרש שלו ורואה את הבית שהוא בחר. ליד הבית הוא רואה עוד בית חדש פתאום והוא שואל תמלאך "של מי הבית", והוא עונה לו "ברוך גולדשטיין" ואז הוא שואל "אני חיכיתי שבועיים, והוא מת רק אתמול איך כבר בנו לו תבית?", "הוא הביא איתו פועלים..."

• 1 month later...

בחור נמלט מהכלא לאחר ששהה בו 15 שנה, הוא פורץ לבית כדי לגנוב כסף ונשק ומוצא זוג במיטה.

הוא מצווה על הבחור לצאת מהמיטה וקושר אותו לכיסא.

בזמן שקושר את האישה למיטה הוא עולה מעליה ומנשק לה את הצוואר, אחרכך הוא קם והולך לשירותים.

בזמן שהוא בשירותים הבעל אומר לאשתו:"תקשיבי, הבחור הזה אסיר שברח מהכלא, שימי לב למדים שלו, הוא בטח היה המון זמן בכלא ולא ראה אישה שנים, אני ראיתי איך הוא נישק לך את הצוואר".

אם הוא רוצה סקס אל תתנגדי ואל תתלונני פשוט תעשי את מה שהוא אומר לך לעשות, ספקי אותו עד הסוף.

הבחור הזה מאוד מסוכן ואם הוא יתעצבן הוא יהרוג את שנינו, תהיי חזקה מותק, אני אוהב אותך.

האישה משיבה לו:"הוא לא נישק לי את הצוואר, הוא לחש לי באוזן שהוא הומו ושהוא חושב שאתה חמוד, הוא שאל אותי איפה יש ווזלין אז אמרתי לו שיש בשירותים, תהיה חזק מותק אני אוהבת אותך גם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איש אחד הולך לחנות חיות ומבקש מהמוכר "תביא לי את החיה הכי מיוחדת שיש לך".

המוכר הולך למחסן וחוזר עם קרפדה. האיש שואל אותו "מה כל כך מיוחד בקרפדה הזאת?"

המוכר ענה לו "בלילה שים אותה מתחת לשמיכה, היא תפנק אותך כמו שלא פינקו אותך בחיים".

הלך הביתה מתלהב שם את הקרפדה מתחת לשמיכה, הביאה לו מציצה לא מהעולם הזה, הרגיש טוב כמו שלא הרגיש בחיים.

הוא לקח את הקרפדה לאשתו למטבח והיא צועקת לו "מה אתה מביא לי קרפדה למטבח?!" והוא עונה לה "תלמדי אותה לבשל ותעופי מפה"